Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Poll
Czy podoba Ci sie Ongir-Gar?
Jest cudowny - jestem dumny z bycia Elfem.
6%
 6%  [ 2 ]
Tak - jestem Elfem (lub gralem kiedys Elfem).
3%
 3%  [ 1 ]
Tak - nie gram Elfem.
23%
 23%  [ 7 ]
Nie - jestem Elfem (lub gralem kiedys Elfem).
6%
 6%  [ 2 ]
Nie - nie gram Elfem.
13%
 13%  [ 4 ]
Jest fatalny - az wstyd byc Elfem!
16%
 16%  [ 5 ]
Nie wiem - nie przygladalem sie temu miastu, badz nigdy w nim nie bylem.
30%
 30%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 30


Autor Wiadomość
Drake
Temat postu: Czy podoba Ci sie Ongir-Gar?  PostWysłany: 06 Kwi, 2004 - 13:45
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Sa rozne glosy, dosc kontrowersyjne i wykluczajace sie...A ktos niedawno narzekla na brak sond, no to macie...
Aha, przepraszam wszystkie kobiety, ktore moga poczuc sie urazone sformuowaniem pytan, jestem facetem i latwiej mi bylo w ten sposob. A pisanie wszedzie dodatkowo wersji dla kobiet mogloby zaciemnic opcje.

PS: Nie ma opcjie tesh bym sie napil ani autor jest glupi, ale mozecie napisac komentarze. I tak pewnie bedzie zaraz, ze repty sa przepakowane. Wink

PS2: Niezorientowanym podpowiem, ze chodzi o miasto geograficznie polozone na wschod od Olgrionu, do ktorego mozna dostac sie plynac pewnym kliperem z Ranhar-garu.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aduil
Temat postu:   PostWysłany: 06 Kwi, 2004 - 15:19
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 18 Mar, 2004
Posty: 45
Skąd: Suldanesselar
Cóż, zaznaczyłem "nie - jestem elfem"
Wdzięczny jestem za to miasto, Szczególnie za kowala, ma broń elfią duszą (z malutką bo malutką, ale jednak) .
Niestety miasto takowej pozbawione jest. Nie czuć tego, że elfie ręce postawiły tamtejsze budowle. Jest to poprostu miasto w którym osiadły elfy. Ale rozumiem, może takie właśnie było założenie tegoż. Dlatego nie zaznaczam że "fatalne". Czekam na PRAWDZIWE miasto Elfów, narazie zadowalam się tym.

_________________
Aduil de'Salvanas, do usług...

Few warriors dare to challenge Aduil de'Salvanas. Should one do so, there is one fewer...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 06 Kwi, 2004 - 18:16
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Coz ja na razie nie mam weny na napisanie posta odpowiedniej jakosci ( poza tym, jakos dziwnie mam wrazenie ze kilka osob by sie pewnie obrazilo zaraz jak bym napisala co mysle )
Ztem... powiem tylko tyle. Popieram wypowiedz 'milosnika BGII' Wink..
z tym jednym wyjatkiem... ze ten kowal, to jednak nie jest fajny.. nie wspominajac o sprzecie w innych miejscach ( elfickich kolczugach mniej wytrzymalych od ludzkich hihi )
No nic... To tyle tytulem wstepu.. moze pozniej cos jeszcze naskrobie.

Astaroth vel Eressea vel hmm... Irijath vel... jeszcze cos by sie znalazlo.

P.s. Czy tylko ja mam jakies dziwne mysli, ze miasto sie podoba tym co nie graja elfami i pojecia o nich nie maja? Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Myorek
Temat postu:   PostWysłany: 16 Maj, 2004 - 15:30
Skryba


Dołączył: 28 Lis, 2003
Posty: 52

Mnie osobiscie sie podoba.
re wszyscy krytycy:
Proponuje usiasc i napisac cos co bedzie zawieralo elfia dusze skoro Ongir-gar takowej nie posiada Smile
Pozdrawiam all.....

_________________
"Bez tajemnicy nie ma magii...."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 16 Maj, 2004 - 20:23
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
re up:
Juz zostalo w bolach napisane..tylko cos pojawic sie nie moze...

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 16 Maj, 2004 - 21:22
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Nie jest całe napisane.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 17 Maj, 2004 - 00:57
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Astaroth napisał:
P.s. Czy tylko ja mam jakies dziwne mysli, ze miasto sie podoba tym co nie graja elfami i pojecia o nich nie maja? Razz


1. Chyba czas się obudzić. Elfy nie są na Warlocku rasą nazbyt chętnie wybieraną, zatem ich głosy nie mogą w tej ankiecie stanowić większości.

2. Ten przytyk na końcu zapewne miał jakoś ożywić dyskusję? Typu: podoba Ci się miasto, więc nie wiesz nic o elfach, bo elfom ma się stanowczo niepodobać?

Chyba nie mam czasu na Twe czepialskie rozprawki. Poświęć jednak więcej uwagi pisząc kolejną notkę, aby oszczedzić mi przebijania się przez gąszcz literek w poszukiwaniu czegokolwiek konstruktywnego i ostatecznie przykrych rozczarowań.

Re: Drake

1. Mam nieodparte wrażenie, że założyłeś ten temat po przeczytaniu paru długich opisów zaraz po zejściu ze statku w dzielnicy portowej. Mogę Cię zapewnić, że elfia architektura ciągle gdzieś tam jest. Starczy się rozejrzeć troche dokładniej i dalej. Eksploruj.

