Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Radarsu
20 Temat postu: Fuzja/Współpraca?  PostWysłany: 02 Lis, 2013 - 19:26
Początkujący


Dołączył: 02 Lis, 2013
Posty: 1

Prowadzę projekt SHARD.pl. Przypomina on tradycyjnego MUD'a pod wieloma względami, lecz wydaje mi się, że oferuje znacznie bardziej intuicyjny interfejs, zarządzanie postacią itp., a przy tym dość efektownie wygląda.
Screen: http://shard.pl/img/screen.jpg

Zgodnie z tematem chciałem spytać o ewentualne możliwości i zainteresowanie z waszej strony takimi zabiegami jak:
- Fuzja z naszym MUD'em,
- Współpraca z naszym MUD'em.

Według mnie cała przyjemność z grania na MUD'ach oraz ogólnie gier RPG prowadzonych z innymi ludźmi skupia się na ich ilości. Oczywiście tradycyjne sesje lepiej prowadzi się w mniejszym gronie, jednakże w rozgrywce masowej wspieranej przez system komputerowy znacznie ciekawiej jest, jeśli graczy jest więcej. Chciałem podjąć dialog i ustalić, czy możemy sobie wzajemnie jakoś pomóc. Proszę o kontakt na GG: 1258193. PW tutaj lub mail: rkrohmorath@gmail.com

Pozdrawiam,
Roten
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
horenet
Temat postu:   PostWysłany: 11 Lis, 2013 - 16:15
Początkujący


Dołączył: 08 Paź, 2013
Posty: 17

Witam może nie jestem adminem(magiem) ani jakimś zarządcom ale chciałbym wyraźić tu swoje zdanie,ten mud wygląda dość fajnie ciekawe ale moim zdaniem prawdziwy mud to pisanie,niby chodzenie i wyobraźnia.A tam mamy jakieś obrazki (a normalnie w mudzie tego nie ma),wygląd mniej więcej postaci itd,może i wielu osobą się spodoba coś takiego ale są ludzie (chyba w większości ) którzy wolą takiego muda jakim jest czyli czarno-białym Smile.
Dziękuje za uwagę i pozdrawiam

_________________
Nie licz zawsze na innych bo możesz sie przeliczyć.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kisc_lawendy
Temat postu:   PostWysłany: 15 Lis, 2013 - 14:21
Chochlik


Dołączył: 08 Paź, 2009
Posty: 149

horenet napisał:
Witam może nie jestem adminem(magiem) ani jakimś zarządcom ale chciałbym wyraźić tu swoje zdanie,ten mud wygląda dość fajnie ciekawe ale moim zdaniem prawdziwy mud to pisanie,niby chodzenie i wyobraźnia.A tam mamy jakieś obrazki (a normalnie w mudzie tego nie ma),wygląd mniej więcej postaci itd,może i wielu osobą się spodoba coś takiego ale są ludzie (chyba w większości ) którzy wolą takiego muda jakim jest czyli czarno-białym Smile.
Dziękuje za uwagę i pozdrawiam


+1

_________________
"Deszcz jest jak kwiat, który czuje się na odległość."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006