To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Krun
Temat postu: Co was boli?  PostWysłany: 13 Cze, 2005 - 19:28
Chochlik


Dołączył: 08 Kwi, 2003
Posty: 114
Skąd: Tagar-Dur
Stworzylem ten temat poniewaz, powiedzmy sobie szczerze, ostatnie osiagi Warlocka sa wrecz zalosne. Pojawiaja sie nowi gracze ale po kilku dniach rezygnuja. Jesli jestes jednym z takich graczy, lub jesli grasz ale cos cie razi tutaj mozesz nam powiedziec co nalezy zmienic aby zylo i gralo sie lepiej.

_________________
Andrzej Sapkowski napisał:
Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza, tam gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
qabal
Temat postu: Re: Co was boli????  PostWysłany: 14 Cze, 2005 - 01:34
Początkujący


Dołączył: 09 Kwi, 2005
Posty: 11
Skąd: warszawa
Krun napisał:
Stworzylem ten temat poniewaz, powiedzmy sobie szczerze, ostatnie osiagi Warlocka sa wrecz zalosne. Pojawiaja sie nowi gracze ale po kilku dniach rezygnuja. Jesli jestes jednym z takich graczy, lub jesli grasz ale cos cie razi tutaj mozesz nam powiedziec co nalezy zmienic aby zylo i gralo sie lepiej.


Witam,
Nowym do końca nie jestem, można powiedzieć nawet, że chwilowo zawyżam średnia wieku postaci, ale przyznam, iż również to zauważyłem. Niestety starsi gracze też się niecierpliwią i lekko zniechęcają i przynajmniej po części decydują sie na zrobienie sobie przerwy.
Co do tych pierwszych, to staram się jakoś pomagać, no ale, wszystko jest wojej gestii, zreszta sam mam swoje problemy. No ale codziennie staram się dostarczyć kilka siekier do pewnej urny. Niestety nie wszystko jest zależne od nas, więcej chyba pozostaje w gestii magow. Tyle slyszy sie o nie dokonczonych projektach. Na przykład gildiach.
No ale osobiście podchodze do sprawy optymistycznie i mam nadzieje, ze niebawem uda mi sie wytropic jakies nowe slady na szlaku.
Qabal, chwilowo zamyslony
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
qabal
Temat postu: uzupelnienie  PostWysłany: 14 Cze, 2005 - 01:36
Początkujący


Dołączył: 09 Kwi, 2005
Posty: 11
Skąd: warszawa
oczywiscie mailem na mysli nie wszystko jest w mojej gestii..
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
neuczarny
Temat postu:   PostWysłany: 14 Cze, 2005 - 06:02
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 15 Lip, 2004
Posty: 35
Skąd: Gdańsk
Co nalezy zrobic?
Moim zdaniem grze nalezy dodac troche smaku.
Nie dodawac nowych expowisk i broni tylko rzeczy takie jak nowe emocje orazrozne bajery tj. tatuarze (nie wiem czy sa). No i podstawowa sprawa zaaktywizowac graczy: wykonywac ich projekty a nie zostawiac w stanie zawieszenia no i w banku opisow dac szanse graczom czynnie uczestniczyc w budowie swiata (dawac zlecenia).
Mam jezcze taki pomysl jak wiemy graczy jest niewielu i mozna by dodac opcje dla graczy ze statusem oline + przy ich imieniu wyswietlaloby takze miejsce przebywania(nie konkretne ale np miasto) Latwiej byloby mozna sie odnalesc.

_________________
Wiem ze nic nie wiem
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 14 Cze, 2005 - 10:35
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
neuczarny napisał:
Latwiej byloby mozna sie odnalesc....

....i sfragowac.
Do odnajdywania sie sluza listy.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yarkom
Temat postu:   PostWysłany: 14 Cze, 2005 - 14:30
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
Garagoth wydobywa mala nadzieje z nicosci.
>ob nadzieje
Jest mala i watla nadzieja na lepsza przyszlosc i rozwoj muda.
Zauwazasz iz jest watla i plocha. Jednak rumience na jej
policzkach wroza to iz w sprzyjajacych okolicznosciach
dlugo pozyje i wyrosnie na sliczna i dorodna Nadzieje.

