Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
moana
Temat postu:   PostWysłany: 26 Mar, 2005 - 12:46
Początkujący


Dołączył: 24 Mar, 2005
Posty: 3

Hmmm. Mam pytanie. Czy opisy na ubranka można dalej tworzyć? Jestem tu dość niedawno, a mam kilka pomysłów...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 26 Mar, 2005 - 13:32
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

zawsze i o kazdej porze Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Oster_Limofies
Temat postu:   PostWysłany: 26 Mar, 2005 - 14:24
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Sie, 2004
Posty: 34
Skąd: Ciemna, zimna, mroczna jaskinia
moana napisał:
Hmmm. Mam pytanie. Czy opisy na ubranka można dalej tworzyć? Jestem tu dość niedawno, a mam kilka pomysłów...


Jak najbardziej. Jakby też przy okazji tych opisów było więcej albo ciekawe pomysły (wraz z opisami) na krawca, szewca... Very Happy.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 26 Mar, 2005 - 21:06
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
moana napisał:
Hmmm. Mam pytanie. Czy opisy na ubranka można dalej tworzyć? Jestem tu dość niedawno, a mam kilka pomysłów...


Ale naiwne pytanie... no jasne, że można. :)

Sugeruję napisać, cylinder, kubrak, chuste, krawat, muchę, koszulę, koronkowe majteczki i inne sexy rzeczy, bo tego brakuje. :)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 26 Mar, 2005 - 21:19
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

I kaftan bezpieczenstwa.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 26 Mar, 2005 - 22:55
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
Czarny wysoki cylinder

Czarny niczym najmroczniejsze fantazje psychopaty material z ktorego wykonano ten wysoki, elegancki cylinder polyskuje zlowieszczo przy kazdym ruchu. Dosyc szerokie rondo jest twarde niczym diament, wyrasta z niego idealnie symetryczna puszka. Cudo, cudo sztuki krawieckiej.. chociaz niewiedziec czemu gdy patrzysz na niego dluzej niz przez chwile, ogarniaja cie smutne mysli.. slyszysz rozdzierajace krzyki.. widzisz cienie zmierzajace w twoim kierunku..

Czarny waski frak

Czarniejszy niz najglebsze otchlanie odbytu czarnucha frak zostal uszyty dokladnie na twoja miare.. moze nawet jest odrobine przyciasny.. lecz kroj ten jedynie podkresla dostojenstwo twojej sylwetki. Jest piekny.. jednak masz wrazenie ze dziwny material i perfekcyjnie poprowadzone szwy kryja jakas mroczna tajemnice...

Czarna mroczna mucha

Ta mucha jest idealnym uzupelnieniem eleganckiego kostiumu psychopaty. Jej mroczny material wyglada jakby potrzebowal dopelnienia chocby kropli niemowlecej krwi.. Idealnie poprowadzone szwy ukladaja sie w ledwowidoczny napis- Od Krwina, dla jego MysiaPysia Torturra, aby sobie cala pupcie tym wypchal. Przerazajacy absurdalnscia napis wpedza cie w gleboka depresje.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Intruzka
Temat postu:   PostWysłany: 27 Mar, 2005 - 18:53
Początkujący


Dołączył: 27 Mar, 2005
Posty: 6

Biala damska bluzka
Material z ktorego zostala zrobiona nie gniecie sie i jest mily w dotyku, jednakze masz klopoty z jego rozpoznaniem. Dostrzegasz niezwykla starannosc z jaka zostal wykonany kazdy szczegol. Krawiec ktory uszyl te bluzke jest z pewnoscia osoba ceniona w swym fachu.
Kroj jest dosc prosty. Rekawy sa lekko rozszerzane ku koncom, dekold ciety w romb, a przy tym pozwala na pelna swobode ruchow. Wydaje Ci sie, iz ta bluzka spelni swe zadanie zarowno w podrozy jak i miejscach gdzie winno sie gustownie wygladac.

Nie ma to jak najscie weny o 00.30 ... ^^


Ostatnio zmieniony przez Intruzka dnia 27 Mar, 2005 - 21:05, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
moana
Temat postu:   PostWysłany: 27 Mar, 2005 - 19:05
Początkujący


Dołączył: 24 Mar, 2005
Posty: 3

Dluga kolorowa spodnica

Spodnica ta jest bardzo barwna - sklada sie z roznokolorowych paskow materialu zszytych ze soba. U dolu ozdobiona jest lamowka kwiatowym ornamentem wykonanym z koralikow. Pomimo swojej dlugosci spodnica wydaje sie byc dosc wygodna i niekrepujaca ruchow. Zapina sie ja z tylu, na maly srebrny guzik. Poniewaz jest dosc szeroka, bardzo mozliwe, ze co jakis czas przesunie sie i trzeba bedzie ja poprawiac.


popraw spodnice
Zauwazasz, ze guzik twojej spodnicy znow jest nie na swoim miejscu. Podciagasz wiec cala spodnice lekko do gory i okrecasz. Z zadowoleniem stwierdzasz, ze teraz wszystko jest w porzadku.

XXX patrzy krytycznie na swoja spodnice po czym okreca ja dosc nerwowym ruchem.



Kolorowa szeroka przepaska

Choc to tylko kawalek materialu wyszywany w kwiaty wydaje sie byc calkiem ladny. Z obydwu jego koncow ciagna sie dlugie rzemyki sluzace do zawiazania przepaski. Doskonale sprawdza sie ona w czasie podrozy - podtrzymuje wlosy i sprawia, ze nie wpadaja do oczu.


