Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Eldaeth
Temat postu:   PostWysłany: 31 Sie, 2009 - 11:51
Skryba


Dołączył: 29 Cze, 2009
Posty: 70
Skąd: BB / Kato
Hurra! Zmieńcie nazwę muda na "WArka" Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Pancernik
Temat postu:   PostWysłany: 31 Sie, 2009 - 12:00
Początkujący


Dołączył: 21 Kwi, 2004
Posty: 12

Drannor, nie wiem czy zauważyłeś, ale forum i mud to zupełnie różne sprawy. Odszedł na własne życzenie, wypisując przy tym zabawne pm'y i ani słowem nie odzywając się na mudzie. Bo na mudzie nie mógł mieć do mnie zastrzeżeń. Jego biznes. Ale zbyt wiele osób zapomniało że da się grać korzystając wyłącznie z muda.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 31 Sie, 2009 - 12:04
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Pancernik napisał:
Drannor, nie wiem czy zauważyłeś, ale forum i mud to zupełnie różne sprawy. Odszedł na własne życzenie, wypisując przy tym zabawne pm'y i ani słowem nie odzywając się na mudzie. Bo na mudzie nie mógł mieć do mnie zastrzeżeń. Jego biznes. Ale zbyt wiele osób zapomniało że da się grać korzystając wyłącznie z muda.


Święte słowa. Dlatego zamiast wklejać linka na forum publicznym,
powinieneś był zwrócić mu uwagę na mudzie i jako starszy gracz wskazać właściwą ścieżkę.

Ale po co? Przecież łatwiej jest je*ać kogoś na forum żeby zabłysnąć przed kolegami.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kungar
Temat postu:   PostWysłany: 31 Sie, 2009 - 12:05
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Na mudzie byłeś dzisiaj nieprzytomny. Próbowałem się odezwać, ale nie było chyba nikogo po drugiej stronie. Poza tym ty się wolisz komunikować poza mudem.
Chociaż może to był ten reptilioński introwertyzm.
Czy na prawdę konieczny jest ten spam w tym temacie?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006