2.
Cytat:
re up:
Juz zostalo w bolach napisane..tylko cos pojawic sie nie moze...


(zakładam, że chodzi ci o Olgrion?)
Cóż za niezachwiana pewność siebie, ale nie decyduj i nie ogłaszaj. Pozwól aby to do czarodziei za to odpowiedzialnych należało ostatnie słowo.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 17 Maj, 2004 - 01:39
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
re Tortur:
To miasto o ktorym mowimy to jest stary Olgrion z testow. A ze testowalem ponad rok i bylo to jedno z dwoch dostepnych miast (drugim bylo Kar) to znam je na wylot. Kazdy zakret. Kazde zdanie opisu.
Niech ci powiedza (wizowie) jakimi bylismy urwisami, ile nazglaszalismy w tych miastach. Ja swego czasu zglosilem na kazdej lokacji Kar blad. Wiec nie mow mi o czytaniu opisow bo to zakrawa juz na zlosliwosc.

Elfow na Warlocku jest bardzo duzo, z tych starszych ze wymienie: Esail, Gileadrael, Kyllan, Eressea... z tych nowszych Aihera, Navemi, Ewander, Regis, Sirfar...
Falarda nie zaliczam do elfow.

Poza tym ja na arce gralem(gram) elfem, wiec stad troche sie na elfiej architekturze i ogolnej elfowatosci znam. Inna sprawa, ze mam spora znajomosc rowniez swiata KC, i wiem ze w tym miesciewystepuja pewne absurdy, ktore sa niedopomyslenia. Ale ty nie znasz systemu, nie znasz swiata, (tak rozumuje po twoich wypowiedziach), nie znasz kultury ani specyfiki rasy, a jednak cos ci sie nie podoba. Sonda jak sonda... nie chcesz glosowac nie glosuj, a uwazam ze podalem wystarczajaca ilosc wariantow odpowiedzi.

Ad1.
Rasa jest chetnie wybierana, ale fakt ze nie maja wlasnej rasowki nieco deprymuje.
Ad2.
Ten przytyk na koncu mial zdusic dyskusje w zarodku. Mozna go wolno tlumaczyc tak: "Gowno wiesz - to siedz cicho."

Ad. Komentarz
Byc moze nie zauwazyles, ale ta osoba nie pojawia sie na forum.

re ja:
Ad1.
Napisalem wyzej.
Ad2.
Zdziwilbys sie ile ja wiem, a akurat wiem ze nie napisany jest caly, bo ja czesci ktora obiecalem nie napisalem, bo osoby ktore to pisaly zostaly calkiem zniesmaczone co do muda. (a dokladniej jedna) Slowem przelala sie czara goryczy...i wszelkie prace zarzucono.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Skans
Temat postu:   PostWysłany: 17 Maj, 2004 - 01:43
Skryba


Dołączył: 21 Mar, 2004
Posty: 85

Hmm biorac pod uwage date zalozenia tematu i daty poszczegolnych notek. Odnosze dziwne wrazenie, ze reaktywacja tematu to taki odgrzany kotlet. Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Vinsseth
Temat postu:   PostWysłany: 20 Maj, 2004 - 05:40
Początkujący


Dołączył: 18 Maj, 2004
Posty: 14
Skąd: Gasta
Zaglosuje jak zwiedze DOKLADNIE to miasto.
Mam nadzieje,ze znajde tam "elfia robote" i
wypowiem sie rowniez.

Co do kotletow ... Ale zglodnialem ...

Pozdrawiam

_________________
"Ten, który śmierci śmieje się w twarz"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 20 Maj, 2004 - 10:54
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Niechybnie znajdziesz tam elfia robote, ale ostrzegam cie, bo mozesz byc w szoku. Jesli dla Ciebie, nie kazda elfka spotkana na ulicy jest k...a, nie kazdy elf jest ciota, jesli dzielnice biedoty w elfim miescie (i to tak opisane) , w ogole jakiekolwiek :dzielnice" pokazujace przepasc klasowa (jak wiesz klasy to cos typowego dla spoleczenstw ludzkich, orczych czy np. reptilionskich "kasty") wywoluja opentanczy smiech to moze byc z toba krucho.

Jesli opis elfiej kolczugi cytuje: "...wydaje sie byc delikatniejsza, i nie tak wyttrzymala jak wyroby ludzi czy krasnoludow..." ze przepraszam czyje? Ludzi? A oni mieli jakies sekrety wytwarzania kolczug? Jakos sobie nie przypominam.

Slowem kazdym slowem w tym miescie (niemal kazdym) "jedzie" sie na elfy. Sa to glupie, durnowate stworki z dlugimi uszami, geje i k...y, co nic nie potrafia zrobic jak nalezy, nawet kolczugi maja "gorsze" od ludzkich. Confused

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Vinsseth
Temat postu:   PostWysłany: 20 Maj, 2004 - 11:14
Początkujący


Dołączył: 18 Maj, 2004
Posty: 14
Skąd: Gasta
Hah Very Happy

NIC DODAC NIC UJAC !

_________________
"Ten, który śmierci śmieje się w twarz"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 20 Maj, 2004 - 13:29
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
widze ze radykalizm w modzie, chyba zdazylo ci sie Drake pisac, ze jak ci cos nie odpowiada, to raczki masz dwie, a paluszkow 10 (chyba ze pisac potrafisz tez nuszkami, a wtedy to fiu fiu, masz ich tyle ze az trudno zliczyc..) i nic nie stoi na przeszkodzie, bys te karygodne bledy, wlasnymi, bezsprzecznie doskonalymi opisami poprawil.
goraco cie pozdrawiam misiaczku i zycze weny...



pasterz muz

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 20 Maj, 2004 - 16:21
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
synku,
prosilem wielokrotnie bys nie nazywal mnie misiaczkiem.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006