--------------------------------------------------------------------
Chcecie to pomozcie a kluccie sie bo moze cos z tego bedzie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 14 Cze, 2005 - 15:24
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
MAŁO GRACZY! MAŁO GRACZY!
A dlaczego? Bo...
MAŁO WIZÓW! MAŁO WIZÓW!
A dlaczego? Bo...
MAŁO GRACZY! MAŁO GRACZY!

Tzn mi nigdy mała ilość graczy nie przeszkadzała, a mała ilość wizów jak na tak duży świat gdzie już można trzaskać poprawki tylko i uzupełnienia to zupełnie wystarcza, bo kolejni dostają coraz głupsze zajęcia jakim jest np: pan od pilnowania porządku na forum, a przez to nie ma już czasu na robienie niczego pożytecznego.
Im mniejsza konkurencja tym łatwiej mi się gra. W Warlocku boli mnie tylko to, że istnieje takie stanowisko jak 'szef gildii', a nie powinno, bo najcześciej są to stare purchawy, które nic o tej grze nie wiedzą i skutecznie zapobiegają rozwojowi gildii. Może wizowie by się logowali jakby to im przydzielono te zaszczytne funkcje? Amen.

Re: Drake

opcje status wylacz - czy jakos tak :P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Erkar
Temat postu:   PostWysłany: 14 Cze, 2005 - 18:08
Skryba


Dołączył: 08 Lip, 2004
Posty: 68

malo wizow... bo nikt nie chce tych nowych wizow...

pamietam jak pewien czas temu Krwin ze mna zaoferowalismy pomoc w tworzeniu warlocka.. Krwin mialby wymyslac i opisywac a ja kodowac, bo na tym sie znam..

ale na nasze maile nikt zazwyczaj nie odpowiadal ..

i juz nam sie nie chce....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yarkom
Temat postu:   PostWysłany: 14 Cze, 2005 - 18:55
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
Wiec ci co jeszcze cos chca jeszce pomoc, sprobujcie jeszcze raz.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
neuczarny
Temat postu:   PostWysłany: 14 Cze, 2005 - 19:32
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 15 Lip, 2004
Posty: 35
Skąd: Gdańsk
Cytat:

....i sfragowac.
Do odnajdywania sie sluza listy.


Listy powiadasz.
Zazwyczaj jest tak ze w swiecie przebywa kilka osob ze statusem online -
Sprobuj jako poczatkujacy zanalesc kogos kto ci pomoze lub nawet najzwyczajnej w swiece kogos do pogadania.

Cytat:
Wiec ci co jeszcze cos chca jeszce pomoc, sprobujcie jeszcze raz.

Pomozemy tylko jak?

Cytat:
. W Warlocku boli mnie tylko to, że istnieje takie stanowisko jak 'szef gildii', a nie powinno, bo najcześciej są to stare purchawy, które nic o tej grze nie wiedzą i skutecznie zapobiegają rozwojowi gildii.


Cos w tym jest. Gidiami powinni dowodzic osoby ktore czynnie graja a w wiekszosci wypadkow to gracze-cienie.
Powinno nie byc takiej sytuacji ze gracz ma problem z dostaniem sie do rasowki bo szef sie nie loguje. Proponuje aby wszystkie rasowki mialy autojoina na podstawowe stanowiska i stat gildiowy typu pochodzenie np. xxxx z skadstam
Reszte no coz trzeba jeszcze przemyslec.

Cytat:
....i sfragowac.
Do odnajdywania sie sluza listy.


To byla luzna propozycja. Po drobnej korekcie moze cos z tego byc.

