Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Kedrig
Temat postu: Poczatkujacy  PostWysłany: 16 Kwi, 2003 - 12:54
Początkujący


Dołączył: 15 Kwi, 2003
Posty: 5
Skąd: Krzyż Wlkp
jestem nowy na warlocku i jeszcze troszke sie gubie, strasznie trudno jest spotkac jakiegos gracza takwiec tu zadam pare pytan
1. gdzie mozna dostac jakies latwe zadanka
2. sa gotowe mapy ? (robienie samemu jest meczace)
3. jak to jest z tymi koniami (gdzie i za ile)
4. sa jakies gildie ?
hmmm... to narazie wszystko

_________________
Nie ma brzydkich Kobiet - czasem tylko Wina brak.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 16 Kwi, 2003 - 19:55
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Tak wiec jestes nowy i postanowiles pojsc po najmniejszej linii oporu. Widac nie doczytales czegos.
Nie jestes graczem. Na Warlocku nie ma graczy. Chociaz ostatnio sie zaczeli pojawiac na czym obaj z Zetarem ubolewamy. Ja nie jestem graczem, takze.
Jestem testerem.
Jesli nie wiesz czym sie zajmuje tester poczytaj sobie topic o odpowiednim tytule.

Wracajac do wypowiedzi:
gubisz sie-->zwiedz swiat to sie nie bedziesz gubil.
gracza-->patrz wyzej
zadanka-->u Niesmiertelnych, jesli chodzi ci o standardowe qesty to jakbys sie ruszyl gdzies dalej to bys znalazl. Osobiscie znam testera, ktory dwa pierwsze male questy znalasl po 5 minutach grania. MOze dlatego, ze sa w oczywistych miejscach? Ale mowie: najlepsze sa zadania dla Niesmiertelnych, wspomagasz tworzenie MUD'a a za to mozesz tam dostac co bedziesz chcial...Oczywiscie w granicach rozsadku.
mapy-->sa. Mam pare. Ale nie widze potrzeby udostepniania ich szerszej publicznosci. Waskiemu kregowi przyjaciol, owszem. Ale nie komus kogo widze pierwszy raz. Zreszta samo to, ze sie o takie mapy pytasz juz Cie w moich oczach dyskwalifikuje jako potencjalnego uzytkownika map, mojego autorstwa.
konie-->hmm, sa w stajniach, ja nie mialem wiekszego problemu z trafieniem. Ty tez nie powinienes pod warunkiem, ze czytasz opisy no i chodzisz po swiecie of course.

ostatni temat: gildie-->Otoz oznajmiam wszem i wobec, ze mamy pare rasowek. Niektore calkiem gotowe, inne dopiero raczkuja, jeszcze inne w fazie projektowej, ale mamy nadzieje, ze szybko sie to zmieni. I wszyscy bedziemy sie mogli cieszyc wspanialym i pelnym swiatem obu domen.
Z tego co mi wiadomo, aby przystapic do danej rasowki nalezy tylko znalezc jej siedzibe i sie zapisac (plus ew. jaki maly quest). Z rasowkami, ktore sa niedokonczone jest troche wiecej zachodu, ale szukajcie a znajdziecie.
Co do zawodowek: Istnieja obecnie 3, w miare gotowe. Z tym ze jedna jest rasowko-zawodowka. Jakie i jak mozna dolaczyc zapraszam na MUDzie. Niektorzy wymagaja by kandydowac inni przyjmuja z marszu.

Pozdrowka dla pewnego cienia, licza i co on tam jeszcze czasem jest.

Drake Specjalista Topora, Pokorny Wloczega

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kedrig
Temat postu:   PostWysłany: 16 Kwi, 2003 - 20:59
Początkujący


Dołączył: 15 Kwi, 2003
Posty: 5
Skąd: Krzyż Wlkp
hmm... rzeczywiście jakos głupio to zabrzmiało (właściwie bardzo głupio), ale robienie map to coś czego nie nawidze

_________________
Nie ma brzydkich Kobiet - czasem tylko Wina brak.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Xairon
Temat postu:   PostWysłany: 17 Kwi, 2003 - 14:28
Mag Warlocka


Dołączył: 28 Mar, 2003
Posty: 2
Skąd: Arshen
Witam.
Najlepiej jak pograsz troszke dluzej...zobaczysz z czasem przestaniesz sie gubic itd. A wiesz...z map lepiej nie korzystac...najlepiej jest podrozowac bez nich...odkrywac powoli wszystko, lepszy klimat jest .

Pozdrawiam Xairon.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu: własne mapy  PostWysłany: 17 Kwi, 2003 - 21:45
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Poza tym własnoręcznego tworzenia map jest to, że szybciej i lepiej poznaje się świat. Ze mną to było tak, że jak już raz sama zrobiłam sobie mapkę, to później rzadko jej używałam, bo już wiedziałam co, gdzie, jak..
Choć znam tereny na warlocku, których własnoręczne zmapowanie jest nie lada wyczynem.

