To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 25 Kwi, 2004 - 22:46
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Ja tylko chcialem dodac, ze obaj testujacy od wczoraj trolle maja sie swietnie, co wiecej zrobili postepy i to nie wcale w dluzszym czasie niz zwykle. Moze nie drastycznie dluzszym.

Podejrzewam ze to samo bedzie jak pojdzemiy na harpie. Ale nie lubimy raczej lasow, wolimy jaskinie wiec sami rozumiecie. Zostawiamy harpie: BDWTISZMH...

Skonczyly sie czasy one-man-army na trollach? Smutne, naprawde. Pociesze was. My tez nie jestesmy az tak przegieci zeby radzic sobie samemu. Ale w teamie idzie w miare ok.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora


Ostatnio zmieniony przez Drake dnia 26 Kwi, 2004 - 06:02, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ewander
Temat postu:   PostWysłany: 25 Kwi, 2004 - 22:56
Skryba


Dołączył: 06 Mar, 2004
Posty: 82

1.)
brakuje AOB
po prostu.

kogos, kto popatrzy na trolle i powie "aha.....cos za latwo im idzie....zwieksze im wyzwanie, nooo i dodam troche expa."

2.)
brakuje AOB.
po prostu.

gronostaj unikajacy ciosu sztyletem elfa na sprawnym?

3.)Expowisk.
nie hiper super wypasnych.
ale duzych i zbalansowanych.
ciekawych i wciagajacych - ale nie przez pulapki, czy wykrecone sposoby na wyjscie, ale na ich rozmiar, na potwory....

brakuje po prostu lochow, takich, gdzie mozna isc samemu na drugi poziom, ale na 10 trzeba druzynki ze specami.

imo - sklonujcie jaskinie koboldow, powiedzmy dodajcie ze trzy gdzies w swiece Smile

heh, majowka nadchodzi.....az sie prosi, ze by napisac jakies expowisko w wolnym czasie. :]

_________________
...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 25 Kwi, 2004 - 23:15
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
to nie bedzie racjonalny argument od razu zaznaczam..
ale powiedzmy sobie szczerze, mud na razie nie jest w pelni uksztaltowany, przede wszystkim ze wzgledu na niewielka ilosc graczy jest w formie larwalnej, ze tak pozwole sobie urzyc nieskomplikowanej metafory.
w zwiazku z tym ja gralem przede wszystkim w celu uksztaltowania postaci, zakladajac ze jak przyjda gracze, powstana pozostale gildie itp bede mogl w pelni realizowac sie poprzez odgrywanie.
ci ktorzy mieli przyjemnosc/nieprzyjemnosc poznac moja postac na mudzie moga miec o niej rozne zdanie, ja wiem ze staralem sie kiedy sie dalo erpegowac, bo wlasnie to realizowanie pewnych konwencji w okreslonym czesciowo, a czesciowo projektowanym przezemnie swiecie najbardziej mnie bawi.
jednak wlasnie ta "larwalnosc" muda powodowala ze szczegolnie ostatnio raczej wchodzilem po to zeby zrobic minimale, zeby jak juz motylek sie wykluje (idac za ciosem metafory) nie musiec nudzic sie i marnowac czasu na taki duperel.
nie powiem, nie bylo to jakos nadto skomplikowane, chodzilem zazwyczaj na trolle i tak jak z poczatku na niezmapowanych, bardzo lekliwie, pozniej rosnac i poznajac specyfike miejsca coraz efektywniej, expilem.
kiedys kiedys to samo robilem z goblinami...
i oto jednego dnia, najpierw walczylem spokojnie ze spora ich iloscia wsparta przez gobliny, pozniej prawie padlem, walczac z jednym (oczywiscie w koncu go nie pokonalem).
motywacja bardzo mi spadla, juz nie bardzo chce mi sie logowac, bo i co moge robic..?
mimo nie niskich juz statow, na trollach sam moge jedynie pasc, graczy czasem trudno znalezc do druzyny, a poza tym jak wiadomo druzynowo sie nie oplaca...
i co... grac mi sie odechcialo.. na razie oczywiscie, ale mimo wszystko..
jak juz zanaczylem nie jest to racjonalny argument.. i nie chce nikogo morlanie szantarzowac.. jedynie ukazac konsekwencje tego posuniecia, moze nawet wlasciwego...

argument racjonalny jeden:
ze zlym expem druzynowym jest to expowisko TYLKO dla mooocnych postaci, bo teraz trolle wspierane przez gobliny sa na prawde duzym zagrozeniem, a zawaliki.. zwiekszaja ryzyko.

argument racjonalny dwa:
za zupelnie nieprofesjonalne uwazam zmiane BEZ INFORMOWANIA GRACZY.
ja tam prawie przez to padlem, gdybym przez chwile nie patrzyl na monitor stracil bym w pyte expa i kasy... tak sie nie robi...

argument srednio racjonalny trzy:
mi osobiscie odpowiadala wizja muda gdzie latwo expic wbrew pozorom to zmniejsza znaczenie expienia, bo i latwiej stworzyc nie uposledzona postac...
dlugotrwale expienie na ktore nas skazujecie nie jest dla mnie niczym dobrym.. jak zaczna sie konflikty itp zgon teraz bedzie duzo bardziej dolujacy niz przed zmiana..