/tak, hipisi są mi bliscy Razz/
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Intruzka
Temat postu:   PostWysłany: 27 Mar, 2005 - 19:30
Początkujący


Dołączył: 27 Mar, 2005
Posty: 6

Intrygujaca wielobarwna bransoletka
Z pozoru sa to zwykle koraliki nawleczone na rzemyk. Jednakze dzieki ich wielobarwnosci i blysku ktory wydostaje sie przy kazdym ruchu dloni - sprawiaja wrazenie intrygujacych. Zauwazasz, iz nie wszystkie sa tego samego ksztaltu. Ta bransoletka bedzie z pewnoscia ciekawa ozdoba kazdej kobiety.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Intruzka
Temat postu:   PostWysłany: 27 Mar, 2005 - 20:56
Początkujący


Dołączył: 27 Mar, 2005
Posty: 6

Blekitna zwiewna sukienka
Wykonana z lnu, blekitna sukienka siega do ziemi, jednakze nie krepuje to ruchow noszacej ja osobie. Przez cala dlugosc przebiega wiele kwiecistych haftow, a dodatkowymi zdobieniami sa czerwone wstazeczki na ramiaczkach. Posiada prosty kroj, a boczne rozciecia siegaja kolan, jednak przy kazdym kroku wlascicielki wydaja sie byc nieco dluzsze. Ta sukienka moze stanowic wspanialy prezent, a noszaca ja kobieta bedzie wygladac conajmniej atrakcyjnie.

Prosze mi wybaczyc, ze opisy sa slabe, ale...
Szczerze mowiac, nigdy przedtem sie w cos takiego nie bawilam, a dzisiaj jakos tak mnie naszlo...
No... No prosze o wyrozumialosc. Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Oster_Limofies
Temat postu:   PostWysłany: 28 Mar, 2005 - 09:10
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Sie, 2004
Posty: 34
Skąd: Ciemna, zimna, mroczna jaskinia
Mniam, czekam na wiecej (i oczywiscie - dziekuje).

Pozdrawiam.
Oster
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 28 Mar, 2005 - 12:10






Niebieska luzna bluzka
Kroj tej bluzki jest calkowicie prosty. Jest ona luzna, dluga i nie posiada wiekszych zdobien. Jedynymi ozdobnikami sa rzemyki na dekolcie, ktore z pewnoscia mozna ze soba zwiazac. Material z ktorego zostala uszyta jest mily w dotyku i przewiewny, dzieki czemu bluzka doskonale spelni sie do noszenia na codzien a nawet w dluzszej podrozy.

zwiaz rzemyki
Lapiesz luzno zwisajace dwa rzemyki i sprawnymi ruchami zwiazujesz je.

rozwiaz rzemyki
Nerwowym ruchem pociagasz jeden z rzemykow. Uf! W koncu mozesz spokojnie odetchnac...

Xxx lapie luzno zwisajace dwa rzemyki i zwiazuje je kilkoma sprawnymi ruchami.

Xxx nerwowym ruchem pociaga jeden rzemyk, rozwiazujac tym samym stworzona wczesniej kokardke.

A! I chcialam podziekowac Moanie. Gdyby nie Ona te opisy nigdy by nie powstaly. Bardzo piknie dziekuje. Smile
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Intruzka
Temat postu:   PostWysłany: 28 Mar, 2005 - 12:14
Początkujący


Dołączył: 27 Mar, 2005
Posty: 6

Cholera. Zalogowac sie zapomnialam.... ^^"
Tak wiec napisac tylko chcialam, ze powyzszy pomysl nalezy do mnie. Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Oster_Limofies
Temat postu:   PostWysłany: 28 Mar, 2005 - 12:39
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Sie, 2004
Posty: 34
Skąd: Ciemna, zimna, mroczna jaskinia
Hyh, przyda sie na pewno. Tak na marginesie - na ubraniach mozna nakladac tez mniejsze, widoczne rzeczy, ktorych opis bedzie widoczny po wydaniu komendy: spojrz na rzemyki bluzki czy spojrz na koraliki spodnicy. Spokojnie wiec mozna dodawac opisy takich drobiazgow. (dotyczy to wiekszasci przedmiotow, nie tylko ubran i zbroi)

Pozdrawiam.
Oster
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Intruzka
Temat postu:   PostWysłany: 29 Mar, 2005 - 14:19
Początkujący


Dołączył: 27 Mar, 2005
Posty: 6

Czarny dlugi plaszcz
Wykonany z jakiegos wyszukanego materialu czarny plaszcz jest dlugi do kostek. Czasami mozna odniesc wrazenie, iz ociera sie nim o ziemie. Plaszcz zapinany jest na srebrne guziki, a po jego prawej stronie zostala wszyta kieszen. Jest on dosc luzny, a od pasa w dol znacznie sie poszerza, dzieki czemu zapewnia wygode i swobode ruchow.

ob kieszen
Dosc pojemna kieszen zapinana na maly guzik pelni role ozdobnika, jednak wydaje Ci sie, ze mozna w niej zmiescic troche monet.

ob guziki
Liczne guziki na ktore zapinany jest plaszcz dopelniaja jego eleganckiego wygladu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006