Pozdrawiam

I. kocica

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Vaynel
Temat postu:   PostWysłany: 18 Kwi, 2003 - 13:52
Początkujący


Dołączył: 13 Lut, 2003
Posty: 5
Skąd: Arshen/Poznan/Wloclawek
Kedrigu,

Moze ja mam dziwne podejscie, ale nie sadze by ktokolwiek z testerow udostepnil Ci swoje mapy... :>

Postaw sie w ich sytuacji - gdy Warlock ruszy, znajomosc swiata bedzie dawala im naprawde duza przewage nad innymi graczami...

Nie namawiam do utajniania kazdej zdobytej informacji, ale tez niezbyt rozsadne wydaje mi sie rozdawanie map na lewo i prawo. Pograj, poznaj swiat, wloz w to troche czasu i wysilku i jesli chcesz to potem rozsylaj swoje mapy... moje, podobnie jak Drake'a, nie sa na wymiane Smile

_________________
That which is a door does not always lead to anywhere. That which is not a door - does.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kyllan
Temat postu:   PostWysłany: 22 Kwi, 2003 - 12:03
Skryba


Dołączył: 24 Mar, 2003
Posty: 68
Skąd: Księstwo Olgrionu & nasza STOLICA
W sumie jako tester podpisuje sie pod powyzszymi uwagami bo jak bardzo latwo zauwazc w Warlocka jeszcze sie nie "gra" a go tworzy przez co jak juz bedziemy grac, ci ktorzy sie wysila choc odrobine beda wiedzieli jak co i gdzie no i beda znali uklady, chocby tego co interesuje inych - czyli kto gdzie i w jakiej (dlaczego) gildii? Beda znali swiat na 2 sposoby (znali jego wielkosci i krainy i znali klimat w jakim sie rozwija BO SAMI go pomagaja stworzyc dla Shocked heh Shocked przyszlych pokolen) Rolling Eyes
czyli slowa dla tych poczatkujacych - pomysl co mozesz wniesc i zajmij sie tym w szczegolach - a nagle wszystko zacznie sie oplacac i zacznie sie zyskiwac

Ksiaze z Ogrionu i Mistrz Miecza

_________________
Nor'e D'ie M'ee - Choc Brutalnie to Szczerze!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Topola
Temat postu:   PostWysłany: 06 Paź, 2003 - 17:42
Początkujący


Dołączył: 26 Wrz, 2003
Posty: 4
Skąd: Lublin, Warszawa
1. Az siem boje zapytac :/ Stoje sobie w Ranhar-gar w porcie. Chce dostac sie do Arshen... Gdzie jest jakies info o wyplywajacych statkach? I jak wejsc na statek? "wejdz na statek"?

2. Gdzie ewentualnie podsylac gotowe mapki? Na www.warlock.pl?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kharegn goscinnie
Temat postu:   PostWysłany: 06 Paź, 2003 - 20:11
Gość





Nie podsylac:). Ewentualnie zostawic dla wlasnego uzytku, lub podac kolegom, ktorym sie nie chce mapowac. Mapki nie beda umieszczane na stronie Warlocka. Chyba lepiej samemu odkryc cos nowego? A jesli nie ma sie czasu, to zawsze mozna sie o tym w klimatyczny sposob dowiedziec na mudzie, wiec nie widze problemu:).
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Slug
Temat postu: Uciekam o 1 pole wstecz, po otrzymaniu wyrażenia: ork  PostWysłany: 06 Paź, 2003 - 20:47
Początkujący


Dołączył: 06 Paź, 2003
Posty: 2
Skąd: X-City
Ja też jestem nowy na Warlocku =] I mam taki sobie fajny problemik. Chce sobie stworzyć postać, dotykam figurke elfa. Chce przejść na północ(jedyna możliwa droga) i sobie wpisuje: polnoc. I co? Taki fajny komunikat:
Uciekam o 1 pole wstecz, po otrzymaniu wyrażenia: ork
I co ja mam zrobić? Wczoraj mi się to pojawiło i pomyślałem sobie, a to spróbuje w poniedziałek. I co? Niestety to samo Sad

_________________
Szybkość należy do ślimaków
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Garagoth
Temat postu: Hyh?  PostWysłany: 08 Paź, 2003 - 14:12
Mag Warlocka


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 184
Skąd: Orchia
Nie ma prawa sie takie cos pojawic.

Nie masz przypadkiem jakis skryptow, ktore cos ci mieszaja?
Bo w Pieczarach Stworzenia nie ma takich komunikatow nigdzie....
Zerknij na swoje skrypty Smile
Albo zobacz, czy zwyklym telnetem ci sie uda.