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 06:00






szczególnie na te słowa (cytuję za Krwinem):
argument racjonalny dwa:
za zupelnie nieprofesjonalne uwazam zmiane BEZ INFORMOWANIA GRACZY.
ja tam prawie przez to padlem, gdybym przez chwile nie patrzyl na monitor stracil bym w pyte expa i kasy... tak sie nie robi...

należy zwrócić uwagę. Bo co się dzieje teraz na harpiach, trollach, ba nawet na goblinach jest co najmniej dziwne. CO prawda na gobasach wygląda na to iż tylko nieznacznie wzrosłą ich siła (Uguluk twardszy się jakiś zrobił), to na trollach i harpiach jest po prostu tragicznie. Kiedyś byłem w stanie bez kłopotów lać sam mneijsze harpie (znaczy wszystkie oprócz zdecydowanych i dużych) a teraz? Teraz nawet najmniejszej nie mogę trafić. We dwóch zajeżdzając się ledwo dużą do poturbowanej sprowadziliśmy...
a na trollach? Tu już nie wspomnę. 2 trolle wycięły mnie z towarzyszem w pień, choć wcześniej wogóle nie miałoby to racji bytu...
A ja tak dla upewnienia się. Mam rozumieć iż exp się nie zmienił - a jedynie trudność jego zdobycia na tych lokacjach wzrosła tak?

a jeszce pragnąłbym dodać - starczyła by informacja iż niektórzy wrogowie mogli przybrać na sile - nei trzeba pisać który i dlaczego.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 06:41
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Wiecie co?
Dziwni jestescie. Wszyscy zainteresowani wiedzieli, ze cos jest zmieniane. Szczegolnie po lawinie notek za balansem tych miejsc. Zatem moze was to zdziwi, ale gracze zostali (w ten czy inny) sposob poinformowani.

Teraz trolle: Zapewne orientujecie sie w fantasy podobnie jak ja i wiecie czym jest troll. To wielkie bydle, z ktorym na zwyciestwo w pojdynke moze liczyc tylko wypasiony wojownik i to najlepiej z magikiem. A tu co bylo? Nienajlepszy wojownik, zakuty w stal, z magikiem co prawda. Dawal rade 4-5 naraz. Jak dla mnie to jest lekkie przegiecie i trolle staja sie tylko miesem armatnim w rodzaju snotlingow. Powiem podobnie jak kolega z teamu: Jest w pozadku, chociaz uderza to we mnie.

Teraz odpowiedz na kolejny zarzut Krwina. W druzynie sie nie oplaca. Jakbys czytal uwaznie forum, to bys wiedzial, ze Ingwar to poprawil i druzynowo teraz sie jak najbardziej oplaca. Szczegolnie na MOBY gdzie samemu sie raczej nie daje rady. My nie dajemy. No moze mialbym jakies nikle szanse z tymi mniejszymi.

Doszly nas sluchy, ze cos zostalo zmienione. Postanowilismy to sprawdzic, zbrojac sie przedtem po zeby (tu uklon w strone co poniektorych, ktorzy chodza na trolle bez kolczug, czy spodenek, a potem sie dziwia ze dostaja wciry nie tylko od trolli). Weszlismy...
Pierwszy pojedynczy troll...tragedia, dzieki temu ze udalo mi sie go stankowac jakos przezylismy. Drugi troll, na zmiany kombinujac z ziolami itd. Padl. Trzeci troll - ja ledwo zywy, Skans w zlej. Padl. ALe jestesmy twardzi, sapiemy chwile i lecimy na kolejnego. W miedzyczasie przychodzi mag, ktory zajmowal sie balansem (a moze caly czas nas obserwowal Wink ) i co?
I pyta nas o rzetelne zdanie na ten temat. No to mowimy, ze wygladamy jak wygladamy. Oczywiscie nie moglem sie tym opdzielic z innimi graczami IRCownikami, poniewaz jakis mis z przerostem Ego zaladowal mi Bana. Mam to gdzies, ze ktos go zdjal. Nie chcecie mnie - ok, nie dziwcie sie ze nic nie wiecie.

