Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
krupek
Temat postu: Gobliny a KSC !  PostWysłany: 20 Lip, 2007 - 20:11
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 06 Paź, 2004
Posty: 49
Skąd: KSC
Witam,
Pisze tego posta bo chcial bym sie dowiedziec o co tak naprawde rozchodzi sie goblinom ?

Podejrzewam ze chodzi o dwuch (albo wiecej ) kolegow z rl. Jeden z nich stworzyl sobie orka i wstapil do KSC tylko po to zeby miec umy, a reszta to jego kolegadzy z rl i maja gobliny. Ork ten wiele razy nie wykonywal rozkazow wiec zostal zdegradowany z uruka na kadeta, za tym idze jego umy zostaly obciete. Bo wojsko jest wojskiem a rozkaz wydany przez wyzszego stopniem jest swietoscia.
Tak wiec gdy jego koledzy dowiedzieli co sie stalo to postanowili pomoc koledze wypowiadajac wojne Kompanii. Z mysla ze po przestraszeniu KSC zostanie mu przywrocony stopien. Kiedy slowa przeszly w czyny ork ten zostal wydalony z kompani i konflikt sie zaostrzyl.
To taki skrot wydarzen widzany moimi oczami.

KrupeK

_________________
Be Kind, Control Your Temper And Most Of All Don't Abuse POWER.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Esail
Temat postu:   PostWysłany: 20 Lip, 2007 - 22:17
Mag Warlocka


Dołączył: 07 Lis, 2003
Posty: 191
Skąd: Opole
Witam,

Z tego co sie orientuje dowodztwo mialo racje. I tego sie trzymajmy.

Pozdrawiam,
Esail
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Argen
Temat postu:   PostWysłany: 20 Lip, 2007 - 23:01
Skryba


Dołączył: 03 Wrz, 2004
Posty: 67
Skąd: Gorlice
czesc wszystkim tak na wstepie Smile
sam chcialbym wiedziec o co chodzi bo w zamysleniu kiedy tworzylem projekt i opis gwardii jest to sila bezposrednio zwiazana z ksc i z wladza Katana.
Uklady z goblinami kiedy jeszcze gralem byly swietne i nie dosc ze sie wzajemnie wspieralismy to zabawa zawsze tez byla udana dlatego dziwi mnie to co uslyszalem odnosnie tej calej sytuacji. Jednoczesnie jesli taka sytuacja jaka opisal krupek zaistniala to wtedy jak najbardziej degradacja jest porzadana jesli nie po ptostu wylot z wojska.
w sumie nie chcialbym pamietajac stare dobre czasy zeby nagle ten konflikt przerodzil sie w wojne domowa w orchii miedzy orkami a starymi sojusznikami .... ale coz bedzie co ma byc
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
krupek
Temat postu:   PostWysłany: 20 Lip, 2007 - 23:07
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 06 Paź, 2004
Posty: 49
Skąd: KSC
Czesc,
Ja tez jeszcze pamietam stare dobre czasy gdy gobliny byly naszymi sojusznikami ale, swiat idze do przodu i wszystko sie zmienia.

_________________
Be Kind, Control Your Temper And Most Of All Don't Abuse POWER.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Zagger
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lip, 2007 - 07:13
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 19 Sie, 2006
Posty: 34

Witam,

ci dwaj orkowie spędzili z LG w ciągu miesiąca więcej czasu, niż ten cały komendant w ciągu trzech lat. Logowali się codziennie na ładnych parę godzinek (5-10) i zawsze było z kim pograć. Aż tu nagle przychodzi taki cwaniak Khigshu, który loguje się na 15 sekund dziennie i psuje komuś dziesiątki godzin gry jednym durnym rozkazem.

Nic dziwnego, że ten mud umiera, skoro każdego nowego traktuje się jak gówno. Przychodzi 2 nowych graczy i przez kolesia z przerośniętym ego
nie mają po co grać na tym mudzie.

LG zostały poproszone o pomoc w zemście. Zebrała się rada i ustaliła, że wyrzuceni mają rację. Teraz pomścimy naszych przyjaciół.

Tym bardziej, że ich wyrzucenie uderza w całego muda. 2 graczy to 25% calej populacji.