Pozdrawiam,
Garagoth.

_________________
Marudze, z przyzwyczajenia. Ale tak przyjaznie... zazwyczaj.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Slug
Temat postu: Re: Hyh?  PostWysłany: 08 Paź, 2003 - 20:49
Początkujący


Dołączył: 06 Paź, 2003
Posty: 2
Skąd: X-City
Garagoth napisał:
Nie ma prawa sie takie cos pojawic.

Nie masz przypadkiem jakis skryptow, ktore cos ci mieszaja?
Bo w Pieczarach Stworzenia nie ma takich komunikatow nigdzie....
Zerknij na swoje skrypty Smile
Albo zobacz, czy zwyklym telnetem ci sie uda.

Pozdrawiam,
Garagoth.


No zwykłym telnetem mi się udało. Ale nie rozumiem o jakie skrypty chodzi, nic nie grzebałem. Używam Dark Blade'a. A może ktoś zna inny komunikator(?), w którym jest rysowanie mapy i, w którym nie wyskakują takie ciekawostki? Bo mi ten ork to się wszędzie pojawia(no chyba, że gram na zwykłym telnecie).
Pozdrawiam

_________________
Szybkość należy do ślimaków
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Karnak
Temat postu:   PostWysłany: 09 Paź, 2003 - 00:46
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 02 Paź, 2002
Posty: 29
Skąd: Orchia
Kharegn goscinnie napisał:
Nie podsylac:). Ewentualnie zostawic dla wlasnego uzytku, lub podac kolegom, ktorym sie nie chce mapowac. Mapki nie beda umieszczane na stronie Warlocka. Chyba lepiej samemu odkryc cos nowego? A jesli nie ma sie czasu, to zawsze mozna sie o tym w klimatyczny sposob dowiedziec na mudzie, wiec nie widze problemu:).

Wybacz Kharegn ale Twoje podejscie jest glupie i bez sensu. Bo mapki beda rozpowszechniane tak czy inaczej. Czy to przez maile, czy na wlasnych stronach graczy. Podobnie jest na arkadii. Na stronie arki nie ma map, ale wystarczy wejsc na jedna z kilku stron powiazanych z nia i masz dostep do wszystkich. Jesli ktos lubi mapowac to bedzie to robil, a jesli ktos nie lubi i nie ma zamiaru to znajdzie sposob, miejsce tak czy inaczej. Wiec chyba lepiej, zeby poszukal tych map (oczywiscie mowie o mapach graczy, nie wizow) na stronie Warlocka niz gdzies indziej? Chyba ze strona Warlocka ma byc omijana, bo nikomu nie zalezy na tym zeby ktos na niej bywal?
Przemyslcie to prosze.

_________________
Karnak Aron-Anghor, Komendant KSC, Szlachetny Uruk-hai
-------------------------------------------------------
Wszystko dla ciebie, Katanie i ku chwale Kompani Skalnego Czerepu!


Ostatnio zmieniony przez Karnak dnia 26 Paź, 2003 - 02:14, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Topola
Temat postu:   PostWysłany: 16 Paź, 2003 - 17:25
Początkujący


Dołączył: 26 Wrz, 2003
Posty: 4
Skąd: Lublin, Warszawa
Mhmm... to ja wrzucam na razie kilka szczegolowych mapek na http://www.freewebs.com/topola/index.html a jak ktos sie bedzie chcial nimi zaopiekowac to oddam w dobre rece Wink Uwaga, laduje sie dzis jak krew z nosa :/
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kharegno
Temat postu:   PostWysłany: 16 Paź, 2003 - 18:01
Początkujący


Dołączył: 10 Sie, 2003
Posty: 14
Skąd: Gdansk
"Wybacz Kharegn ale Twoje podejscie jest glupie i bez sensu. Bo mapki beda rozpowszechniane tak czy inaczej. Czy to przez maile, czy na wlasnych stronach graczy. Podobnie jest na arkadii. Na stronie arki nie ma map, ale wystarczy wejsc na jedna z kilku stron powiazanych z nia i masz dostep do wszystkich. Jesli ktos lubi mapowac to bedzie to robil, a jesli ktos nie lubi i nie ma zamiaru to znajdzie sposob, miejsce tak czy inaczej. Wiec chyba lepiej, zeby poszukal tych map (oczywiscie mowie o mapach graczy, nie wizow) na stronie Warlocka niz gdzies indziej? Chyba ze strona Warlocka ma byc omijana, bo nikomu nie zalezy na tym zeby ktos na niej bywal?
Przemyslcie to prosze"

Ale ja nigdzie nie napisalem, ze zabraniam robienia mapek i zamieszczania ich na swoich stronach... i wcale nie mam zamiaru zabraniac robic mapek ani ich rozpowszechniac;).
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006