Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 09 Lut, 2007 - 11:42
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Drannor zwany Zelazna Piescia, Mistrz Topora, Zagubiony Wloczega krasnolud

Czy to jakis zart?
Jesli tak to wyjatkowo kiepski.
Widze, ze nic sie na Warlocku nie zmienilo.
Pa.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aran
Temat postu:   PostWysłany: 09 Lut, 2007 - 11:46
Skryba


Dołączył: 23 Lut, 2006
Posty: 63

Pochopny wniosek. Ale oczywiście, każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Tyle, że to nie temat do tego typu wypowiedzi. Zastanawiam się, czy to wogóle forum do tego typu wypowiedzi. Bo takie stwierdzenie nie wnosi nic do żadnej dyskusji, poza obrażaniem innegog racza., a te czasy mineły, kiedy forum było polem walki antagonistycznych grup.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 09 Lut, 2007 - 11:52
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Moze napisze inaczej.
Jaki jest sens robic cos dla tego muda, pisac cos, meczyc sie z co poniektorymi i tak dalej, kiedy wizowie i tak postepuja wedlug swojego widzimi sie i najczesciej smietanke spijaja gracze ktorzy najglosniej krzycza, ktorzy wielokrotnie lamali zasady tego muda i nawet byli za to karani, ktorych mimo wszystko wiekszosc machlojek jest nieznana wizom, ale graczom jak najbardziej.

Dajcie jeszcze Tensa na Mistrza miecza, moze bedzie gral.

Powiedzcie wprost ze to mud prywatny i jesli jest sie spoza kolka wzajemnej adoracji to niczego nie mozna osiagnac.

Swoja droga ciekawi mnie zdanie Garagotha na temat wykorzystania jego kodu.

Zreszta sam w sumie nie wiem po co sie spinam.
Bawcie sie dobrze.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aran
Temat postu:   PostWysłany: 09 Lut, 2007 - 11:59
Skryba


Dołączył: 23 Lut, 2006
Posty: 63

No cóż, to uczciwy Mud. Tak, jak każdy ma szanse na rehabilitacje. Drannor poprostu dostał taką szanse. Osoby które zawsze były uczciwe, nie potrzebują jej, co nie oznacza, że są gorsze w swoich prawach. Nagradzamy przedewszystkim graczy, którzy grają. A nie zaglądają od święta, aby sprawdzić, czy ktoś nie ma im czegoś do zaoferowania. Jeśli postanowiłeś nie grać w Warlocka - nie oczekuj, że będziemy wysyłać zaproszenia do gildii na adres e-mail. Co do Garagotha - Zasady bardzo jasno precyzują, że kod nie jest własnością Maga, tylko Warlocka jako Muda. Mówienie o kodzie Garagotha, to błąd rzeczowy.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 09 Lut, 2007 - 12:10
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Wybacz ale uzycie slowa uczciwy w stosunku do tego muda to blad rzeczowy.

Nagradzacie przede wszystkim graczy ktorzy graja.
Jak rozumiem jest to nowe haslo promocyjne Warlocka?
Graj - dostaniesz zawodowke!

Nie moja wina, ze jestes slabo poinformowany o tym kto i jak i kiedy zaglada. Nie moja wina, ze umiejetnie zniecheciliscie mnie do gry moja glowna postacia. Nie moja wina, ze nie uzywam wszelkiej masci automatow i 2 godziny przeznaczone na literki dziennie to dla mnie wystarczajaco duzo bo musze patrzec co robie, a nie tak jak co poniektorzy odpalaja gre i ida do kina/na piwo/do szkoly albo siedza na ircu/forum/gdzies tam zerkajac tylko co jakis czas jak pieknie leci exp. To nie jest skierowane do zadnych konkretnych graczy. Dowody mialem ale nigdy nie zostaly uwzglednione, co wiecej takie osoby pozniej zostawaly wizami, czy tez wlasnie byly obsadzane jako szefowie zawodowek.

Ja nie postrzegam tego w kategoriach nagrody czy kary. Po prostu wedlug mnie jest to zachwianie rownowagi. W szczegolnosci ze wzgledu na obsadzona osobe.

To nie ja postanowilem nie bawic sie z Warlockiem. To Warlock postanowil nie bawic sie ze mna.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aran
Temat postu:   PostWysłany: 09 Lut, 2007 - 12:18
Skryba


