Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 19 Paź, 2009 - 14:54
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Orkus napisał:
A co ma Tomasir wspólnego z Indhirą, że tak zapytam - uśmiał się zdrowo jak mu to napisałem (znam go z arki i nawet zagadałem w tej sprawie). On jakoś on twierdzi, iż postać powinieneś stracić 10 razy wcześniej za expienie na automacie albo wykorzystywanie błędów MUDa.

ps. Przynajmniej on miał jaja i nie szedł na podlizywanie Tobie, gdy chcieliście sobie zrobić z niego pośmiewisko w gildii krasnoludów. Chyba będzie Cię to bolało do końca życia ...


Mógłbym wkleić fragment loga z rozmowy z jednym z wizów odnośnie Tomasira, ale to chyba nie jest konieczne. Zacytowałem jedynie jego wypowiedź. Wiadomo - każdy ma swoje zdanie.

Za kasowanie postaci odpowiada administracja. która widocznie ma odmienne zdanie w tej kwestii od Tomasira.
Oczywiście istnieje również możliwość, że nie byli zainteresowani lub nie znaleźli dowodów na moje rzekome oszustwa.

Co do robienia sobie pośmiewiska z Tomasira - o ile dobrze pamiętam, przyczyną jego rezygnacji z członkostwa w gildii było przyjęcie innej osoby (krasnoludki Beatris) w przeciągu tygodnia od złożenia podania, podczas gdy Tomasir starał się do gildii zdecydowanie dłużej.

Nie było to fair, za co Tomasirowi należą się przeprosiny (nie pamiętam, czy ja wtedy byłem Doradcą, czy Zerek, ale w sumie to bez znaczenia).

Późniejsze wydarzenia nakręciły tylko spiralę agresji (głównie z mojej strony) i wiadomo, jak się zakończyły. Z perspektywy czasu moralna
ocena tych wydarzeń może być tylko jedna. Jak napisał jednak Drake, pewne rzeczy zdarzyły się i nie można ich już zmienić.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 19 Paź, 2009 - 17:48
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Drannor napisał:
Co do robienia sobie pośmiewiska z Tomasira - o ile dobrze pamiętam, przyczyną jego rezygnacji z członkostwa w gildii było przyjęcie innej osoby (krasnoludki Beatris) w przeciągu tygodnia od złożenia podania, podczas gdy Tomasir starał się do gildii zdecydowanie dłużej.

Nie było to fair, za co Tomasirowi należą się przeprosiny (nie pamiętam, czy ja wtedy byłem Doradcą, czy Zerek, ale w sumie to bez znaczenia).

Ze swej strony moge usprawiedliwic glowe gildii - Beatris grala calkiem sporo, wydaje mi sie ze sporo aktywniej od Tomasira, a ze IRL takze jest dziewczyna - potrafila sobie chlopakow owinac dookola paluszka (nie tylko na mudzie - udalo jej sie to tez z przynajmniej dwoma poza nim - niekoniecznie zwiazanych z gildia krasi).

Pozdrawiam Sylwie Very Happy

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Orkus
Temat postu:   PostWysłany: 19 Paź, 2009 - 19:31
Początkujący


Dołączył: 14 Paź, 2009
Posty: 22

Drannor napisał:
Co do robienia sobie pośmiewiska z Tomasira - o ile dobrze pamiętam, przyczyną jego rezygnacji z członkostwa w gildii było przyjęcie innej osoby (krasnoludki Beatris) w przeciągu tygodnia od złożenia podania, podczas gdy Tomasir starał się do gildii zdecydowanie dłużej.


