To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Yarkom
Temat postu:   PostWysłany: 21 Sie, 2006 - 16:38
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
ToRtuR napisał:
Widzę, że jedyne co potrafisz to pisać długie notki, z których nic nie wynika. Trudno... Chyba jesteś za młody, żeby zrozumieć coś więcej. Ale z tym kasowaniem notek na siebie to jest dobry pomysł! Przypomina mi się inne forum, na którym też kolesie-wizowie mieli megalomanię.


Oj Tortur chyba dawno nie czytales i nie udzielales sie gdzie indziej (bez wskazania na A czy B)

ToRtuR napisał:
Jaś Fasola.
Kim ty myślisz, że jesteś małolacie? Razz
Idź pobalansować... na linie, albo na trapezie? :PPP


Mnie tez by zatrzeslo mimo ze malolatem przestalem juz byc... dosc dawno. Aran chcial pomoc a ty go zjechales. Coz to wasza sprawa.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aran
Temat postu:   PostWysłany: 21 Sie, 2006 - 20:39
Skryba


Dołączył: 23 Lut, 2006
Posty: 63

Wyraziłem się jasno. To nie miejsce na kłótnie i wzajemne oczernianie się. Notke usuwam, a za kolejne tego typu, będę zmuszony tymczasowo odebrac przywilej korzystania z forum. Nie chodzi o moją osobę, ale o to, że są to oskarżenia bez podstawne, które niszczą dobry wizerunek Warlocka, i tworzących go osób, wśród ludzi nie mogących w żaden sposób zweryfikowac autentyczności stawianych tu...zarzutów.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Zagger
Temat postu:   PostWysłany: 06 Wrz, 2006 - 19:43
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 19 Sie, 2006
Posty: 34

...

_________________
Mamy 666 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się Zagger.

I wszystko jasne;)


Ostatnio zmieniony przez Zagger dnia 09 Wrz, 2006 - 22:53, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yarkom
Temat postu:   PostWysłany: 06 Wrz, 2006 - 19:59
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
re up:
Piszesz ze ci nie odpowiedzialem... jedyny list na jaki nie odpowiedzialem to list Rizzka sprzed 2-3 dni. Nie pisz wiec ze nei odpowiedzialem. Nie mogles tez pisac do mnie bo... Yarkom byl skasowany pare miesiecy i niedaloby sie do mnie napisac. Aran reaktywowal mi postac kilka dni temu. A zeby poprawiac bledy trzeba miec do tego prawa, a smutna prawda muda jest taka ze 3/4 zgloszonych orchijskich bledow nie poprawiam bo nie ma praw zapisu w domenie. I starczy tyle....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Zagger
Temat postu:   PostWysłany: 06 Wrz, 2006 - 20:57
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 19 Sie, 2006
Posty: 34

...

_________________
Mamy 666 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się Zagger.

I wszystko jasne;)


Ostatnio zmieniony przez Zagger dnia 09 Wrz, 2006 - 22:53, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aran
Temat postu:   PostWysłany: 07 Wrz, 2006 - 07:25
Skryba


Dołączył: 23 Lut, 2006
Posty: 63

No cóż..Po pierwsze na listy odpisuje zawsze. Jeśli nie odpisuje, to przesyłam je odpowiednim Magom, odpowiedzialnym np. za daną gildie w której jest problem. Co do pustych obietnic...to nie są takie puste. Poprostu jest nas niewielu, mamy mało czasu, i niestety - nikt nam nie płaci za czas poświęcony Mudowi. Wówczas być może, pracowalibyśmy po 8 godzin dziennie. Na dzień dzisiejszy jednak, nikt nie zaoferował nam darmowego zakwaterowania i wyżywienia, więc nie oczekujcie cudów. Zmiany są w toku, i dobrze jest, że wogóle idą do przodu. Przez długi czas nie było nawet szans na takie zmiany. Co do Ghasha...nie chcę się wypowiadać za niego. Powiem jednak tylko, że idea "chleba i igrzysk!" oznaczałaby, na dłuższy okres czasu, absolutną śmierć Warlocka. Bo ile można cieszyć się grą na cheatach?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ghash
Temat postu:   PostWysłany: 08 Wrz, 2006 - 16:13
Mag Warlocka


Dołączył: 18 Paź, 2004
Posty: 123

A ile mozna sie cieszyc mudem bez rozwoju, zbugowanymi gildiami(orchia) i bez jakichkolwiek korzysci? I o jakich cheatach ty mowisz? Jezeli ja bym cheatowal to ty wlasnie robisz cos co jest kompletnie skrajnie odwrotne do cheatowania i co sie raczej na Warlocku nie sprawdza od dawna. Ale od pozycji MG czy innego licho wie kogo sie odsuwam, chociaz niekiedy drazni mnie kiedy tygodnami zwlekasz z przejrzeniem i zbalansowaniem globalnych projektow na muda takich jak luki czy ta nieszczesna magia. Razz
Sam Aranie jestes jak filtr, tylko ostatnio odczuwam ze juz porzadnie brudny filtr, bo nic przez niego juz nie przeplywa.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Zagger
Temat postu:   PostWysłany: 08 Wrz, 2006 - 17:51
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 19 Sie, 2006
Posty: 34

...

