Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lis, 2009 - 00:34
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

to dla kogo byl? jest?
jak ja tam postepow to nie jestem w stanie zrobic postacia nie sredniakowa w normalnym cieszacym moj ryj czasie?
hmmmm?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 30 Kwi, 2010 - 07:41
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Gruushka napisał:
Czy zmiana w ciosach specjalnych miala na celu spowodowanie ze ok 20% specy bedzie spudlowana:

Kod:


--- STATYSTYKI SPECIALA ---
                |
          Pudlo |     3 278 |
     Nieznaczne |        65 |
         Lekkie |       481 |
        Bolesne |     2 795 |
       Powaznie |     4 853 |
        Ciezkie |     2 658 |
   Rozchlapujac |     1 852 |
           Suma |    15 982 |



Zaznaczam ze 90% specy była wyprowadzana w mobki które nie są zbyt silne (Osgiliath)

Taka luźna statystyka...


Hyh, w legendach po "reformie" specy na statach epik/epik/epik w pudłowałem 90% przypadków. Potem Garagoth poprawił, ale też często nie trafiałem (nawet królika, więc wnioskuję że staty przeciwnika nie mają tu za dużego znaczenia).

W Jihadzie na akrobacie w ogóle nie trafiałem. Podobno poprawili to, ale w międzyczasie odechciało mi się grać.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lokkak
Temat postu:   PostWysłany: 30 Kwi, 2010 - 20:50
Mądrala


Dołączył: 25 Kwi, 2004
Posty: 207
Skąd: Edoral
Drannor napisał:
W Jihadzie na akrobacie w ogóle nie trafiałem. Podobno poprawili to, ale w międzyczasie odechciało mi się grać.


Jakoś nie odczuwam tego poprawienia celności. Na duuuuużo ponad akrobacie pudłuje sporo ponad połowę speców.

_________________
Pozdrawiam,
Lokkak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 02 Maj, 2010 - 20:07
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

teraz obserwuje podobne rzeczy na serverach L2 - tak tak botuje na takowych
powstaje serverow milion trzysta pinćset dwiescie osiem i pol i kazdy admin pisze, ze jest zajebisty i poprawi kazdego buga - a tak naprawde to nikt nic nie potrafi zrobic i czeka na darmowa paczke z updejtami
oczywiscie kazdy z tych serverow ma fontem 88 jebniete DONATE...czekamy jak jakis nadziany lolek zdonejtuje czapke, konia, slonia...kase zbieramy i game over closed po 1 miechu ostrej farmy

wacek to ewenement: tutaj nie ma donate, misiek sam wyklada kase na server na ktorym nie pracuje, rok temu mu sie przysnilo, ze takowy jeszcze istnieje - pewnie ma zlecenie stalej oplaty ; )
nikt juz nic nie poprawia (to co zrobiliscie pare lat temu bylo cool story i szacun dla was za to) odkad esail dostal zycie na gwiazdke, a bomk sie wkurwil na mozga ingwara - swoja droga psuja z niego nie z menty, ale to inna historia
reasumujac: mamy zaraz wybory i jakos takos wacek mi przypomina zycie politykow, kazdy obiecuje jajka pozlacane, a jak przyjdzie juz wdrozyc cos to ....az sie nie dymi

papa! udanych grillow!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 03 Maj, 2010 - 10:51
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

http://www.ageofconan.com/ i tyle w temacie:P

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006