Przyczyną był zwykły fakt robienia pośmiewiska - on przynajmniej tak twierdzi. Nawet swe życie w twierdzy orków poświęcił, prawie go również elefant zabił. A co do Beatris - chodziło o zwykłe uczciwe traktowanie, a to wy sobie powinniście razem rozstrząsnąć (raczej niemożliwe - bo on tu już nigdy nie wróci).

ps. Poprosił bym coś dodał: "Nie udawaj Drannorze nagle dobrego i potulnego, bo i tak każdy wie, jakie masz pobudki. Pobiegniesz niczym najszybszy chart do tej gildii, która największe umy zaproponuje. Tak zresztą chyba nawet w Upiorach było ... bez odbioru"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kungar
Temat postu:   PostWysłany: 20 Paź, 2009 - 10:51
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Drake napisał:

To wyszedl jeden z powodow odsuniecia Arana. Jak sie podpina cos o czym nie ma sie wiekszego pojecia to wychodzi jak wychodzi. Gluchy telefon.

Odsunięcie? Aran był jednym z dwóch wizów na porzuconym mudzie. Narzekanie na niego jest trochę nie na miejscu. Tak jakby kod tworzony przez innych był bezbłędny.

Drake napisał:

Wracajac do gildii. Jaki jest sens cokolwiek pisac, jesli malo kto sie loguje? Po co? Zeby uslyszec, ze tworze sobie prywatny folwark? No thanks. I kolo sie zamyka.
Pisze - tworze sobie folwark.
Nie pisze - jestem len i narzekacz.
Tak zle i tak niedobrze.

Jak się pisze gildię bez możliwości przyjmowania i wyrzucania graczy po czym przestaje się logować to się pisze prywatny folwark. Burdele też mają zarządców i to od pierwszego dnia, i wcale nie musi być nim "pracownica" z największym "przebiegiem".
Jakby była gildia z możliwością przyjmowania to by się logowali. Jakby grający w niej nie byli tak cholernie INTROWERTYCZNI to by chcieli z nimi grać

Drake napisał:

Nie gram z powodow podobnych do Schalazara - zgon jest zbyt wielkim dramatem w porownaniu do innych gier mmo i expienie samemu jest po prostu nudne. Zbyt maly jest moj wplyw na przebieg walki w porownaniu do graficznych mmo. W druzynie jest nieco lepiej.


Po co wam te poziomy ja się pytam? Mud z zakazem zabijania innych graczy, bez wojen między gildiami i z magikami które średnio wyumiona postać bez speca na przyzwoitym poziomie może wyjąć w pojedynkę. Chcecie jednym ciosem zabijać smoka?

Że mud jest niestabilny to każdy może się przekonać. Różnie działające komendy, niepoprawialne błędy, błedy które po poprawieniu i przelogowaniu znów się odnawiają (np. ujemna waga konika), dziwne respawny itp. ale tak jest od zawsze.

A gry mmo są dla gawiedzi przedszkolnej. Te są dopiero nudne. Nie grałbym w nie nawet jakby za to płacili.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kungar
Temat postu:   PostWysłany: 23 Paź, 2009 - 14:03
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Drake napisał:

No wlasnie nie chcemy. Jakbys nie byl tak strasznie egocentryczny to moze bys sie dowiedzial, ze zabijanie smokow to jedna z ostatnich rzeczy, ktora nas interesuje.


Oczywiście musiałeś to odnieś do swojej postaci, gildii reptiilionów i reptilionów w KC. Najśmieszniejsze, że jeszcze powiązałeś to z MOIM egocentryzmem.

Drake napisał:

Co do magikow. Sa magiki i magiki. Sa bronie z aspektem magicznym, ktore mozna o kant dupy potluc a nie walczyc nimi na przyzwoitym poziomie - te tez liczysz? Sa tez bronie, ktorymi walczyc nie wypada ze wzgledu na rase, etos czy umy.

Tak te też liczę.
Za dobrze macie i we łbach wam się poprzewracało.

PS.
Koniec z mojej strony. Po to opuściłem gildię żeby nie mieć z wami do czynienia.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 23 Paź, 2009 - 14:49
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

Kungar napisał:


PS.
Koniec z mojej strony. Po to opuściłem gildię żeby nie mieć z wami do czynienia.


piszesz to jako rept? : P
myslalem, ze jako ludz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 23 Paź, 2009 - 15:41
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Kungar napisał:
Za dobrze macie i we łbach wam się poprzewracało.

