To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Vezyr
Temat postu:   PostWysłany: 07 Gru, 2004 - 17:00
Początkujący


Dołączył: 06 Sie, 2004
Posty: 15
Skąd: Lublin
Witam
Mojepyanie dotyczy expa przyznawanego za wkladanie rzeczy do urny i zbieranie ziol. Otoz czy exp z urny alezy od ilosci wkladanych don przedmiotow czy tez od ich wartosci. W sprawie ziol zastanawiam sie czy exp przyznawany jest za sam fakt szulania ziol czy tez za ich znajdowanie, a jesli za znajdowanie to czy za wszystke ziola czy tylko za te ktorych nie znamy badz nieczesto spotykamy.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 07 Gru, 2004 - 17:07
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Jesli chodzi o urne to tego nie wie nikt.
Moje empiryczne badania wskazuja, ze zarowno ilosc jak i wartosc maja znaczenie, ale chyba wartosc wieksze (dobilem kiedys do postepow czyszczac skrzynie gildiowa z rzeczy, ktore mialy nie przetrwac - bylo pare przedmiotow po platynie Very Happy )
Jesli chodzi o ziola to doswiadczenie otrzymujesz tylko w momencie znalezienia ziola i doswiadczenie za ten fakt zalez wprost proporcjonalnie od trudnosci jego znalezienia, za samo szukanie takze sa plusy - wzrasta ci efektywnosc wykorzystania umiejetnosci (przypominam od chwili treningu od 25% az do maximum w postaci 100%), ktore powoduje ze zaczniesz znajdowac po dwa ziola na lokacji (jesli jeszcze nie znajdujesz) oraz zwieksza szanse znalezienie tych trudniejszych i zarazem bardziej expodajnych ziol.

mam nadzieje, ze wyrazilem sie zrozumiale.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 07 Gru, 2004 - 19:16






Jak podnosic zrecznosc i wytrzymalosc?
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 07 Gru, 2004 - 20:28
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Zrecznosc podnosi sie skladajac pergamin w zeirzatka badz roslinki.
Wytrzymalosc noszac bale drewna i biegajac na 1000 km.

Smile

Pozdrawiam,
A.

_________________
Świat wspiera się na czterech filarach. Na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych. Ale to wszystko jest niczym bez władcy znającego sztukę władania.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 08 Gru, 2004 - 08:57






Czy w Arshen Panuje klimat z Tolkiena? Jesli chodzi o polityke miedzy rasami i wyobrazenie sobie zachowan poszczegulnych ras?
Czy jest to wzorowane na czyms innym
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 08 Gru, 2004 - 17:58
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Arshen nie jest wzorowane na niczym, innymi slowy... to wolna amerykanka. Jest tam wszystko, jak w kociolku. Tylko ten problem, ze jak jest za duzo skladnikow to potrawa przestaje byc smaczna, a mikstura wychodzi zupelnie inna niz bysmy chcieli Wink

Pozdrawiam,
A.

_________________
Świat wspiera się na czterech filarach. Na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych. Ale to wszystko jest niczym bez władcy znającego sztukę władania.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 09 Gru, 2004 - 07:21






jesli tak to moze czrodzieje ukierunkuja troche swoje zamierzenia co do tej domeny.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 09 Gru, 2004 - 10:20
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
re up:
Racz w koncu zarejestrowac sie na forum, badz chociaz racz podpisywac jakos swe notki.
A co do odpowiedzi na zarzut (bo tak to brzmi). Czarodzieje juz to zrobili. I kazdy smiertelnik, ktory bedzie sie chcial dowiedziec czegos wiecej o Arshen bez problemu sie dowie. Trzeba tylko chciec. Aha i zadawanie tego pytania na forum nie zalatwia sprawy. Sugerowalbym raczej zapoznanie sie z materialami dot. Arshen na stronie Warlocka oraz z opisami na mudzie z tej domeny. Wszystko stoi jak BYK napisane. Co gdzie i jak. Nic nie trzeba precyzowac. Bo odnioslem wrazenie ty przez "precyzowanie" rozumiesz "podlaczenie" sie pod kolejny swiat znany i lubiany.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 09 Gru, 2004 - 21:43






Coz mam pewien problem otoz dostalem sie do gildii ze tak powiem przypadkiem. Chcicalem na poczatku zdobyc pare informacji w swiecie popytac sie znalez paru graczy ale pech jakos tak wyszlo ze sie przyjolem a tak naprawde niewiem czy mi ta gildiia odpowiada.
Bo znikim nierozmawialem nieweim o niej praktycznie nic. A chcialem sie jeszcze dowiedziec o dwoch innych. Wiec czy mozna jakos to odkrecic ?
niewiem poprostu nic natemat tych trzech gildii i jeszcze niewybralem i tak naprawde niewiem do ktorej isc. Mozna to jakos cofnac?
Osobiscie uwazam ze niepowinno byc auto przyjmowania.

pragne zaznaczyc ze byl to przypadek nie odebralem nawet przedmiotu gildiowego i nic nietrenowalem

od razu mowie ze niewykluczam tamtej gildii ale chce miec rozeznanie a nie zeby taki psikus zawazyl na tym.