Krwin - w bractwie masz od cholery kotow, dlaczego nie umowisz sie z ktoryms na kanale i nie zalogujecie sie o w miare konkretnej porze i nie pojdziedziecie na te nieszczesne trolle. Tego doprawdy nie rozumiem. Np. Wigo siedzi wieczorami.

"...ja tam prawie przez to padlem, gdybym przez chwile nie patrzyl na monitor stracil bym w pyte expa i kasy... tak sie nie robi... "

Eeeeee...sory ale czy gra w muda opiera sie na niepatrzeniu w monitor kiedy weszlo sie na grozne badz co badz expowisko? Czy to nie troche zadufanie w sobie? Mnie nigdy ani przez mysl nie przeszlo zeby na trollach nie patrzec w monitor. Mimo ze jestem w stanie stankowac ich dosc duzo. Po prostu to jest kwestia szacunku do MUD, do przeciwnika, do osoby, ktora to kodowala (pozdrowka Gart, ale opisy to by sie przydalo zmienic, te ogladania z usmiechem nie bardzo, moze zajze jak bede mial chwilke).

re Tomasir:
Osobiscie nie wiem co sie dzialo z goblinami, zeby bylo smieszniej nie bardzo magowie tez wiedza. Podejrzewam ze panom z dzida, ktorzy byli posmiewiskiem tego expowiska, ktos wreszcie dal uma w tych nieszczesnych wloczniach. Uguluk, no coz jako koles ktory ubija go czesto i gesto, wiele moge o nim powiedziec. Priomo: kompletna zbroja na calym ciele, secundo: czas (troche nad nim schodzi) tercjo: dobra bron. To jest szef i nalezy sie spodziewac ze bedzie zmieniany skoro gracze radza sobie z nim zbyt dobrze. Nie mow mi nawet prosze, ze podobnie jak Krwin idziesz na Uguluka i nie patrzysz w monitor, bo szlag trafi i mnie i tych ktorzy go pisali, no i AoB of course.

"...a na trollach? Tu już nie wspomnę. 2 trolle wycięły mnie z towarzyszem w pień, choć wcześniej wogóle nie miałoby to racji bytu... "

Ale to zmieniono i musisz byc na to przygotowany. My mielismy niezly erpeg wchodzac tam, i gdy bedac w ledwo zywym wystekalem ze chyba cos zmutowaly.

"...A ja tak dla upewnienia się. Mam rozumieć iż exp się nie zmienił - a jedynie trudność jego zdobycia na tych lokacjach wzrosła tak?..."

Exp sie zmienil bo zmienily sie statystyki trolli, jak wczesniej mialy cos jak: tytaniczny niewprawny atletyczny, to teraz maja tytan szybki atleta. Nie odczulismy zmian az tak drastycznych, skoro Skans mial postepy po x trollach starych, a zabilismy rowno 2x i mial postepy to chyba jest ok, nie? Czas jakos szczegolnie dluzszy nam ku temu nie byl potrzebny: 2 h. Oczywiscie dostawalismy bardziej na klaty, wiec sila rzeczy ten exp nieco bardziej szedl. Moze ciut by sie przydalo podpakowac tego doswiadczenia, ale tylko nieznacznie, mam nadzieje ze magowie nie spia i bedzie dobrze.

Znow re Krwin:
"...ze zlym expem druzynowym jest to expowisko TYLKO dla mooocnych postaci, bo teraz trolle wspierane przez gobliny sa na prawde duzym zagrozeniem, a zawaliki.. zwiekszaja ryzyko..."

Poczytaj forum to sie dowiesz, ze exp druzynowy zostal poprawiony. A zawaliki to swoja droga, zawalilo nas w 1 lokacji (zero wyjsc) z dwoma trollami ktore tankowal Skans i gdyby nie to ze byl ze mna to by nie przezyl. (ziola, wsparcie itd) No ale to jest przepraszam niebezpieczne expowisko. I takie ma byc. A nie ze dwoch krasnoludow zabija dwa trolle. Gdzie to sie miescie w konwencji fantasy? Musialbyby naprawde wypasione KaeMy zeby we dwoch ubic dwa trolle na lokacji.