Powiedzial gosc, ktory podniosl wielki gwalt jak sie okazalo, ze reptilion nie moze byc szermierzem.*

Igłe w oku blizniego a belki w swoim... ech... szkoda z toba dyskutowac.
Zartowac tez nie ma sensu bo wszystko traktujesz 100% serio.

re gurth:
Pisze jako gracz jak mniemam. Postac nie gra roli.

* - a nie moze byc z powodow zupelnie nie ideologicznych, ale wielce prozaicznych - reptiliony posiadaja spore (niechowalne) pazury, ktore uniemozliwiaja swobodna walke bronmi o zbyt waskim jelcu/trzonku. Wyboraz sobie, ze takie pazury masz i sprobuj zacisnac piesc. Oczywiscie jest mozliwosc ich spiłowania, ale to juz kwestia kultury. Obciac sobie jaja tez mozna - ale niekoniecznie jest to dobrze postrzegane.
Sa tez bronie od ktorych stronia ze wzgledow ideologicznych (np szable bo to bron orcza).

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Esail
Temat postu:   PostWysłany: 23 Paź, 2009 - 17:48
Mag Warlocka


Dołączył: 07 Lis, 2003
Posty: 191
Skąd: Opole
Drake napisał:

Powiedzial gosc, ktory podniosl wielki gwalt jak sie okazalo, ze reptilion nie moze byc szermierzem.*


On akurat podniosl gwalt ze moze.

Es.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 24 Paź, 2009 - 14:00
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Kungar napisał:
Cytat:
Ulubione zbroje i bronie: z powodu posiadanej łuski nie są w stanie używać zbroi, które więcej niż dwukrotnie ograniczą ich zręczność lub szybkość, a także nie są w stanie chodzić w skórach smoczych. Spośród broni używają każdego jej rodzaju, ale największe predyspozycje przejawiają we władaniu swą pradawną, narodową bronią, tzn. toporomieczami. Często też używają mieczy, kusz i własnych pazurów chociaż ich arystokracja ze względu na swój status tego nie robi, obcinając je.


A to też z podręcznika odnośnie charakteru reptilionów.

Super. To teraz powiedz mi ile znasz istniejacych i aktywnie dzialajacych arystokratycznych Rodow reptilionskich. Reptilionska szlachta wyrzenela sie wzajemnie pod koniec wojny z orkami - przezyli tylko zdrajcy, ktorzy staneli po stronie orkow, bo chcieli zakonczyc wojny o wladze. Ci zdrajcy w rozumieniu reptilionskiego prawa niegodni sa noszenia reptilionskich tytulow szlacheckich, po dawnej swietnosci nie zostalo nic - to niedobitki. Zachowali nazwiska i nawet dodaja sobie orcze (tan) przedrostki czasem, ale tylko czasem - glownie w kontaktach z oficjelami innych ras.
Gildia ktora reprezentuje calkowicie odcina sie od obu frakcji, nawiazujac do zupelnie innych wartosci i tradycji, zatem zarowno walka pazurami jak i ich obcinanie na arystokratyczna modle jest w zlym guscie.

Walka pazurami jest mozliwa (jesli opuscisz bron zadajesz ciosy pazurami), wiec mozesz sobie odgrywac jak chcesz. Nie jest tez zablokowane kodowo dobycie jednorecznych typow broni, o ktorych wspomnialem. Nie istnieje kodowa metoda obcinania pazurow - zatem przyjmuje sie ze takiej mozliwosci nie ma. Jesli interesuje cie taka mozliwosc "zglos pomysl". Jesli chcesz byc renegatem, orczym pomagierem, mistrzem szabli czy innego kurestwa, pisz pod renegata i graj jak renegat - jesli zaznaczysz swoja obecnosc wystarczajaco wyraznie, na pewno znajdzie sie dla ciebie miejsce w nietypowych progach (patrz arka).

