Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Poll
Czy jestes za zablokowaniem na jakis czas PK na Warlocku?
Tak.
0%
 0%  [ 0 ]
Nie.
0%
 0%  [ 0 ]
Nie mam zdania.
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 0


Autor Wiadomość
mmaniek
Temat postu:   PostWysłany: 22 Lut, 2008 - 14:26
Skryba


Dołączył: 03 Lut, 2008
Posty: 78

Odnosnie nabijania titla. Ze niby spasow idzie to wolniej. Nie jest to do konca prawda.

Na kazdy prog titla masz jakis prog expa. Np

1 prog - 100xp
2prog - 200 xp
. . .
10 prog - 1000xp

I teraz patrz. Dolaczasz jako mlody gracz, z niskimi cechami. Scinasz drzewa ktore daja Ci do titla np 1 xp. Po scieciu stu drzew masz next titl. A zalozmy ze dolaczasz jako spas. Zabijasz jakiegos tam moba. Dostajesz za niego 500 xp. Ty masz wciaz znikome postepy, masz znikome nawet po 10 takich mobach. Ale powiedzialbym ze titla robisz duzo szybciej.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 22 Lut, 2008 - 14:50
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
odnosnie tego ze na innych forach ludzie ciagle lamentuja ze umieraja i to ma byc niby argumentem zeby znosic pk.

totalnie sie z tym nie zgadzam, uwazam ze swiadczy to o czyms wrecz odwrotnym- a mianowicie o tym ze umieranie angazuje emocjonalnie, a wiec zwieksza atrakcyjnosc muda.

jak ludzie ciagle o czyms gadaja, znaczy ze to popularny temat- nie bedzie go, nie bedzie o czym gadac, nie bedzie emocji, bedzie nuda.

podstawowe zalozenia marketingu chlopaku, podstawowe!! ; P

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 22 Lut, 2008 - 15:21
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

mmaniek napisał:
I teraz patrz. Dolaczasz jako mlody gracz, z niskimi cechami. Scinasz drzewa ktore daja Ci do titla np 1 xp. Po scieciu stu drzew masz next titl. A zalozmy ze dolaczasz jako spas. Zabijasz jakiegos tam moba. Dostajesz za niego 500 xp. Ty masz wciaz znikome postepy, masz znikome nawet po 10 takich mobach. Ale powiedzialbym ze titla robisz duzo szybciej.

Bo się nie znasz, ale raczej nie powinniśmy dyskutować tutaj o mechanice, bo się znów Krwin zdenerwuje.

Re krwin:

Tak tak, gada się, tylko, że często ten płaczący już nie gra:P
Mógłbym na Warlocku wymienić parę osób, które przestały grać przez zgona właśnie;p

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.


Ostatnio zmieniony przez Drannor dnia 22 Lut, 2008 - 15:24, w całości zmieniany 3 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 22 Lut, 2008 - 15:21
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
mmaniek napisał:
Odnosnie nabijania titla. Ze niby spasow idzie to wolniej. Nie jest to do konca prawda.

Na kazdy prog titla masz jakis prog expa. Np

1 prog - 100xp
2prog - 200 xp
. . .
10 prog - 1000xp

I teraz patrz. Dolaczasz jako mlody gracz, z niskimi cechami. Scinasz drzewa ktore daja Ci do titla np 1 xp. Po scieciu stu drzew masz next titl. A zalozmy ze dolaczasz jako spas. Zabijasz jakiegos tam moba. Dostajesz za niego 500 xp. Ty masz wciaz znikome postepy, masz znikome nawet po 10 takich mobach. Ale powiedzialbym ze titla robisz duzo szybciej.

mmaniek - ja wiem jak to funkcjonuje na Arkadii. Badz jak to logicznie powinno funkcjonowac.
Rzecz w tym ze tutaj jest Warlock.
Innymi slowy: Nie wiesz to sie nie wymadrzaj.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
mmaniek
Temat postu:   PostWysłany: 22 Lut, 2008 - 15:40
Skryba


Dołączył: 03 Lut, 2008
Posty: 78

A co mnie obchodzi Arka? Co ja gram w Arke? Neutral Widze jak dziala na Warlocku, jest exp jest titl to zabieram glos.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Esail
Temat postu:   PostWysłany: 22 Lut, 2008 - 16:42
Mag Warlocka


Dołączył: 07 Lis, 2003
Posty: 191
Skąd: Opole
Drake napisał:
Innymi slowy: Nie wiesz to sie nie wymadrzaj.


