Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 25 Lut, 2007 - 18:39
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
A jeszcze czego.
Wszystko robilem do tej pory sam i nie mam zamiaru tego zmieniac.
Jeszcze sie ktos podpisze po moja praca. Dziekuje ale postoje.
A co do niesnasek, ja tam z antypatia do nikogo nie wyjezdzalem, ale wybaczcie ciezko sie rozmawia z osobami ktore otwarcie na kazdym kroku deklaruja niechec.
Nie przyszedlem tu zeby zawierac przyjaznie tylko grac. Na sile sie z nikim zaprzyjaznial nie bede.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Elanis
Temat postu:   PostWysłany: 25 Lut, 2007 - 22:45
Początkujący


Dołączył: 15 Lut, 2007
Posty: 18

obawiam się że istnieje walka władze, ale sprzątać to już się nikomu nie chce:D
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Khigshu
Temat postu:   PostWysłany: 26 Lut, 2007 - 10:43
Skryba


Dołączył: 09 Gru, 2004
Posty: 58

Drake napisał:

A co do przyznawania komukolwiek jakiejs gildii - gdybys temat przeczytal dobrze, wiedzialbys ze nie tyle martwi mnie osoba obsadzonego (...)


Jaaasne... A jedzie mi tu czołg? Rolling Eyes
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Esail
Temat postu: Re: Drannor  PostWysłany: 26 Lut, 2007 - 14:51
Mag Warlocka


Dołączył: 07 Lis, 2003
Posty: 191
Skąd: Opole
Witajcie,

Chcialbym sie odniesc do tego nieszczesnego Edoralu. Prawda jest ze podlaczylem go jakis czas temu i ze Drannor napisal opisy portu (za co jeszcze raz dzieki)... ale... jak zwykle jest jakies ale. Okazalo sie (z mojej winy a raczej niedopatrzenia) ze dzungla i las ma kilka bledow ktore uniemozliwialy gre. Wiec zaraz po podlaczeniu odlaczylem wszystko i zostawilem tylko port. Tak wiec Gar nie klamal w tym wzgledzie a co za tym idzie prosze nie nazywac kogos klamca jak sie nie zna calosci sprawy.

Druga sprawa. Rozumiem cytowanie wypowiedzi z GG ale tylko swoich. Jak juz sie kogos cytuje to mozna chociaz poprosic o zgode i uprzedzic ze taka rzecz bedzie miala miejsce.
To samo dotyczy powolywania sie na kogos... owszem powolujcie sie ale najpierw zapytajcie ta osobe o zgode. Zyjemy w koncu w cywilizowanym swiecie co nie?

Pozdrawiam
Esail
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu: Re: Drannor  PostWysłany: 26 Lut, 2007 - 15:25
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Esail napisał:
Witajcie,

Chcialbym sie odniesc do tego nieszczesnego Edoralu. Prawda jest ze podlaczylem go jakis czas temu i ze Drannor napisal opisy portu (za co jeszcze raz dzieki)... ale... jak zwykle jest jakies ale. Okazalo sie (z mojej winy a raczej niedopatrzenia) ze dzungla i las ma kilka bledow ktore uniemozliwialy gre. Wiec zaraz po podlaczeniu odlaczylem wszystko i zostawilem tylko port.


No dobrze, cofam wiec moje słowa dotyczące Edoralu. Jednak Garagoth
opisał to w taki sposób, że treść sugerowała nieprawde.

Esail napisał:

Druga sprawa. Rozumiem cytowanie wypowiedzi z GG ale tylko swoich. Jak juz sie kogos cytuje to mozna chociaz poprosic o zgode i uprzedzic ze taka rzecz bedzie miala miejsce.
To samo dotyczy powolywania sie na kogos... owszem powolujcie sie ale najpierw zapytajcie ta osobe o zgode. Zyjemy w koncu w cywilizowanym swiecie co nie?

Pozdrawiam
Esail


Kpisz? Szczególnie cywilizowany był list wyjaśniający usunięcie mnie z gildii, Imperatorze. Laughing

Jeśli sami nie potraficie zachować minimum kultury, nie oczekujcie tego od innych.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu: Re: Drannor  PostWysłany: 26 Lut, 2007 - 21:30
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Drannor napisał:


Kpisz? Szczególnie cywilizowany był list wyjaśniający usunięcie mnie z gildii, Imperatorze. Laughing

Jeśli sami nie potraficie zachować minimum kultury, nie oczekujcie tego od innych.

I co panowie wizowie?
Lyso wam teraz?
Pupilek Drannorek zaczal wreszcie mowic to co mysli a nie to co chcielibyscie uslyszec.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Esail
Temat postu: Re: Drannor  PostWysłany: 26 Lut, 2007 - 22:33
Mag Warlocka


Dołączył: 07 Lis, 2003
Posty: 191
Skąd: Opole
re: Drannor:
Mylisz sprawy wewnatrz mudowe z tymi z RL. Brak wyjasnienia o zamknieciu Mistrzow nie ma nic wspolnego ze zgoda na upublicznianie prywatnych rozmow.

re: Drake:
Nie jest mi lyso, Drannor moze mowic co chce i jak chce. Zyjemy w wolnym kraju.