Kungar napisał:
Cytat:

Wyraz "twarzy" reptillionów jest raczej poważny i dystyngowany, chociaż mają duże poczucie humoru i często się śmieją. Ich głos składa się z wielu elementów syczących i dosyć łatwo wydają gwizdy, dzięki czemu rasa ta znana jest z częste go pogwizdywania jakichś melodii. Cechą charakterystyczną tej rasy, jest to, że są żyworodne i stałocieplne, a więc niezależne od temperatury otoczenia.


Dzięki temu następna gildia jaką napiszesz będzie może miała więcej wspólnego z KC a mniej ze świątynią taoistyczną.

I ci ludzie chcieli mnie uczyć jak grać reptilionem Very Happy

Ci ludzie poza suchymi frazami z podrecznika, znaja takze historie swiata oraz grali sporo w papierowe rpg KC. A co do wesolosci i smiania sie. Nie wiem co ma tao do smiania sie badz jego braku, ale jak przystalo na rase pelna humoru mamy calkiem sporo emotow wyrazajacych wesolosc - bo az trzy. Z tego co wiem inne gildie maja max 2.

Zanim mnie bedziesz uczyl poznaj fakty, posluchaj Esaila i uzyj glowy, bo jak na razie dobrze idzie ci tylko uzywanie palcow i oczu.

Bo glowy potrafisz uzywac - wylapales taozim. Super. Mialem nadzieje, ze nie spoczniesz na laurach.

Jak na osobe, ktora nie ma ochoty miec z nami nic wspolnego i juz kilka razy zakonczyla dyskusje jestes zadziwiajaco aktywny w tym temacie.
Emo much?
Eldaeth napisał:
Astaroth napisał:
Poprosze o strony z podrecznika do tych cytatow.

Dziekuje,
A.


http://warlock.pl/modules.php?op=modload&name=Rasy&file=index
ale o broni jest inaczej ;]

Jest inaczej bo ja to adaptowalem na potrzeby muda z tekstow Artura Sz.
Bo toporomiecze to taki dziwny twor rodem z literatury beletrystycznej. Nie ma to zadnego realnego sensu, ani przelozenia na muda. Wyrzucilismy toporomiecze w porozumieniu z Garagothem, jako ze mijalo sie z celem tworzenie zupelnie dzikiej i odjechanej klasy broni tylko dla jednej rasy.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Eldaeth
Temat postu:   PostWysłany: 24 Paź, 2009 - 14:53
Skryba


Dołączył: 29 Cze, 2009
Posty: 70
Skąd: BB / Kato
Drake napisał:
Jest inaczej bo ja to adaptowalem na potrzeby muda z tekstow Artura Sz.
Bo toporomiecze to taki dziwny twor rodem z literatury beletrystycznej. Nie ma to zadnego realnego sensu, ani przelozenia na muda. Wyrzucilismy toporomiecze w porozumieniu z Garagothem, jako ze mijalo sie z celem tworzenie zupelnie dzikiej i odjechanej klasy broni tylko dla jednej rasy.


No właśnie. Gracz powinien bazować głównie na tym, co sugerują twórcy muda - a to wszystko jest opisane na stronie Warlocka w "Rasach" - zamiast na podręcznikach, których jest multum i w każdym jest coś innego.. Chyba że nie mam racji?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 24 Paź, 2009 - 15:21
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Eldaeth napisał:
Drake napisał:
Jest inaczej bo ja to adaptowalem na potrzeby muda z tekstow Artura Sz.
Bo toporomiecze to taki dziwny twor rodem z literatury beletrystycznej. Nie ma to zadnego realnego sensu, ani przelozenia na muda. Wyrzucilismy toporomiecze w porozumieniu z Garagothem, jako ze mijalo sie z celem tworzenie zupelnie dzikiej i odjechanej klasy broni tylko dla jednej rasy.


No właśnie. Gracz powinien bazować głównie na tym, co sugerują twórcy muda - a to wszystko jest opisane na stronie Warlocka w "Rasach" - zamiast na podręcznikach, których jest multum i w każdym jest coś innego.. Chyba że nie mam racji?

Masz racje. Z wyraznym akcentem na slowo bazowac.
Bazowac to nie znaczy wiernie odtwarzac. To znaczy znac i ewoluowac w cos swojego.