_________________
Mamy 666 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się Zagger.

I wszystko jasne;)


Ostatnio zmieniony przez Zagger dnia 09 Wrz, 2006 - 22:54, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aran
Temat postu:   PostWysłany: 08 Wrz, 2006 - 18:10
Skryba


Dołączył: 23 Lut, 2006
Posty: 63

Czasami jak się czyta niektóre wypowiedzi, to naprawde nie ma sie ochoty pracować...Ten Mud nie jest odskocznią dla osób które chcą tutaj mieć gildie, speca, umy, i zabijać wszystko co się rusza, bo gdzie indziej nie wyszło. Może to zabrzmi dziwnie, ale to mud budowany z myślą o dziesiątkach, bardzo różnych graczy. Graczy którzy oczekują czegoś poza expem i specem również. Powodem zamknięcia Arshen był głównie zły balans (brak defensów). Jeśli natomiast blokuje reformy, które zmieniłyby Warlocka w niechlubną kopie Arkadii zwaną Klonem, to niestety, nie czuje się winny, i mam zamiar blokować nadal. W kwestii innych, pożytecznych reform(a są takie i czekają na uruchomienie), przyznaję, że zwłoka wynika z mojego braku czasu, momentami chęci. Staram się jednak, pomalutku, zmieniać sytuację na lepsze. W bardzo krótkim czasie otwarta zostanie nowa gildia zawodowa. Wciąż przygotowywany jest gruntowny balans broni magicznych. Nie mam zamiaru ulegać presji pojedynczych osób, i pracować kosztem jakości reform, oraz własnego życia prywatnego. Sytuacja muda jest taka, że albo reformy doczekają się, albo nie będzie ich w ogóle. Z Administracji obecnie nie jest aktywny nikt poza mną, prosiłbym więc o konstruktywną krytyke, i doping oraz pomoc zamiast wołania o więcej speców. Swoją drogą zastanawiam się, co by się stało, gdyby speca dostali wszyscy pzoa tymi, którzy o niego wołają tak bardzo..


Ostatnio zmieniony przez Aran dnia 08 Wrz, 2006 - 18:31, w całości zmieniany 2 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Zagger
Temat postu:   PostWysłany: 08 Wrz, 2006 - 18:16
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 19 Sie, 2006
Posty: 34

...

_________________
Mamy 666 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się Zagger.

I wszystko jasne;)


Ostatnio zmieniony przez Zagger dnia 09 Wrz, 2006 - 22:54, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aran
Temat postu:   PostWysłany: 08 Wrz, 2006 - 18:20
Skryba


Dołączył: 23 Lut, 2006
Posty: 63

No cóż...zaryzykuję. Mam zamiar tworzyć muda dla szerszego grona, niż jedna, dwie osoby myślące tylko o expie i specach. Nigdy nie jest tak, aby podobało się wszystkim. Wolę przyciągnąć innych graczy, którzy mają nieco inne podejście. NAwet jeśli do czasu ukończenia reform, Mud będzie bezludny, a 1-2 osoby przestaną grać bo nie dostały speca.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Zagger
Temat postu:   PostWysłany: 08 Wrz, 2006 - 18:23
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 19 Sie, 2006
Posty: 34

...

_________________
Mamy 666 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się Zagger.

I wszystko jasne;)


Ostatnio zmieniony przez Zagger dnia 09 Wrz, 2006 - 22:54, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aran
Temat postu:   PostWysłany: 08 Wrz, 2006 - 18:25
Skryba


Dołączył: 23 Lut, 2006
Posty: 63

Nie obrażam nikogo. Czym cię obraziłem? Jeśli nie potrafisz zrozumieć, że przyciągnięcie, i co ważniejsze, zatrzymanie graczy na Mudzie wymaga czegoś więcej, niż dania każdemu speca - to trudno. Nie bardzo też rozumiem jak to poświęcasz. Mud to gra, służąca zabawie i rozrywce. Jeśli ta gra Ci się nie podoba, i męczysz się grając w nią...cóż, nikt nie zmusza Cię do takich poświęceń


Ostatnio zmieniony przez Aran dnia 08 Wrz, 2006 - 18:26, w całości zmieniany 2 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Zagger
Temat postu:   PostWysłany: 08 Wrz, 2006 - 18:26
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 19 Sie, 2006
Posty: 34

...

_________________
Mamy 666 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się Zagger.

I wszystko jasne;)


Ostatnio zmieniony przez Zagger dnia 09 Wrz, 2006 - 22:54, w całości zmieniany 3 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aran
Temat postu:   PostWysłany: 08 Wrz, 2006 - 18:28
Skryba


Dołączył: 23 Lut, 2006
Posty: 63

Powodów jest całe mnóstwo. Staramy się likwidować to co było złe. Mamy jednak odmienne spojrzenie na to, co jest złe, a co dobre dla Muda.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006