Czy ktosa moze mi pomoc???
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 10 Gru, 2004 - 04:25
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Po pierwsze zapytam o jakie dwie inne gildie dla goblinow ci chodzi.
Domniemywam ze o te magiczna (szamani) i o te bojowa (...).
Otoz, to sa schematy rozwoju dla goblinow z Bandy.
Musisz byc w Bandzie, zeby dolaczyc do jednej z wymienionych gildii.

A szczerze powiedziawszy to podoba mi sie twoje podejscie. Nie przyjmujesz sie do gildii dla umow i emotow - co wiecej mimo autojoina czujesz w obowiazku skontaktowanie sie z graczami, ktorzy juz sa w tej gildii, dowiedzenie sie czegos o niej i zapytanie o ewentualne pozwolenie.
Slowem wielkie brawo.
Mam tylko jedno prosbe:
Zarejestruj sie w koncu na forum. Smile

Mam nadzieje, ze jako tako ci pomoglismy. I wszelkie wskazowki jakie dostales wykorzystasz nalezycie. A co do czlonkowstwa w Lesnych. Wpisuj czesto 'kto'. Jak zobaczysz Maga o innym przedrostku niz Poczatkujacy, to wezwij go:
wezwij 'imie w dopelniaczu' Mam taki problem, przyjalem sie przypadkiem do gildii, a nie chcialbym chwilowo byc jej czlonkiem - czy moge prosic o wyrzucenie mnie z niej?
Jesli bedzie mial chwilke czasu to Ci pomoze.

Trzymaj sie Kaz.
I napisz tego lista...

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 10 Gru, 2004 - 17:04
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Re up up:
Gdybyś przyjął przedmiot gildiowy mógłbyś opuścić bez trudności gildię. W razie problemów zgłoś się do mnie.
Indhira

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kazdarn
Temat postu:   PostWysłany: 11 Gru, 2004 - 13:41
Gość





Mam kolejne pytanie czy jest mozliwosc ze kiedys jak bedzie wiecej graczy to czrodzieje czasem beda schodzili i przemierzali swiat.
I jak sie jakiegos spotka to zeby mogl zadac ci jakies wymyslone przez niedo zadanie i za jego wykonanie mogl by czyms obdarowac wedle wlasnego uznania ( chodzi mi tu oto iz czasem moze byc to jakis przedmiot bron magiczna tylko oczywiscie nie jakis mega mega ale zeby robil wrazenie a czasem moze poprostu ci podziekowac za wykonanie) to tak wedle wlasnego uznania)
Mysle ze urozmaiczilo by to bardzo gre zarowno erpega jak i wiele innych rzeczy czarodzieje stali by sie bardziej czescia swiata byli by pojmowani nietylko jako ci co moga zalatwic pewne sprawy naprawic swiat ale tez jako wyslannicy tych ktorzy swiat stworzyli. To tak jak w mitologi wielu bogow chodzilo po ziemi i czasem igralo losem smiertelnych.

badz co badz wielu czarodziejow moze by sobie tez pogadalo i mieli by wieksza zabawe. Ja przynajmniej ostatnio mialem wysmienita zdrawin dla Indhira.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kyllan
Temat postu:   PostWysłany: 11 Gru, 2004 - 14:01
Skryba


Dołączył: 24 Mar, 2003
Posty: 68
Skąd: Księstwo Olgrionu & nasza STOLICA
genessis to to nie jest...

ps
a INDHIRA to dziewczyna...
tak wiec coz.. przywaliles grzywa w kant kuli

_________________
Nor'e D'ie M'ee - Choc Brutalnie to Szczerze!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 11 Gru, 2004 - 17:12






wiem ze to dziwczyna tylko niemoge spamietac jej imienia hehe i przepisalem z dolu chyba nawet z bledem

wiec czyba baranka o sciane niezaliczylem Very Happy
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 11 Gru, 2004 - 18:41
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Kaz, zarejestruj się na stronie www.warlock.pl i loguj się. Wypowiadasz się na tyle często, że warto mieć własnego użytkownika.
Pozdrawiam,
Indhira
PS. W razie kłopotów pytaj.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006