Zacytuję tu jeszcze dwie notki Tortura, które utkwiły mi w pamięci, a które jak ulał pasują do działań KSC:

Cytat:

To jest czeski film i w ogóle ale najbardziej mnie zabija obłuda z jaką wciskacie swój kit tym "nowym".
Tutaj nie ma coś jak "fajnie, że jest nowy gracz", tutaj jest: "kuhfa! KoNkUrEnCjA!!!".
Lódzie... idzcie w hój. Smile


Cytat:
A! Zapraszam NOWYCH na Warlocka. Atmosfera, która Was jebnie na kolana, (do ssania akurat) albo sami dacie spokój po interakcji z graczami (pierwszych spotkacie jakoś po tygodniu... o ile macie szczęście).

_________________
Mamy 666 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się Zagger.

I wszystko jasne;)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Argen
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lip, 2007 - 13:04
Skryba


Dołączył: 03 Wrz, 2004
Posty: 67
Skąd: Gorlice
Zagger nie oceniaj ludzi w ten sposob bo kiedy ja bylem komendantem (fakt gralo nas po 15 codziennie) rozkaz byl swiety i jak ktos go nie wykonal dostawal po 1 degradacje po kolejnym wylatywal na morde z wojska. Ciezko aby komendant musial prosic szeregowca o wykonanie czegos i tyle jesli chodzi o procedury. Glupio sie sklada ale przez to bedzie po prostu zwykla wojna domowa w orchii ....
Mi pozostaje czekac na rozkazy mojego nastepcy na stanowisku dowodcy gwardii czy mamy wspomoc kompanie czy stac z boku i patrzyc jak ich morduje zawodowka.

ps o jakiego komendanta ci chodzilo z tym spedzaniem czasu ? bo z rok temu lub 2 ja i Dragh expilismy z Tigleyem i Gurthem nie po kilka ale po kilkanascie godzinek na dzien Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Esail
Temat postu: W sprawie ewentualnej wojny.  PostWysłany: 21 Lip, 2007 - 14:39
Mag Warlocka


Dołączył: 07 Lis, 2003
Posty: 191
Skąd: Opole
Witajcie,

Nic tak nie ozywia muda jak konflikt zbrojny. Jednakze jest jedna wazna sprawa o ktorej warto wiedziec.
Jezeli doszloby do zaostrzenia konfliktu i doszlibyscie do wniosku, ze nie da sie go inaczej rozwiazac niz za pomoca wojny to trzeba pamietac o oficjalnym jej wypowiedzeniu. Czyli jedna strona konfliktu drugiej wysyla listowne zawiadomienie z CC mnie i Garagotha.
Bedziemy wtedy mogli dodac odpowienie wiesci zeby kazdy gracz wchodzac na muda wiedzial jaka jest sytuacja polityczna.

Jakiekolwiek starcia "bo tak" (chyba ze tycza sie osobistych spraw postaci, wtedy nie bede sie wtracal) bez oficjalnego wywolania wojny beda traktowane jako "nieuzasadnione gnebienie gracza" i odpowiednio karane, bo lamia one regulamin muda.

Podsumowujac: wojna jak najbardziej ale oficjalnie wypowiedziana.

Mam nadzieje, ze sprawe przedstawilem wystarczajaco jasno.

Pozdrawiam,
Esail
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Zagger
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lip, 2007 - 17:04
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 19 Sie, 2006
Posty: 34

Wojna została oficjalnie wypowiedziana przez przedstawiciela Rady.
List otrzymali wczoraj komendant i jego zastępca.

_________________
Mamy 666 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się Zagger.

I wszystko jasne;)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Esail
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lip, 2007 - 17:34
Mag Warlocka


Dołączył: 07 Lis, 2003
Posty: 191
Skąd: Opole
Zagger napisał:
Wojna została oficjalnie wypowiedziana przez przedstawiciela Rady.
List otrzymali wczoraj komendant i jego zastępca.


Prosilbym o kopie tego listu dla mnie i Garagotha. Dam odpowiednia informacje na wewnatrzmudowe wiesci.

Es.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
krupek
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lip, 2007 - 18:03
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 06 Paź, 2004
Posty: 49
Skąd: KSC
Zagger jezeli chodzi o psucie zabawy to moim zdaniem gobliny ja psuja bo jezeli ci dwaj wstapili do gildii to niech w niej beda. A bedac w gildii ma sie jakies obowiazki. Popieram Khigshu w jego decyzji i uwazam ze postapil slusznie, a jezeli nie wiesz kiedy i na ile sie logowal to sie nie wypowiadaj na ten temat.

