Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Tens
Temat postu:   PostWysłany: 22 Lut, 2008 - 20:48
Skryba


Dołączył: 28 Kwi, 2004
Posty: 63
Skąd: Riddermarchia
Postac z emelentarzem sie chyba nie meczy, a w 24h mozna zrobic juz niezle staty Razz

_________________
"Empatia to twoj bol w moim sercu."
"Per aspera ad astra." (Seneka)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
mmaniek
Temat postu:   PostWysłany: 22 Lut, 2008 - 20:52
Skryba


Dołączył: 03 Lut, 2008
Posty: 78

Hehehehe moze nie tak ze sie nie meczy. Bez obciazenia sie nie meczy. Ale to prawda, w 24 godziny jak ktos wie co i jak to mozna ladnie sie zrobic Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Khorgim
Temat postu:   PostWysłany: 22 Lut, 2008 - 20:57
Skryba


Dołączył: 04 Mar, 2007
Posty: 57
Skąd: Głogów
Dokladnie. Jak ktos wie jak. Ale niech ktos mi powie skad nowy ma wiedziec gdzie expic? Jak zdobywac cechy? Pierwsza godzine poswieca na zwiedzanie miasta w ktorym sie obudzil a potem chodzenie i poznawanie muda. Ktos pewnie przytoczy drzewa.. A skad mlody wezmie toporek? Zamowi? A skad bedzie mial kase? Razz Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze poczatki na prawie kazdym mudzie sa trudne. I to jest wielki minus ;p
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Czaq
Temat postu:   PostWysłany: 22 Lut, 2008 - 21:10
Początkujący


Dołączył: 09 Sie, 2007
Posty: 4

Ale dzieki takim trudnym poczatkom, odpadaja ludzie, ktorzy i tak by dlugo nie pograli, dzieci neostrady itp.
Najlepiej by bylo zeby to nie zalezalo od czasu, ale od expa postaci.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Esail
Temat postu:   PostWysłany: 22 Lut, 2008 - 22:02
Mag Warlocka


Dołączył: 07 Lis, 2003
Posty: 191
Skąd: Opole
Khorgim napisał:
Dokladnie. Jak ktos wie jak. Ale niech ktos mi powie skad nowy ma wiedziec gdzie expic? Jak zdobywac cechy? Pierwsza godzine poswieca na zwiedzanie miasta w ktorym sie obudzil a potem chodzenie i poznawanie muda. Ktos pewnie przytoczy drzewa.. A skad mlody wezmie toporek? Zamowi? A skad bedzie mial kase? Razz Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze poczatki na prawie kazdym mudzie sa trudne. I to jest wielki minus ;p


Informacje co, jak, gdzie i po co mozna znalesc i na mudzie (Drannor napisal jednego kolesia z tablica, tam jest wsio) i na forum. Wystarczy poczytac.
A dzieciakom, ktorym trzeba wszystko podawac na tacy (tzw. postawa roszczeniowa) to raczej podziekuje. Niech klikaja sobie w WoW'a czy innego Lineage'a.

Es.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006