Dołączył: 23 Lut, 2006
Posty: 63

No cóż. Będę sie upierał, że Warlock jest uczciwym Mudem. Sytuacje o którch mówisz, gdy ktoś grał na automatach - nie mają od dawna miejsca. Mam bardzo dobre informacje, kto i ile gra. Niestety, nie wiem, kto i ile grał pare lat temu. Ale nie jest to specjalnie istotne, skoro ne gra dzisiaj. Obsadzanie gildii osobami aktywnymi, to nie promocja - to posunięcie rozsądne. Przynajmniej gildie żyją, a nie są obsadzone osobami które logują się raz do roku, jak to było za poprzedniej Administracji. Jeśli masz żal do Warlocka - trudno. Jestem swiadomy, że nie da się wszystkich zadowolić. Skoro uważasz, że Warlock Ci się nie podoba, nie graj. Ale nie grając, nie oczekuj od nas niczego. To skolei błąd logiczny, gdy nie chcesz grać, bo Warlock Cię skrzywdził - a jednak chcesz być w gildii. Po co być w gildii, na Mudzie, w którego nie chce się grać? Chyba, że gdybyś dostał gildie zamiast Drannora, łaskawie zapomniał byś o żalach do Warlocka z przeszłości, i o to w tym chodzi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 09 Lut, 2007 - 12:30
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Aran ty nadal nie rozumiesz.
Albo zbytnio oceniasz mnie swoja wlasna miarka.

Z jednej strony twierdzisz ze obsadzanie gildii osobami aktywnymi to nie promocja.
Z drugiej piszesz cos o nagradzaniu aktywnych graczy, z trzeciej cos o karaniu nieaktywnych, badz cos w ten desen.

Dla mnie samo obsadzanie tej gildii jest bledem. Osoba jest tylko wiekszym bledem.
Otwieranie gildii zawodowych na gwalt, podczas gdy nie wszystkie rasy maja jeszcze rasowki, badz ich rasowki nie sa skonczone i gdy srednia osob na mudzie to 10 osob, mnie sie kojarzy z klonem.
Co do osob i ich aktywnosci:
Nie mogliscie wziac Tomasira?
Nie jest dosc aktywny?


Ja nigdy nie gralem w Warlocka ze wzgledu na jakies nagrody czy kary.
Gralem bo podobalo mi sie kreowanie postaci, ktorej na innym mudzie wykreowac nie mialem mozliwosci. Gralem bo podobalo mi sie wspoltworzenie rzeczywistosci.
I gram nadal, chociaz juz nie udzielam sie na forach/ircach czy innych cudach. Skoro nie wiesz o tym, swiadczy to tylko dobrze o moich staraniach ukrycia tozsamosci mojej postaci. Gralem mimo, ze utrudniano mi kreowanie tej postaci, mimo ze kladzono mi klody pod nogi. Gralem gdy wszyscy inni z mojej gildii stracili nadzieje i grac przestali. Ale nie jestem masochista i w koncu grac ta postacia przestalem. Zrobilem inna. Fakt, ze nie wiesz jaka to postac niezbyt dobrze swiadczy o twoich zapewnieniach, ze automaty juz nie maja miejsca (alez maja maja, w tej czy innej formie, czy to jako tzw "ciaganie" czy nawet multilogin).


Warlock mi sie bardzo podoba. Duzo bardziej niz Arkadia, na ktorej nie gram w ogole. Nie podobaja mi sie tylko akcje co poniektorych osob. Nie mam nic do nich prywatnie, po prostu nie lubie hipokryzji.

Cytat:

Chyba, że gdybyś dostał gildie zamiast Drannora, łaskawie zapomniał byś o żalach do Warlocka z przeszłości, i o to w tym chodzi.

Ech, jacy wy wszyscy jestescie plytcy. Jak bardzo ta rozmowa nie ma sensu.

PS: Mam nadzieje, ze Drannor jest zadowolony z mojego spinania sie. To miedzy innymi bylo powodem dla ktorego cos napisalem. Milo jest czasem sprawic komus przyjemnosc.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aran
Temat postu:   PostWysłany: 09 Lut, 2007 - 12:40
Skryba


Dołączył: 23 Lut, 2006
Posty: 63

Z ostatnim stwierdzeniem się zgadzam. rozmowa nie ma sensu. Dla aktywnego gracza przyznanie gildii jest nagrodą. Z jego punktu widzenia. Z naszego punktu widzenia, to wybranie opcji najrozsądniejszej, aby gildia żyła. Jedno wcale nie przeczy drugiemu. Nie napisałem nic o karaniu za nieaktywność. Otwarcie tej gildii jest naszą ddecyzją, i tak się składa, że sprawujemy władze suwerenną. To znaczy, ze chociaz masz prawo do swojego zdania, i opinii - to jednak nasze zdanie jest decydujące. Widocznie mieliśmy powody, z których nie mamy obowiązku się tlumaczyć. Nie, nie mogliśmy wziąść Tomasira. To sprawa między nami a Tomasirem, i nie będę jej upubliczniał. Jeśli chcesz, spytaj jego. Rozmawialiśmy z nim. Istnienia Twojej innej postaci jesteśmy świadomi. Ale my postrzegamy gracza przez pryzmat postaci, nie człowieka który nią gra. Jeśli nie grasz swoją pierwotną postacią, to dla nas - nie grasz w Warlocka. Inna postać, to coć innego już.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 09 Lut, 2007 - 12:45
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Aran napisał:
Z ostatnim stwierdzeniem się zgadzam. rozmowa nie ma sensu. Dla aktywnego gracza przyznanie gildii jest nagrodą. Z jego punktu widzenia. Z naszego punktu widzenia, to wybranie opcji najrozsądniejszej, aby gildia żyła. Jedno wcale nie przeczy drugiemu. Nie napisałem nic o karaniu za nieaktywność. Otwarcie tej gildii jest naszą ddecyzją, i tak się składa, że sprawujemy władze suwerenną. To znaczy, ze chociaz masz prawo do swojego zdania, i opinii - to jednak nasze zdanie jest decydujące. Widocznie mieliśmy powody, z których nie mamy obowiązku się tlumaczyć. Nie, nie mogliśmy wziąść Tomasira. To sprawa między nami a Tomasirem, i nie będę jej upubliczniał. Jeśli chcesz, spytaj jego. Rozmawialiśmy z nim. Istnienia Twojej innej postaci jesteśmy świadomi. Ale my postrzegamy gracza przez pryzmat postaci, nie człowieka który nią gra. Jeśli nie grasz swoją pierwotną postacią, to dla nas - nie grasz w Warlocka. Inna postać, to coć innego już.

