Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Orkus
Temat postu:   PostWysłany: 29 Gru, 2009 - 07:05
Początkujący


Dołączył: 14 Paź, 2009
Posty: 22

wg mnie wciąż głównym problemem jest brak alternatywy dla expienia

Zaawansowane zadania, wymagające czasem kilku postaci do pomocy i do tego jeszcze "nietracenie" części wykonanego zadania po wylogowaniu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 29 Gru, 2009 - 12:43
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Ogolnie slowo 'nietracenie' zdaje sie byc kluczowe w wielu wypadkach Smile

Pozdrawiam,
A.

_________________
Świat wspiera się na czterech filarach. Na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych. Ale to wszystko jest niczym bez władcy znającego sztukę władania.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jeriki
Temat postu:   PostWysłany: 29 Gru, 2009 - 13:03
Mag Warlocka


Dołączył: 07 Sty, 2009
Posty: 19

re Orkus:

Jesli zrobisz skomplikowane zdanie nie wazne jak badzo skomplikowane ktore bedzie autentycznie kompletne tj, wszystkie teksty, przedmioty, npce itp ogolnie wszystko co potrzeba do niego to zakoduje.

Pomyslow nikomu nie brakuje, opisow juz tak.

_________________
Pozdrawiam,
J.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Orkus
Temat postu:   PostWysłany: 30 Gru, 2009 - 08:49
Początkujący


Dołączył: 14 Paź, 2009
Posty: 22

tylko problem będzie taki, że jak sam napiszę kompletne to nie będę miał frajdy z ich robienia - zdeydowanie lepszym pomysłem wg mnie jest wykorzystanie pomysłu graczy i opisów niekoniecznie strikte przypisanych do kontretnego zadania i złączenie tego w całość
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gruushka
Temat postu:   PostWysłany: 07 Sty, 2010 - 18:41
Skryba


Dołączył: 29 Maj, 2004
Posty: 52
Skąd: Minas Morgul
Warn napisał:
Re Durb:

hmm,
jako stary gracz ja widzę to tak:

błędy błędami, ale:

macie bardzo klimatyczną gildię, spore możliwości, nożecie w klimacie robić rozpierduchę, że aż miło
A tu:
jeden stary gracz/uruk płacze że go ktoś dopadł i chce cofki postaci, drugi stary gracz/uruk - cała litania bezsilności pomieszana z zachwytem
Toż to jakaś męska hustawka nastrojów Wink

pozdrawiam
W.

Morda placku Smile
Gdyby nie błąd z Waszym specem nie byłoby mowy o niczym takim.
Aha dodatkowo co do rozpierduchy:
Pogram urukiem zobaczysz "rozpierduche" :
- bez wsparcia szamanow z potkami i magia
- bez wsparcia ziol

_________________
22:59 <Pancernik> Do zakopania jeden trup
23:00 <Pancernik> Jeden jedyny trup nic wiecej
23:00 <Pancernik> Trzeba wykopac glebszy grob
23:00 <Pancernik> Zeby nie wystawaly rece
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Warn
Temat postu:   PostWysłany: 07 Sty, 2010 - 22:52
Chochlik


Dołączył: 01 Mar, 2005
Posty: 110
Skąd: Wrocław
Re up:

to może od razu bez:

- miecza
- tarczy
- na bosaka?

pzdr
W.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 08 Sty, 2010 - 09:57
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

chodzi o to, ze system gildiowy jest mega niedopracowany, ten kto ustalal 'koszty' to albo byl na bani, albo byl bez bani, albo nie wie do czego bania sluzy
ole, nara!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Durb
Temat postu:   PostWysłany: 08 Sty, 2010 - 22:05
Początkujący


