To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Gileadrael
Temat postu:   PostWysłany: 06 Paź, 2003 - 14:16
Chochlik


Dołączył: 08 Lip, 2002
Posty: 121
Skąd: Łódź
No bez przesady, taxa nie placi sie za emoty Smile
Kilka takich plaszczy mozna zrobic - najlepiej do zdobycia a nie kupienia.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Samael
Temat postu:   PostWysłany: 07 Paź, 2003 - 19:14
Początkujący


Dołączył: 06 Paź, 2003
Posty: 6

Czyli znowu bedzie cos takiego jak juz stalo sie na arkadii i dlaczego przestalem grac. Po prostu gildiowcy beda zbyt mocni dla takiego zwyklego podroznika jakim ja chcialbym byc przez cala gre. Dlaczego gildie sa jak zwykle uprzywilejowane w emoty umiejetnosci dodatkowe i inne rzeczy uprzyjemniajace gre tylko scislemu gronu. Nie dosc ze to oni moga w razie klopotow zebrac spora druzyne by w razie czego usunac kogos zbednego z drogi zycia, to jeszcze jak zwykle sa najlepsi. Na arkadii w ktora niegdys gralem nie spodobala mi sie zadna gildia i przemyslalem zostac wolnym wedrowcem. No ale dlaczego taki jegomosc musi byc gorszy od byle plebana ktory juz dostal sie do gildii po znajomosci i napada byle kogo, bo jego inteligencja rowna sie inteligencji ogra w rzeczywistosci, nie tylko w grze... Myslalem ze w koncu znajde muda na ktorym tego nie bedzie. Widze ze ledwo mud sie rozkreca, rozkreca sie tez klimat zadufanych w sobie gildiowcow. I to jak zwykle tylko oni sa uprzywilejowani i oni jak zwykle maja najlepsze emoty. Wyobrazcie sobie ze emoty to rzeczy, ktore okreslaja czynnosc. To dlaczego zwykly wiesniak NIE MOZE zrobic czegos, co moze zrobic inny?? Dajmy na to przykladowy emot z podcieraniem nosa(nie wiem czy taki istnieje- to tylko przyklad). Dlaczego zwykly gmin nie moze sobie podetrzec nosa, podczas gdy ktos inny, nie majac z reszta kataru moze?? Dziwne sa czasem te wasze pomysly...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kharegno
Temat postu:   PostWysłany: 07 Paź, 2003 - 20:44
Początkujący


Dołączył: 10 Sie, 2003
Posty: 14
Skąd: Gdansk
Samael, nie ma byc tak jak piszesz. Umy porownywalne do tych w gildiach sa juz czesciowo do zdobycia rowniez bez gildii, tylko trzeba sie troszke bardziej nachodzic i nazwiedzac, by je zdobyc. Tak czy siak, stanowisko Wizow sie nie zmienilo jesli idzie o ta sprawe, czyli nawet gracz niezgildiowany bedzie mogl miec wysokie umiejetnosci, bo gildie to po prostu stowarzyszenia majace pomoc w odgrywaniu postaci i zrzeszaniu ludzi o podobnym swiatopogladzie/zawodzie etc., ale jesli ktos odgrywa postac np. samotnika, to ja nie widze nic przeciwko, zeby wiekszym kosztem niz gildiowcy (wiadomo, oni maja oplacanego taxem trenera i tak dalej) zdobyl podobne umiejetnosci i nowe emocje (np. rozwiazaniem tu jest dodawanie emocji do unikatowych rzeczy [niekoniecznie tych trzymanych przez mocne stworki, rowniez tych ktore trzeba po prostu znalezc lub slono za nie zaplacic]).
Pozdrowka
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 08 Paź, 2003 - 17:39
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Hem hem, ja na arce tez bylem/jestem wolnym wedrowcem. Nie jestem w zadnej gildi, bo zadna gildia mi do pogladu na swiat nie pasuje. Najbardziej rasowki. A jak nie jestem w rasowce to ciezko sie dostac do zawodowki. Tylko, ze jak zapewne czytales sysyem gildiowy Warlocka do systemu gildiowego Arki ma tyle co i nic. Sloty tylko pozostaja te same. Jezeli nie widzisz dla siebie gildi sposrod istniejacych to nic nie stoi na przeszkodzie bys sam stworzyl taka, ktora ci bedzie pasowac. Ten mud dopiero powstaje. Nie ma nasycenia gildiami, wiec wszelkie pomysly sa mile widziane. Poza tym oczywiscie istnieje mozliwosc wyumienia sie ponad GP, glownie dlatego ze na Warlocku GP w ogole nie ma. Sa tylko nauczyciele. Tak bardziej mi odpowieada slowo nauczyciel niz trener, a to dlatego ze na Wacku jest specyficzny system umiejetnosci. Raz jeden rept zapytal mnie co ma zrobic zeby pocwiczyc machanie mlotem. No to odpowiedzialem mu zgodnie z prawda, coby wzial mlot i machal, to pocwiczy. Wink
Otoz nauczyciel moze cie nauczyc wylacznie teorii, plus ew. troszenke praktyki. Reszte zdobywasz przez sama gre. Nie zgadzam sie, ze zawodowcy maja wieksze emotowe pole do popisu. Zobacz chocby ?emocje, a dojdziesz do tego ze jest paredziesiat emotow, ktorych nie ma nigdzie indziej, gdzie stawia sie glownie na zgildiowanych. Nie chcesz byc takim? Nie musisz? Chcesz miec jakies fajne emoty? Napisz Ingwarkowi pewnie zakoduje je jako ogolnie dostepne. "Podetrzyj nos"? A prosze cie bardzo. napisz go w sensownie w trzech osobach i bedzie. Otul sie plaszczem? Czemu nie?
To ze wczesniej sie tego przyczepilem nie znaczy ze nie chce zeby takie cos bylo. Po prostu lubie sie czepiac. I gdybys mnie znal, lub choc troche poczytal forum, byloby to dla Ciebie jasne. (mowie oczywiscie do mosci Samaela).

