Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mmaniek
Temat postu: Hehehehe  PostWysłany: 03 Lut, 2008 - 10:16
Skryba


Dołączył: 03 Lut, 2008
Posty: 78

EDIT: WYCINAMY TO GOWNO CO TU BYLO!

Pozdrawiam wszystkich Wink


Ostatnio zmieniony przez mmaniek dnia 15 Lut, 2008 - 15:09, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 03 Lut, 2008 - 11:32
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Jak według Ciebie powinno wyglądać robienie itemów w zawodzie cieśli?
Co do treningu co 21 itemów - zawsze trzeba robić te najtrudniejsze, wtedy szybciej leci.

Co do patrolu - nie znam żadnego patrolu w Śródziemiu, który by blokował na trakcie i zabijał w 1 rundę.

Morgul - trudno, żeby ot tak każdy mógł sobie wejść tam, trzeba pokombinować trochę. Co do strzał z murów - jedna seria zdejmuje tylko trochę hp, było nie stać, aż umrzesz. No chyba, że pukałeś ledwo żywy do bram najpotężniejszego fortu Armii Mordoru - w takim razie gratuluję odwagi.

I dlaczego nie da się sprzedawać własnoręcznie zrobionych przedmiotów? Ja zawsze sprzedawałem i nie było z tym problemu.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 03 Lut, 2008 - 12:41
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
ten pierwszy post jest tak idiotycznie bez sensu, ze totalnie brak mi slow. drannor bardzo lagodnie sie z nim obszedl. zbyt lagodnie jak na moj gust.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006