Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Indhira
Temat postu: Zasady  PostWysłany: 17 Sty, 2005 - 22:23
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Forum to zostało założone specjalnie w celu prowadzenia wszelkich bardziej ostrych dyskusji i kłótni - w związku z powyższym uprasza się, żeby wszelkie spory były prowadzone właśnie tutaj. Ja ze swojej strony obiecuję, że będę je przenosić tutaj.
Oczywiście przyjmujemy ogólne zasady netetykiety - to znaczy bez wyzwisk i personalnych przytyków przekraczających granice przyzwoitości.
Ocena przyzwoitości należy do administratorów i moderatorów forum.

Indhira.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 18 Sty, 2005 - 12:38
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
He, he... widzę, że "administratorzy" i "moderatorzy" mają nowe sposoby żeby pokazać kto tutaj rządzi.

Oczywiście raz na 3-4 miesiące pojawi się jakiś ciekawy temat, gdzie dyskusja stanie się oczywiście nieco ostrzejsza, więc potrzeba zakładania tego bzdurnego forum o kłótniach stała się niezwykle paląca.

Myślałem, że kłótnie są nieodłączną częścią forum dyskusyjnego, a te tutaj nie były specjalnie wulgarne, a przynajmniej zawsze coś konstruktywnego mogło z nich wyniknąć. Mi forum o kłótniach wygląda na śmietnik dla... (nie no - to jest śmieszne, ale serio - to tak wygląda) "niewygodnych tematów i notek, które starają się zaburzyć jedyny i prawdziwy światopogląd wizów". Zaczyna się robić ciekawie... paranoicznie, ale ciekawie - nawet trochę znajomo. Niedługo będę pisał notki i ze stoperem w ręku sprawdzał jak długo pozostały nieskasowane - tak dla sportu.

Oby 90% aktywności na całym forum dyskusyjnym nie koncentrowało się tutaj - w końcu o czym dyskutować jak wszyscy się ze sobą zgadzają?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 18 Sty, 2005 - 13:12
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Forum w zamierzeniach ma służyć do przenoszenia wszelkich dyskusji, które odbiegają od tematu, a ze względu na to, że są często ciekawe warto, żeby były zachowane i które trudno jest zakwalifikować w jakimś sensownym temacie o dwuwyrazowym tytule.
I.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 18 Sty, 2005 - 16:44
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Hyhy... Sorka, zwiodła mnie nazwa tego forum - "Kłótnie - czyli *** bez litosci" (a co właściwie oznaczają te 3 gwiazdki? to jakiś symbol jakości?). Nie wiedziałem, że to jest przestrzeń na wszystkie offtopicowe dyskusje. :)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006