...sie nam temat rozwinal...

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kungar
Temat postu:   PostWysłany: 24 Paź, 2009 - 15:34
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Schalazar napisał:
Moge tylko potwierdzic, ze Skype do Artura Sz. podane tu przez Drannora jest autentyczne. Wiem to z RL bo mam przyjemnosc znac autora KC osobiscie. Co do tresci to nie mam pewnosci moze w przeciagu 2 tygodni uda mi sie z nim porozmawiac, bo zdaje sie, ze ostatnio jest w rozjazdach.

Jak już będziecie rozmawiać to go koniecznie zapytaj co sądzi o przewodniej roli elfów i kmaranów wśród szowinistycznie nastawionych Almohadów (ludzi). Jestem ciekaw co odpowie i czy w ogóle będzie wiedział co to kmaran.


Drake napisał:

Super. To teraz powiedz mi ile znasz istniejacych i aktywnie dzialajacych arystokratycznych Rodow reptilionskich.

To co jest w podręczniku, na stronach poświęconych kryształom czasu i na forach. Co ci się ulęgło w głowie nie mam pojęcia i nie chcę wiedzieć.

Drake napisał:

Jesli interesuje cie taka mozliwosc "zglos pomysl". Jesli chcesz byc renegatem, orczym pomagierem, mistrzem szabli czy innego kurestwa, pisz pod renegata i graj jak renegat - jesli zaznaczysz swoja obecnosc wystarczajaco wyraznie, na pewno znajdzie sie dla ciebie miejsce w nietypowych progach (patrz arka).

To jest tylko twoja opinia. Nie ma to nic wspólnego z podręcznikiem. Ubzdurałeś coś sobie i próbujesz to narzucić innym. W ogóle masz jakieś urojenia chłopie. Piszesz bzdury (np. że gwałt podnoszę że reptilion nie może być fechmistrzem, a pisałem, że powinno się tego zabronić) i w to wierzysz.
To że ty sobie coś wymyśliłeś z kolegą nie oznacza, że jest to obowiązującym prawem i wytyczną co do tego jak grać.

Drake napisał:

Zanim mnie bedziesz uczyl poznaj fakty, posluchaj Esaila i uzyj glowy, bo jak na razie dobrze idzie ci tylko uzywanie palcow i oczu.


Ty posłuchaj Esaila zamiast tylko siebie. Chyba za dużo grałeś w te RPG bo stworzyłeś sobie własny świat zupełnie nieprzystający do rzeczywistości. Mijasz się z prawdą, wymyślasz niestworzone rzeczy i jeszcze pouczasz innych.

Właściwie o co ci chodzi. Gildia jest twoja, ty plus kolega jesteście jedynymi prawomyślnymi reptilionami na mudzie, reszta to renegaci. Wystąpiłem z gildii i zmieniłem rasę to powinieneś być szczęśliwy. Ale nie ty jeszcze musisz na forum udowodnić, że miałeś rację chociaż w oczywisty sposób się mylisz.

Eldaeth napisał:

No właśnie. Gracz powinien bazować głównie na tym, co sugerują twórcy muda - a to wszystko jest opisane na stronie Warlocka w "Rasach" - zamiast na podręcznikach, których jest multum i w każdym jest coś innego.. Chyba że nie mam racji?


Nie masz racji. Myślisz, że kto to pisał o reptiliona? Zapewne nasz kolega Drake. To że jakiś parawiz/ziomal wiza skrobnie jakąś głupotę na stronie muda nie oznacza, że wszyscy mają skakać na tą melodię. Inna sprawa, że nie jest tam napisane nic co by się bardzo kłóciło z podręcznikiem i tym co o reptilionach wiem.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 24 Paź, 2009 - 16:36
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Kungar napisał:
Ty posłuchaj Esaila zamiast tylko siebie. Chyba za dużo grałeś w te RPG bo stworzyłeś sobie własny świat zupełnie nieprzystający do rzeczywistości. Mijasz się z prawdą, wymyślasz niestworzone rzeczy i jeszcze pouczasz innych.