Pozdrawiam,
Esail
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 09 Maj, 2007 - 19:37
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Male pytanie.

Co dobrego przyniosło usunięcie Arana i chwilowy powrót Garagotha oraz Indhiry?

Gdzie jest Esail?
Gdzie są gracze?
Gdzie zmiany na lepsze? Very Happy
Rolling Eyes
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Warn
Temat postu:   PostWysłany: 11 Maj, 2007 - 14:29
Chochlik


Dołączył: 01 Mar, 2005
Posty: 110
Skąd: Wrocław
Jak to szło..?

przyszedłem, namieszałem, poszedłem? Laughing

Drannor: mniej więcej jest tak jak się spodziewaliśmy - sprawy przybrały wątpliwie korzystny obrót dla muda.

pozdrawiam

W.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 11 Maj, 2007 - 20:50
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Tia, znów więcej magów niż graczy.

W sumie szkoda, bo to fajny mud...


...był.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 13 Maj, 2007 - 05:47
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
Po pierwsze- chcialem zaznaczyc ze tez mam jakies numery gadu wizow, i nie uwazam zeby to MUSIALO o czyms swiadczyc. Na gadugadu mozna pisac rozne rzeczy, i sam fakt komunikowania sie z wizem nie musi byc niczym nagannym. Na przyklad w przypadku uczestniczenia w pracach (opisy) komunikowanie sie via mud jest zupelnie nieefektywne.

Po drugie- jesli chodzi o logujace sie kmarany- a jestem jednym z nich- wiedzialem o pracach zwiazanych z Edoralem, bo sam tam sporo pisalem, trudno zebym piszac nie wiedzial, trudno zebym pisal nie wiedzac. I nie ma w tym zadnego spisku ani pupilkostwa, chyba ze uznajecie za nobilitacje mozliwosc pisania opisow.. ale w takim razie nic nie stoi na przeszkodzie zebyscie jej dostapili, z korzyscia dla muda.

Po trzecie- robienie afery nikomu nie sluzy, wszystko mozna starac sie zalatwic spokojnie i w sposob cywilizowany. Mam wrazenie ze wlasnie te afery sa jednym z najbardziej odpychajacych od muda graczy i wizow problemem.

Po czwarte- sam tez czekam na rozne zmiany, i to od dawna, ale jednak rozumiem ze sa pewne priorytety, i czasami nie pozostaje nic innego jak czekac. Nie musze z tego powodu nikogo obrazac, badz uznawac ze blokowanie chaotycznych/zlych zmian jest naganne. Zmiany musza byc sensowne i byc elementem spojnej calosci. Zaznaczam ze ta wypowiedz nie jest zajeciem stanowiska w sporze o zmiany w administracji, bo nie znam przyczyn ani problemow z jakich zmiany wynikaja, to tylko ustosunkowanie sie do natury ergumentow uzywanych przez niektorych.

Po piate- wydaje mi sie ze nauka plynaca z licznych doswiadczen z aferujacymi sie graczmi jest taka, ze gracze powinni jednak wiedziec niewiele i znac swoje miejsce. Oczywiscie bez ich pomocy koncepcyjno opisowej rozwoj muda jest prawie niemozliwy, jednak gracz ktory czuje sie pol-wizem, jest to gracz awanturujacy sie co krok.

Po szoste- kwestia ktora przewijala sie w poprzednich punktach- wszystko trzeba robic spokojnie i w sposob cywilizowany. Robienie czarnego PRu administracji czy mudowi nic dobrego nie przynosci. Tak stawiana sprawa uniemozliwia rozwiazanie problemu. Na przyszlosc zamiast publicznego obrzucania epitetami ludzi, ktorzy w koncu dla naszej rozrywki poswiecaja swoj cenny czas, proponuje raczej starac sie prowadzic racjonalna wymiane argumentow z osobami kompetentnymi.

Pozdrawiam.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 14 Maj, 2007 - 21:54
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Ej, sorka...
Po co Wy się tak "uzewniętrzniacie"..? Wyluzujcie, i tak to czyta grupa max 13 osób. :) Jak jest gra to grajcie! :D
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 14 Maj, 2007 - 22:28
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
W moim wypadku uzewnetrznianie wynika z etapu rozwoju na jakim jest edoral.

Gdyby byl skonczony to bym sobie chwile gral, poekspil, polazil, i wykorzystal limit czasu wolnego. Ale na razie nie ma tam nic do roboty bo nic za bardzo tam nie ma, a nie mam czasu ani humoru na bieganie po calym mudzie, wiec expie sobie tutaj ; )

nie zebym nie uwazal na prawde tego co napisalem, ale rzeczywiscie, pisanie na forum traktuje jako substytut grania ; )

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006