_________________
Wiem ze nic nie wiem


Ostatnio zmieniony przez neuczarny dnia 14 Cze, 2005 - 19:36, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Myrr
Temat postu:   PostWysłany: 14 Cze, 2005 - 19:35
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 24 Wrz, 2003
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Chyba to ze Warlock nie jest dla pojedynczych graczy, licza sie tylko druzyny i bez kolegow z podworka sobie i tak nie pogram (innych graczy naogol nie znajde Smile )

Np. nikogo kogo znam to nie mam po co wchodzic (niestety nie mam juz czasu na wielogodzinne pogrywanie )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Vezyr
Temat postu:   PostWysłany: 14 Cze, 2005 - 22:40
Początkujący


Dołączył: 06 Sie, 2004
Posty: 15
Skąd: Lublin
Co do gildi mozna by wprowadzic cos takiego:
jest szef gildii i jego zastepca. Przychodzi mlody. Szef i zastepca nie gaja a mlody owszem i to sporo. Pewnego pieknego dnia kiedy liczba punktow gildiowych(statut gildiowy) mlodego jest wyzszy niz statut(liczba punktow) zastepcy mlody zostaje zastepca a byly zastepca zdziwi sie jak sie przebudzi. Nie wiem czy jest to mozliwe ale wydaje sie, ze byloby mobilizujaca. Trzeba grac by cos uzyskac i grac by utrzymac, a nie jak teraz jak sie dojdzie na szczyt to sie robi przerwe i olewa reszte.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Oster_Limofies
Temat postu:   PostWysłany: 14 Cze, 2005 - 22:42
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Sie, 2004
Posty: 34
Skąd: Ciemna, zimna, mroczna jaskinia
Cytat:
Cos w tym jest. Gidiami powinni dowodzic osoby ktore czynnie graja a w wiekszosci wypadkow to gracze-cienie.
Powinno nie byc takiej sytuacji ze gracz ma problem z dostaniem sie do rasowki bo szef sie nie loguje. Proponuje aby wszystkie rasowki mialy autojoina na podstawowe stanowiska i stat gildiowy typu pochodzenie np. xxxx z skadstam.


Hm może nie do końca w taki sposób - ale na pewno trzeba będzie pomyśleć nad mechanizmami pozwalającymi oddolnie zmienić szefa gildii (np. w wyniku "powszechnych" wyborów) np. w przypadku jego zbyt długiej nieobecności. Naprawdę chcielibyście zrezygnować z możliwości wplywania na to kto jest a kto nie jest przyjmowany do gildii?

Pozdrawiam,
Oster.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
neuczarny
Temat postu:   PostWysłany: 15 Cze, 2005 - 09:17
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 15 Lip, 2004
Posty: 35
Skąd: Gdańsk
Cytat:
Naprawdę chcielibyście zrezygnować z możliwości wplywania na to kto jest a kto nie jest przyjmowany do gildii?


W wypadku rasowki dajacej z autojoina tylko pochodzenie nie ma potrzeby wplywu innego gracza decydujacego o (nie)przyjeciu. Rasowka powinna zrzeszac wszystkich przedstawicieli danej rasy i dawac im pochodzenie.
A gildie zawodowe to juz inna sprawa.

_________________
Wiem ze nic nie wiem
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krun
Temat postu:   PostWysłany: 15 Cze, 2005 - 13:10
Chochlik


Dołączył: 08 Kwi, 2003
Posty: 114
Skąd: Tagar-Dur
neuczarny napisał:
Cytat:
Naprawdę chcielibyście zrezygnować z możliwości wplywania na to kto jest a kto nie jest przyjmowany do gildii?


W wypadku rasowki dajacej z autojoina tylko pochodzenie nie ma potrzeby wplywu innego gracza decydujacego o (nie)przyjeciu. Rasowka powinna zrzeszac wszystkich przedstawicieli danej rasy i dawac im pochodzenie.
A gildie zawodowe to juz inna sprawa.


Uwazam ze masz troche racji... Aczkolwiek autojoin nie moze dawac wszystkich przywilejow, jakie daje bycie w gildi... Zgodze sie co do pochodzienia, natomiast co od pozostalych przywilejow, to je zostamy dla czlonkow, ktorzy spelnia kryteria przyjecia do gildi okreslone przez glowe gildi.

_________________
Andrzej Sapkowski napisał:
Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza, tam gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006