Cytujesz Almohadow. Domena Orchia Warlocka nie opiera sie na tym. Krysztaly czasu mialy wersji tyle ile ja mam wlosow na glowie. My opieralismy sie na pierwotnej - zamieszczanej w MiMach (jako jedynej w miare zgodnej z wizja autora). Pierwsza edycja podrecznika byla jedna wielka klapa (miala mnostwo niedociagniec i przeklaman). Kolejne sa mniej lub bardziej odjechanymi wizjami subautorow.

PS: Esail zrobil sporo dobrej roboty dla muda, ktorej zupelnie nie ma w zadnych podrecznikach, tylko opieral sie na informacjach geograficznych. Jemu tez zarzucisz mitomanie?

Podobnie w moim wypadku. Artur Szyndler nie autoryzuje tego muda. Nie on wymyslil i opisal gildie - ba watpie czy ma jeszcze kontrole nad tym co sie w srodowiskach fanowskich dzieje z jego systemem. Przebudzone reptiliony wymyslilem sam, pod uwazna kontrola i konstruktywna krytyka dwojga graczy i dwojga wizow. Gildia drastycznie odbiega od wersji beta beta, kod takze nieznacznie odbiega od mojej finalnej wizji. Swoja droga nadal nie podoba mi sie nazwa, ale z braku laku zostala wersja robocza.

Kungar napisał:
Właściwie o co ci chodzi. Gildia jest twoja, ty plus kolega jesteście jedynymi prawomyślnymi reptilionami na mudzie, reszta to renegaci. Wystąpiłem z gildii i zmieniłem rasę to powinieneś być szczęśliwy. Ale nie ty jeszcze musisz na forum udowodnić, że miałeś rację chociaż w oczywisty sposób się mylisz.

Fajnie, ze pytasz o co mi chodzi.
Napisalem juz. Piszac gildie mialem nadzieje, ze bedzie ona sluzyla wielu graczom, ze odnajda sie w tej rzeczywistosci, ze jako baza jest to dobra sprawa i dzieki temu beda mogli lepiej kreowac swoje postacie. Z roznych wzgledow to sie nie udalo nad czym ubolewam.
Nie rozumiesz slowa renegat najwyrazniej. Nie wstepujac do gildii z wyboru, badz z wyboru z niej wystepujac nie stajesz sie renegatem.
Nie wiem Kungar za kogo ty mnie masz, ale ja naprawde nie czerpie szczescia z uprzykrzania zycia innym. Popierdzielilo ci sie z postacia, musiales/chciales zmienic rase - moze jest ci z tym lepiej moze gorzej. Sporo rzeczy sie zdarzylo, najwyrazniej masz cos komus za zle, boli cie to - przykro mi stary. Nie wiem w jaki sposob ma to miec jakikolwiek wplyw na moje szczescie. Mozna rzec, ze raczej mnie unieszczesliwiasz - bo moja praca lezy odlogiem. Jeden gracz mniej korzystajacy z kodu, ktorego jestem wspolautorem.

Ja na forum staram sie przeprowadzic dialog. Nici z dialogu jesli bedziemy rozmawiac tak jak wyzej. Ma to sens tylko jesli bedziemy zadawac pytania i szczerze na nie odpowiadac. Zaczales pytac o moje zdanie, zamiast przyjmowac za pewnik ze mnie dobrze znasz - fajnie, ciesze sie.

Kungar napisał:
Nie masz racji. Myślisz, że kto to pisał o reptiliona? Zapewne nasz kolega Drake. To że jakiś parawiz/ziomal wiza skrobnie jakąś głupotę na stronie muda nie oznacza, że wszyscy mają skakać na tą melodię. Inna sprawa, że nie jest tam napisane nic co by się bardzo kłóciło z podręcznikiem i tym co o reptilionach wiem.