Dołączył: 19 Gru, 2009
Posty: 11

Nie no, wymiekam. Po prostu wymiekam. Dawalem Warlockowi nie jedna, nie dwie i nie piec szans. Dzisiaj znowu upadlo haslo 'Pozwiedzam Warlocka'. Za kazdym razem, ZA KAZDYM RAZEM ze skutecznoscia 100% padam na ZWIEDZANIU Warlocka. Tym razem zwiedzalem w poszukiwaniu zbroji, porownywaniu, ocenie. Wchodze do miasta po raz pierwszy od chyba roki, wszystko mnie atakuje, straz zamyka brame na klucz, goni i blokuje. No wybaczcie, ale ja przy tym wymiekam. Nie widze powodu dla ktorego gracz mialby byc atakowany w taki sposob w ogolno dostepnym miescie, bez mozliwosci ucieczki. Postac ze mna w druzynie tez padla, ale to juz mniejsze piwko. Ciala nie zbiore bo przeciez jak? Czekam na pewne decyzje, ale wydaje mi sie ze to ostatnia szansa dana Warlockowi. Wybaczcie, myslcie o mnie co chcecie. Tak, wymiekam. Pozdrawiam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kisc_lawendy
Temat postu:   PostWysłany: 08 Sty, 2010 - 23:16
Chochlik


Dołączył: 08 Paź, 2009
Posty: 149

Uh.
Pewnikiem utlukles nieco NPC'ow na trakcie. To niby logiczne, czemu Cie straz tlucze, ale jednak... Skad mieli wiedziec, ze ow wielce zly uruk (ktorego Orchia badz co badz niezna, bo to indywiduum ze Srodzieminia) akurat ubil 15 NPC'ow biegajacych po trakcie.
Przykladowo, zabijajac cos poza wzrokiem strazy chyba powinna mnie owa straz zostawic w spokoju, a nie powinno to dzialac na zasadzie, ze ofiara NPC rozsyla telepatycznie slowo z ostatnim oddechem, ze zabil mnie ten, czy tamta.
Biorac to pod uwage rozchodzi sie kolejny temat, po co grac zla postacia, jesli kogokolwiek zabije na mudzie mam 100% zgona, gdziekolwiek. Jesli zabije gracza to pewnie bedzie to sie rownac z tym samym.
Jasne, ze w srodziemiu beda tluc Mordor na wejsciu, czy graczy, co POPELNILI przestepstwo w miescie, na oczach strazy...
Czemu w obydwu domenach panuje taki chaos w tej kwestii ? Jak zabije NPC'a w zaulku to nikt sie o tym nie dowie i tyle! Albo niech uciekaja po 3-5 lokacji krzyczac pomocy tym smamym wzywajac straz, niech im mija termin scigania po 1 miesiacu czy cos, ale to co jest teraz zabija odgrywanie zlej postaci calkowicie moim zdaniem.

_________________
"Deszcz jest jak kwiat, który czuje się na odległość."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 09 Sty, 2010 - 00:10
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

bedac urukiem lepiej nigdzie nie idz bo albo cie straz zajebie, albo cie sekondy i mainy drannora zajebia na tunelach/shellach/meski czlonek wie na czym jeszcze albo po prostu idz po piwo do tesco za 1,38 zl czy jakos tak i zastanow sie czy jest sens marnowac czas na zwiedzanie i odrabianie zgonow bo i tak cie zbalansuja albo cie zajebia albo uslyszysz 'TAK MA BYC, MA BYC CIEZKO'
ole x2, bye
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lokkak
Temat postu:   PostWysłany: 09 Sty, 2010 - 20:00
Mądrala