PS: Ogolnie moge sie podpisac pod notka Kharegna rekami i nogami. Jak zwykle zreszta. Z Kharegnem nie zdarzylo mi sie jeszcze nie zgodzic, mimo ze jestem czepliwy. Tak dalej Kharegn. Wink

D.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ingwar
Temat postu:   PostWysłany: 09 Paź, 2003 - 00:49
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
Dokladnie jak napisal Drake podeslij emotki a sie napisze w dwie sekundy (no moze troche dluzej)..
A to zeby nie pisac emotow dla gildii to jakas paranoja..
Jasne ze kazdy moze zrobic zasadniczo kazdego emota ale jakos trzeba gidie odroznic od reszty swiata bo tak naprawde to emotki i klimat tworza gildie a nie umy i inne takie rzeczy..
Przewaznie emoty sa dostosowane do harakteru gildii wiec jesli chcialbys miec takie a takie emoty to znaczy ze powiniese pasowac do daneg gildii a jesli uwazasz ze nie pasujesz to albo albo piszacy gildie byl burak albo sklad gildii jest do d... albo ty sam jestes burak i chcialbys tylko czasc gildii..

Swoja droga mnie by tam brakowalo paru emotkow do ktorych sie przywyczailem..

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 26 Lip, 2004 - 09:16
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Harael napisał:
Apropo pierscieni.

Jesli ktos bedzie mial jeden pierscionek to zwrocisz na niego uwage i zobaczysz ze:

Nosi na palcu maly srebrny pierscionek.

Jesli bedzie mial wiecej to rzuci Ci sie w oczy ze:

Nosi kilka roznych pierscionkow na palcach obu rak.
albo:
Zwracaja uwage jego dlonie, ktore cale blyszcza od mnogosci pierscieni i sygnetow pozakladanych na palce

UWAGA:
To tylko propozycja. Smile



Drodzy wizowie... kiedy? Kiedy? Kieeeedy? Wink

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Belgor
Temat postu:   PostWysłany: 26 Lip, 2004 - 09:32
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 24 Lip, 2004
Posty: 43

A ja chce sie zwrocic to pierwszewego posta w tym temacie

To juz jest czy jesio nie bo pomysl niezly opisuje wszystko a nie jak na innych mudach pisze tylko co masz...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 26 Lip, 2004 - 09:43
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
To jest wizualizacja mojej postaci:



Ale nadal...

GREEN POWER!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 26 Lip, 2004 - 09:47
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757




Krasnal power!

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 26 Lip, 2004 - 09:54
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Tortur....tym byles:


A teraz jakis


...upadłeś... Wink

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.


Ostatnio zmieniony przez Drannor dnia 26 Lip, 2004 - 10:23, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 26 Lip, 2004 - 10:02
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757




A oto typowy ork:
srebrzysta kunsztowna szabla
owalna rdzawa tarcza
matowy mocny kirys
okuta para butow

pozdro Dragh Wink

re down:
Aleś mi pojechał Crying or Very sad

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.


Ostatnio zmieniony przez Drannor dnia 26 Lip, 2004 - 10:10, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 26 Lip, 2004 - 10:08
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
To moja wizualizacja Drannora wykonana programem PaintNoMore!

 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 27 Lip, 2004 - 07:37
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757



Dla krzykaczy, ktorzy mowia, ze nie mozna dobyc dwurecznego topora jedna reka Wink

Re Tort:

Aaaaaaaaa..........kurat Cool

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.


Ostatnio zmieniony przez Drannor dnia 27 Lip, 2004 - 08:15, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 27 Lip, 2004 - 08:08
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Ten topór to jest jednoręczny, tylko krasnalek taki malutki.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 27 Lip, 2004 - 14:48
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Sliczna krasnoludeczka Mr. Green


_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006