A co do wypowiedzenia wojny to wydaje mi sie ze zostalem zabity przed jej oficjalnym rozpoczeciem...


Cytat:
Nic dziwnego, że ten mud umiera, skoro każdego nowego traktuje się jak gówno. Przychodzi 2 nowych graczy i przez kolesia z przerośniętym ego
nie mają po co grać na tym mudzie.


Przerosniete ego to twoim zdaniem postepowanie wedlog procedur ?
Moze powinnismy tolerowac niesubordynacje bo chyba tak to sie nazywa i pozwolic kazdemu zolniezowi na somowolke, przyjmowac ich po to tylko zeby mieli umy ?

_________________
Be Kind, Control Your Temper And Most Of All Don't Abuse POWER.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Zagger
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lip, 2007 - 18:34
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 19 Sie, 2006
Posty: 34

Jeden z orków (Grarg) nie otrzymał jakichkolwiek rozkazów.
Szedł sobie traktem i przybiegł do niego posłaniec wywalający z gildii,
więc komu kit wciskasz?

Drugi otrzymał list, że ma się stawić na kompanii do końca dnia.
Niestety dziwnym trafem przed końcem dnia został usunięty z KSC.

Co do zabicia - dostałeś szansę na ucieczkę, nie skorzystałeś z niej.

Do Argena: Gwardia nie ma żadnego dowódcy, więc możesz sobie poczekać. Poza tym Ulghar już brał udział w starciach, więc raczej należy sądzić, że już się włączyliście.

_________________
Mamy 666 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się Zagger.

I wszystko jasne;)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
krupek
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lip, 2007 - 18:42
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 06 Paź, 2004
Posty: 49
Skąd: KSC
Nie wiem jak jest w sparwie (Graga), wiec sie nie bede wypowiadal.
Ale dowiem sie jak to bylo.
Co do drugiego orka, tego co dostal list. Owszem dostal on list i to nie jeden, dostal ich chyba 3 albo 4 i za kazdym razem gdy komendant wysylal te listy czekal na niego godzinami ale on nie raczyl sie zjawic.
Wiec nie wiem kto tu kity wciska ?

_________________
Be Kind, Control Your Temper And Most Of All Don't Abuse POWER.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Esail
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lip, 2007 - 19:03
Mag Warlocka


Dołączył: 07 Lis, 2003
Posty: 191
Skąd: Opole
Zagger napisał:
(cut)
Do Argena: Gwardia nie ma żadnego dowódcy, więc możesz sobie poczekać. Poza tym Ulghar już brał udział w starciach, więc raczej należy sądzić, że już się włączyliście.


Gwoli wyjasnienia:
Gwardia Katana jako formacja wywodzaca sie z KSC ma OBOWIAZEK wspomoc swoich towarzyszy w walce. Nie trzeba tu zadnego rozkazu od dowodcy.

Poza tym w dalszym ciagu nie dostalem rzeczonego listu z deklaracja wojny.

Es.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ralf
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lip, 2007 - 19:39
Początkujący


Dołączył: 17 Lut, 2007
Posty: 5
Skąd: Ostrogar
Trciche dziwne ze gobliny wypowiadaja wojne kompani przed dwa orki ktore graja niby przez trzy miesiace
Ja dla przykladu gram juz hmm z 5 lat?
Sporo czasu spedzilem w druzynie z goblinami..
I dosc cenie sobie starych znajomych...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Khigshu
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lip, 2007 - 19:47
Skryba


Dołączył: 09 Gru, 2004
Posty: 58

W moim ostatnim liście do Gronda nie napisałem, że ma się stawić "do końca dnia". To "logowanie się na kilkanaście sekund dziennie" to też nie o mnie, przynajmniej jeśli chodzi o okres przed wojną.

Degradacja to nie jest taka straszna rzecz. Krupek też niedawno taką dostał, ale odzyskał uruka i dostał nawet kasę na treny. Jakby Grondowi choć w minimalnym stopniu zależało na udowodnieniu, że jest karnym żołnierzem, sprawę dałoby się odkręcić. A że ogłosił bunt, to nawet gdyby był jedyną osobą grającą w muda poza mną, nie miałbym wyjścia i musiał go wyrzucić.

Notabene fajną macie radę, że nawet nie próbowała ustalić, jak sytuacja wyglądała "z drugiej strony". Ale to już nie mój problem...

_________________
Orki rządzą!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006