Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Khorgim
Temat postu: Gildie  PostWysłany: 11 Lis, 2010 - 22:41
Skryba


Dołączył: 04 Mar, 2007
Posty: 57
Skąd: Głogów
Czy ktoś wreszcie otworzy te wszystkie gildie na autojoin? Większość szefów już w ogóle nie wstaje. Chociażby Apophis, który jest szefem Bractwa Żywiołów przez co nie można nawet zasmakować magii : O
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lokkak
Temat postu: Re: Gildie  PostWysłany: 12 Lis, 2010 - 11:56
Mądrala


Dołączył: 25 Kwi, 2004
Posty: 207
Skąd: Edoral
Khorgim napisał:
Czy ktoś wreszcie otworzy te wszystkie gildie na autojoin? Większość szefów już w ogóle nie wstaje. Chociażby Apophis, który jest szefem Bractwa Żywiołów przez co nie można nawet zasmakować magii : O


Autojoin w gildiach zwykle kończy się bardzo źle. Tym bardziej w gildii takiej jak Bractwo Żywiołów. IMHO lepiej napisać do Ghasha czy Garagotha w sprawie przyjęcia do tej gildii.
Jeżeli chodzi o mnie to powinienem się zacząć pojawiać na mudzie w ciągu dwóch tygodni. Na razie mam mocno utrudnione logoowanie się na muda.

_________________
Pozdrawiam,
Lokkak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Khorgim
Temat postu:   PostWysłany: 12 Lis, 2010 - 17:05
Skryba


Dołączył: 04 Mar, 2007
Posty: 57
Skąd: Głogów
IMHO na mudzie BEZ GRACZY to jest swietne rozwiazanie. O ile nie jedyne? Czemu nie napisac do szefow gildii, ktorzy ostatni raz wstawali w 2009? Przeciez kiedys mnie przyjma.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 04 Mar, 2011 - 22:06
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
To na ch... te gildie? Twisted Evil Odchudzanie! Mój Fester ma tytuł dłuższy niż lista graczy, hehehe. Chyba czas skasować gildie i porobić nowe wzdłuż aktywnych graczy.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006