Tak miedzy bogiem (jakimkolwiek) a prawda: to dopoki nie macie dostepu do kodu domeny lub drivera to mozecie sobie conajwyzej pogdybac. Te gdybania zas to dyskusja czysto akadmicka, bez pokrycia w faktach.
Faktem zas jest to, ze widzialem na forum cala mase dyskusji jak naprawic jakies tam expowisko, czy tez co jakiemus tam expowisku brakuje. Takie dyskusje maja jednak zasadnicza wade... sa prowadzone na forum a nie zglaszane jako pomysl badz blad. Moge wam powiedziec tylko tyle ze wizowie czesciej zerkaja do idealoga tudziez bugloga niz tu (z roznych powodow).
Co do calej tej dyskusji o PK, jezeli przeszkadza wam zbyt duza strata w expie zgromadzonym to tez prosze to zglaszac na mudzie przez zglos blad lub zglos pomysl.

To tyle co mam do powiedzenia w tym temacie.

Es.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
mmaniek
Temat postu:   PostWysłany: 22 Lut, 2008 - 19:48
Skryba


Dołączył: 03 Lut, 2008
Posty: 78

Odrobina konsekwencji Tens. Robisz z siebie milosiernego, ktory by chcial muda bez PK, bo 'gracze odchodza' i takie tam. A jestes jedyna osoba ktora znam, ktora by tak podniecalo zdobycie fraga na kolesiu o polowe slabszym, bez umow i bez zawodowki, zeby przez 15 min latac balonem w ta i z powrotem Very Happy Wink Dla mnie wymiotles Very Happy Nie, nie narzekam, to bylo nawet mile wiedziec ze ktos sie mna tak interesuje Wink Niektorym po prostu spec uderza do glowy, tyle Smile Pozdrawiam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Tens
Temat postu:   PostWysłany: 22 Lut, 2008 - 19:51
Skryba


Dołączył: 28 Kwi, 2004
Posty: 63
Skąd: Riddermarchia
He? A myslisz ze dlaczego zalozylem ten topic? Zebys nie uciekl z muda jak Cie zabije. A scigam Cie za ciesle glownie, a ze mordor dodatkowo jestes to tez fajnie Smile Gwarantuje Ci ze jakbym mial tylko rasowke, z rownym zacieciem bym Cie ganial Smile Juz niektorzy sie przekonali, wiec sobie nie dopowiadaj i nie zrzucaj winy na speca.
Co do balonu to wsiadlem zeby zobaczyc czy cie tam nei ma i zsiasc nei zdazylem Razz poza tym nie przygarnial kocial garnkowi. To nie ja zabilem kumpla z gildii Smile

_________________
"Empatia to twoj bol w moim sercu."
"Per aspera ad astra." (Seneka)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
mmaniek
Temat postu:   PostWysłany: 22 Lut, 2008 - 19:53
Skryba


Dołączył: 03 Lut, 2008
Posty: 78

Nie klam! Zsiadles bo wiedziales ze padniesz jak polecimy razem Very Happy Oj Tens Tens, ile razy ma Cie Ciesla zabic zebys zrozumial? Razz Razz Razz Co sie zas tyczy kumpla z gildii to akurat uwazam to za bardzo rpgowe dokonanie, a tym ktorzy nic o tym nie wiedza a sie wypowiadaja serdecznie dziekuje za zainteresowanie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzyś
Temat postu:   PostWysłany: 22 Lut, 2008 - 22:15
Chochlik


Dołączył: 25 Cze, 2004
Posty: 124
Skąd: z Lasu Dzikusów.
A ja bym sugerowal, zebys przestal sie zalic, chwalic, czy informowac nas o tym, co dzis robiles ze Skeldem na mudzie. Od tego jest wlasnie on - mud.

Czytalem pare twoich postow na twoj.necie, to nie jest arkadia wiec nie rob z tego forum czegos podobnego, jak jej 'wiesci'.