Rzeczywiscie nie mamy o czym rozmawiac.
Szczegolnie ze tutaj zarowno Drannor jak i ja wystepujemy w dokladnie takiej samej pozycji.
Nastepnym razem zastanow sie zanim napiszesz cos hm... nie do konca przemyslanego.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aran
Temat postu:   PostWysłany: 09 Lut, 2007 - 12:46
Skryba


Dołączył: 23 Lut, 2006
Posty: 63

Nie prawda. Drannor gra jako Drannor.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 09 Lut, 2007 - 12:48
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Aran napisał:
Nie prawda. Drannor gra jako Drannor.

Od kiedy?
Od tygodnia?

Oczywiscie nie zapomnial o przygotowaniu sobie odpowiedniej wyprawki (inna postacia, czy to przypadkiem nie jest wbrew zasadom?). Niestety nie udalo sie przelozyc sprzetu (tak sie przypadkowo zlozylo ze ktos znalazl sie w poblizu owego plecaka), trzeba bylo posluzyc sie inna postacia.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aran
Temat postu:   PostWysłany: 09 Lut, 2007 - 12:51
Skryba


Dołączył: 23 Lut, 2006
Posty: 63

Nie uważam, aby miało to znaczenie, skoro to jego szansa poprawy. Dyskusja ewidentnie jest poza tematem, więc zostanie przeniesiona lub usinięta.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 09 Lut, 2007 - 12:54
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Aran napisał:
Nie uważam, aby miało to znaczenie, skoro to jego szansa poprawy. Dyskusja ewidentnie jest poza tematem, więc zostanie przeniesiona lub usinięta.

Nie rozumiem tedy dlaczego podales to jako argument.
Skoro nie gral swoja glowna postacia (bo zostala skasowana za wykorzystywanie bledu), a gral inna to nie gral w Warlocka i traktowany powinien byc tak jak kazdy inny gracz, ktory nie gra swoja glowna postacia z innych wzgledow (bo np sie nie da).
Polecam jeszcze raz zapoznanie sie z wyboldowanym fragmentem swojej wlasnej wypowiedzi.
Czy innym osobom ktore zaczely grac i przez tydzien sa aktywne tez dacie zawodowki?

PS: Ciezko jest sprawic by sie cos dzialo na tym forum jesli wszelkie dyskusje beda przenoszone badz usuwane. Nie uzywam ani obelzywego jezyka, ani nic w tym guscie, nie widze powodu dla ktorego cokolwiek mialoby byc usuwane. Przeniesione czemu nie.

PS2: Wystarczajacym argumentem sklaniajacym mnie do grania moja wlasna postacia byloby skonczenie i przebalansowanie mojej rasowki. Nie potrzeba mi do szczescia ofensywnego speca. To komu co potrzebne do szczescia tylko swiadczy o tej osobie. Zagladam od czasu do czasu ale zmian nie widze, wiec nie wiem dlaczego mialbym grac postacia ktorej rozwoj jest niemozliwy zarowno jesli chodzi o rozwoj wewnatrzgildiowy jak i rozwoj cech (i nie "wodeczka i ziolka" nic tu nie pomoga). Cos niby sie rusza, ale tak to ruszalo sie juz wiele razy.

PS3: Co do zawiadamiania e-mailem o zaproszeniu do gildii. Istnieja przecierz listy mudowe.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Zerek
Temat postu:   PostWysłany: 11 Lut, 2007 - 12:20
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 25 Wrz, 2003
Posty: 27

No coz Aranie... Jesli naprawde tak uwazasz jak piszesz, to stales sie pionkiem w wielkiej kpinie.
Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 11 Lut, 2007 - 12:34
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Cóż, widzę, że jad pali wasze trzewia Laughing

Odezwał sie jeden z drugim, wielcy erpegowcy, którzy od święta grają,
a do powiedzenia zawsze dużo mają.

Mam dla was tylko mój szyderczy śmiech.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006