Dołączył: 25 Kwi, 2004
Posty: 207
Skąd: Edoral
Durb napisał:
Nie no, wymiekam. Po prostu wymiekam. Dawalem Warlockowi nie jedna, nie dwie i nie piec szans. Dzisiaj znowu upadlo haslo 'Pozwiedzam Warlocka'. Za kazdym razem, ZA KAZDYM RAZEM ze skutecznoscia 100% padam na ZWIEDZANIU Warlocka. Tym razem zwiedzalem w poszukiwaniu zbroji, porownywaniu, ocenie. Wchodze do miasta po raz pierwszy od chyba roki, wszystko mnie atakuje, straz zamyka brame na klucz, goni i blokuje. No wybaczcie, ale ja przy tym wymiekam. Nie widze powodu dla ktorego gracz mialby byc atakowany w taki sposob w ogolno dostepnym miescie, bez mozliwosci ucieczki. Postac ze mna w druzynie tez padla, ale to juz mniejsze piwko. Ciala nie zbiore bo przeciez jak? Czekam na pewne decyzje, ale wydaje mi sie ze to ostatnia szansa dana Warlockowi. Wybaczcie, myslcie o mnie co chcecie. Tak, wymiekam. Pozdrawiam.


Zachowujesz się jak Szikaka na Arce - wybrałeś ciemną stronę i płaczesz, że dobre npce Cię biją. Napisz może w którym mieście padłeś. W Orchii zbyt wielu bram nie ma - a jak trafiłeś tutaj na tego typu zachowanie to podziękuj byłemu szefowi gildii, którego wycinanie wszystkiego co się rusza i nie zwieje poza zasięg speca było przyczyną pewnych przeciwdziałań ze strony wizów.

@kisc_lawendy
Co prawda Orchia nie zna uruków - ale zna align. I w przynajmniej jednym miejscu robi z niego użytek.
Do tego ktoś mógł widzieć z ukrycia, że biłeś npca i donieść straży.

_________________
Pozdrawiam,
Lokkak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gruushka
Temat postu:   PostWysłany: 09 Sty, 2010 - 21:29
Skryba


Dołączył: 29 Maj, 2004
Posty: 52
Skąd: Minas Morgul
W orchi nas cos bije?
Druga sprawa, ze bilem tylko KSC, GK i TZ wiec Lokkak nie wiem o czym mowisz :PPP

_________________
22:59 <Pancernik> Do zakopania jeden trup
23:00 <Pancernik> Jeden jedyny trup nic wiecej
23:00 <Pancernik> Trzeba wykopac glebszy grob
23:00 <Pancernik> Zeby nie wystawaly rece
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ghash
Temat postu:   PostWysłany: 09 Sty, 2010 - 21:30
Mag Warlocka


Dołączył: 18 Paź, 2004
Posty: 123

ekhem, w minas tirith, edoras straz cie dopada wszedzie, ale, nie goni cie i daje ci drobne odstepy czasowe miedzy kazdym atakiem, co daje ci mozliwosc wylecenia z miasta bez zgonu na 100%Razz jak ktos wie jak biegac to moze tak spierniczac do woli az mu tchu zbraknie:P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gruushka
Temat postu:   PostWysłany: 09 Sty, 2010 - 21:31
Skryba


Dołączył: 29 Maj, 2004
Posty: 52
Skąd: Minas Morgul
Warn napisał:
Re up:

to może od razu bez:

- miecza
- tarczy
- na bosaka?

pzdr
W.


Sorry tak tylko w LG. Pozatym zamowilem juz katapulty wiec bedziemy do Was strzelac z Minas gdy tylko wysciubicie nosy z lasu

_________________
22:59 <Pancernik> Do zakopania jeden trup
23:00 <Pancernik> Jeden jedyny trup nic wiecej
23:00 <Pancernik> Trzeba wykopac glebszy grob
23:00 <Pancernik> Zeby nie wystawaly rece
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Schalazar
Temat postu:   PostWysłany: 09 Sty, 2010 - 21:32
Skryba


Dołączył: 07 Sty, 2005
Posty: 85

Co do miasta, mysle, ze chodzi o Ranhar-Gar. Tam jest brama, ktora chyba faktycznie NPC mogli zamykac na klucz. Gwardie tam maja przednia, pamietam bo mnie tez tam ubili za jakies bardzo stare przewinienie.

Pozdrawiam

P.S.A Lokkak pewnie tak ogolnie mowi, a nie personalnie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006