Dzieki, pozdro.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 23 Lut, 2008 - 08:59
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Tens napisał:
Od poczatku mojej znajomosci z Warlockiem zabilem kilkunastu, sam tez bylem zabijany. Jeszcze w czasach banitow, pozniej baharow i wojny z kmaranami, pozniej ksc. W orchii gracze sie nie zabijaja to jedna wielka rodzina, w Ardzie natomiast jak juz pisalem gildie sa antagoniczne i swoj pomys wysunalem po tym jak kilkoma ciosami zmasakrowalem Durbulaka, bo bic tak czy inaczej go musze, ale dobrze by bylo by nie uciekl z muda po pierwszym zgonie.


No, skoro musisz walczyc z Mordorem to powiedz mi, co sądzisz o sytuacji, kiedy gildia rasowa ma przeciw sobie dwie wypasione zawodówki Wink


Niepotrzebnie namówiłem Ghasha na otwarcie tej gildii - chyba za wcześnie na to.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
mmaniek
Temat postu:   PostWysłany: 23 Lut, 2008 - 10:12
Skryba


Dołączył: 03 Lut, 2008
Posty: 78

Krzyś napisał:
A ja bym sugerowal, zebys przestal sie zalic, chwalic, czy informowac nas o tym, co dzis robiles ze Skeldem na mudzie. Od tego jest wlasnie on - mud.

Czytalem pare twoich postow na twoj.necie, to nie jest arkadia wiec nie rob z tego forum czegos podobnego, jak jej 'wiesci'.

Dzieki, pozdro.


Widzialem sporo Twoich postow na Forum Trwam.pl i Fotka.pl. Tu nie sa te klimaty wiec nie rob z tego forum czegos podobnego. Dzieki, pozdro.

A tak na marginesie - nie wydaje mi sie zeby kazda notka musiala byc super mega powazna, jednoczesnie nie wydaje mi sie zeby ktoras z mych notek byla oftopikowa. I jeszcze jedno, niewiem czy zauwazyles ze ten temat zaczal Tens od opowiedzenia co ze soba robimy na mudzie Wink No popatrz jaki paradoks. Psikus!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzyś
Temat postu:   PostWysłany: 23 Lut, 2008 - 11:56
Chochlik


Dołączył: 25 Cze, 2004
Posty: 124
Skąd: z Lasu Dzikusów.
Zdaje sie, ze nie zrozumiales, czemu sie w sumie wcale nie dziwie...

Co do paradoksu, braku konsekwencji w tym co sie mowi a robi oraz niklego logicznego polaczenia miedzy jedna twoja wypowiedzia a druga:

Dla porownania twoj placzliwy post nieco wyzej oraz to, co napisales w 'dedykacjach'

mmaniek napisał:
hyhyhyhy Aslaugowi za dobre wpasowanie sie w klimat wojskowy KSC Very Happy Stary dla mnie wymiatasz Very Happy

EDIT: Wyplacz sie na forum, wyplacz. Oj biedny, wszczyscy beda Ci wspolczuc. Nawet ja troszke.


Tyle ode mnie, moze w sumie rzeczywiscie niepotrzebnie sie produkowalem.

Pozdrawiam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
mmaniek
Temat postu:   PostWysłany: 23 Lut, 2008 - 12:13
Skryba


Dołączył: 03 Lut, 2008
Posty: 78

Pokaz mi jeszcze moj placzliwy post. Widze ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem czemu sie w zasadzie nie dziwie. Rowniez nie bede sie produkowal, zakonczmy ta farse. Odpozdrawiam
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Tens
Temat postu:   PostWysłany: 23 Lut, 2008 - 13:10
Skryba


Dołączył: 28 Kwi, 2004
Posty: 63
Skąd: Riddermarchia
Drannor, Mordor juz nie jest ZWYKLA rasowka i niebawem bedzie jeszcze bardziej urozmaicona od rohanu czy krasnali. Zawodowych wojownikow w rohanie jest sztuk 1, w Ereborze sztuk 2. Mowie o grajacych. Niegrajacych po jednym wiecej. Uwazam, ze niebawem to my bedziemy mieli krucha sytuacje, ale to jest to co w mudach lubie Razz

_________________
"Empatia to twoj bol w moim sercu."
"Per aspera ad astra." (Seneka)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006