Uspokoj sie czlowieku - to tylko gra. Nie jestem niczyim kolega, bo zebym byl twoim kolega musisz mnie choc troche znac. Nie jestem i nie bylem niczyim ziomalem takoz. Nie wiem do jakiej glupoty pijesz. Chetnie sie dowiem. Cytat co i gdzie jest twoim zdaniem glupie - literowek prosze sie nie czepiac, nie mam mozliwosci edycji na stronie. Byla w 2002 roku prosba o opisy ras, podjalem sie tego, fizycznie nie mam mozliwosci nic na strone wrzucic wiec sila rzeczy musial ten opis przejsc przez sito wizow. Masz jakies pretensje? Nie do mnie prosze.

Ty sie zdecyduj: chcesz grac w tego (glupiego twoim zdaniem) muda czy w Almohadow?
A moze gra nie jest twoim celem? Jesli tak co nim jest? Bo z obecnych akcji na tym forum i forum twoj netu (jesli cie z kims pomylilem to przepraszam) moge uznac, ze jest nim glownie narzekanie.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora


Ostatnio zmieniony przez Drake dnia 25 Paź, 2009 - 05:31, w całości zmieniany 2 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Eldaeth
Temat postu:   PostWysłany: 24 Paź, 2009 - 17:17
Skryba


Dołączył: 29 Cze, 2009
Posty: 70
Skąd: BB / Kato
Kungar napisał:
Nie masz racji. Myślisz, że kto to pisał o reptiliona? Zapewne nasz kolega Drake. To że jakiś parawiz/ziomal wiza skrobnie jakąś głupotę na stronie muda nie oznacza, że wszyscy mają skakać na tą melodię. Inna sprawa, że nie jest tam napisane nic co by się bardzo kłóciło z podręcznikiem i tym co o reptilionach wiem.


To napisz sam, lepsze ;] Zresztą skoro nie kłóci się z Twoim świętym podręcznikiem, to o co burzysz?

Rozbrajacie mnie - ktoś się stara, robi, a inni już wyskakują z pretensjami... Fajna atmosfera, bardzo przyciągająca nowych graczy. Hurra.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kungar
Temat postu:   PostWysłany: 25 Paź, 2009 - 08:03
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Drake napisał:

Ty sie zdecyduj: chcesz grac w tego (glupiego twoim zdaniem) muda czy w Almohadow?
A moze gra nie jest twoim celem? Jesli tak co nim jest? Bo z obecnych akcji na tym forum i forum twoj netu (jesli cie z kims pomylilem to przepraszam) moge uznac, ze jest nim glownie narzekanie.

Ty nieustannie mnie z kimś mylisz.
Ja napisałem, że mud jest głupi? W którym momencie, bo już tracę nerwy? Znowu sobie coś ubzdurałeś. Ja GRAM w tego muda i to zapewne częściej i więcej niż ty.
Nie znasz mnie w ogóle, tak jak nie znał mnie w ogóle Trokhern a nieustannie jestem obiektem ataków. Ty nie kojarzysz nawet mojej postaci z muda. Trokhern zamienił przynajmniej ze mną trzy zdania podczas pierwszej mojej bytności po rocznej przerwie, to mu wystarczyło żeby mnie napaść na forum, jak się potem okazało z powodu mojego zbytniego jak na reptiliona ekstrawertyzmu.
Ty wmawiasz mi, że gwałt podnosiłem bo nie mogę walczyć szablą i należeć do szkoły szermierki a nigdy, nawet jako żółtodziób szablą ani mieczem nie walczyłem i pisałem że reptiliony powinny mieć zakaz wstępowania do tego AJ. Sam zrezygnowałem, po wstąpieniu na próbę do Zakony Srebrnego Kielicha, bo walka maczugami i parę innych rzeczy kłóciło się moim zdaniem z byciem reptilionem.

Podsumowując:
Nie znasz mnie z warlocka i tym bardziej z twojnetu. Jesteś upierdliwym, przemądrzałym d... (Trokherna zapytaj o rozwinięcie) który uwielbia narzucać innym swoje zdanie innym i z którym nie chcę mieć nic wspólnego.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006