/cenzura/ tu chcialem napisac cos czego pisac nie powinienem, dziekuje ze mnie przed tym powstrzymano.

re Ewander:
A sprawny to jest tak duzo? Idz na pole i traf kure, uznajmy ze jestes w rlu sprawny idz i ja traf. Mieczem. A teraz zauwaz ile ma gronostaj(cm3). Ja bym tego nie trafil jakby nawet stal w miejscu... A jesli doliczymy ze takie male gryzonie sa nieludzko szybkie, to masz swoj problem. Gronostaj zly? Poluj na lisy.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 08:11
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
Drake, nie zrozumiales a krzyczysz...
wsytuacj w ktorej sa wprowadzane znaczne zmiany w sile npca a ktos jest na expowisku i o tym nie wiem, poczatkowo moze przyjac ze po prostu mial pecha w rzutach cokolwiek, tym bardziej jesli mechanika nadto sie nie interesowal.
w takiej sytuacji moze na przyklad wejsc na lokacje z dwoma trollami i dwoma goblinami i ...
ja na przyklad podstawowa informacje czerpie z kondycji, ciosow nie sledze bo jak przeciwnikow jest paru to to mnie tylko meczy...
z przyzwyczajenia przy kazdej walce iles tam razy wciskam kondycja, i dzieki temu orientuje sie jak stoje i jakie kroki przedsiewziac..
np walczac na trollach jako ze mam panike na ciezko, zazwyczaj w zlej zastanawiam sie nad szukaniem bezpiecznej lokacji w okolicy.
gdy przeciwnik zmienia drastycznie sily, a ja o tym nie jestem poinformowany, nagle z minuty na minute, to moge na przyklad za pozno wcisnac kondycja.. tak wlasnie sie stalo.. postac wpadla w panike, i zaczela biegac po oblezonych lokacjach, a ja ledwo ja wyciagnalem na skraju...
twoje opowiadanie o szacunku do tworcow jest absurdalne, jak expie na wielokrotnie slabszym przeciwniku, ktorego sile znam, nie musze sleczec przylepiony do monitora non stop, obserwujac kazdy cios i unik, czasem to robie, rzeby sie wczuc, ale na dluzsza mete nie ma to sensu.
A stwierdzenie ze to brak szacunku dla czarodzieji uwazam za jakis skrajny idiotyzm.
dalej zaznaczylem ze posuniecie moze i jest racjonalne, ale mnie osobiscie boli, i tyle.
dalej, nie wiedzialem ze exp druzynowy juz jest poprawiany, myslalem ze jest w poprawiany i tyle.
dalej moge expic z wigiem, jak jest poprawiony, to prawda.

odnoscie zadufania w sobie, poczytaj prace o rozumowaniu indukcyjnym i empiryczny (chocby Milla)..

nie chce mi sie pisac juz, moja notka byla dosc malo agresywna, jedyna rzecz ktora tak na prawde staralem sie skrytykowac, bylo nie poinformowanie graczy, twoj komentarz uznaje za wrecz napastliwy.. i meczace to jest.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 08:52






Drake napisał:

Krwin - w bractwie masz od cholery kotow, dlaczego nie umowisz sie z ktoryms na kanale i nie zalogujecie sie o w miare konkretnej porze i nie pojdziedziecie na te nieszczesne trolle. Tego doprawdy nie rozumiem. Np. Wigo siedzi wieczorami.

re Tomasir:
Exp sie zmienil bo zmienily sie statystyki trolli, jak wczesniej mialy cos jak: tytaniczny niewprawny atletyczny, to teraz maja tytan szybki atleta.
.

Po pierwsze - znasz chyba Draku zasady - to co pogrubiłem jest po prostu tragiczne. Ja już wogóle przestałem na ircu siedzieć bo wg mnie traci to sens, gry co chwile nawet w obecności magów się osoby umawiały co do gry... Podobno zasady tego zabraniają jednak wszyscy jakoś to tolerują, ja nie chce więc już nie wchodzę na kanał.

Co do wiadomości - zgodzę siężę zmieniono expa za harpie bo był on na max. przegięty.

A zapewne znasz trochę fantasy i rpg - widziałeś kiedyś tak szybkiego trolla? Wystarczy przejrzeć loga Drannora by wiedzieć że coś jest nie w porządku. Traci trochę sens chodzenie tam krasnoludów skoro i tak nie mogą trolla trafić (albo przychodzi im to z największym trudem). Skoro Drannor ma tam ogromne problemy to co będzie z innymi - dodam tylko iż jest on zdecydowanie najsilniejszy z braci - więc chyba nie dla krasnoludów trolle.

Rozumiem doskonale zwiększenie statów trolla zatem, ale szybkość to po prostu paranoja.

Wg mnie bardziej się powinno skupić na nieznacznym zwiększaniu statystyk umiejętności potworów i odpowiednim dopasowywaniu expa za nie (choćby jak to powinno mieć miejsce w przypadku harpii), niż tak nagłym zwiększaniu ich umiejętności.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 09:22
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
re Krwin:
My sie tak mozemy jeszcze dlugo przerzucac. Przykro mi ze uwazasz sie za skrzywdzonego... Koncze z Toba rozmowe bo do niczego nie prowadzi.

re Tomasir:
Ale mnie nie chodzilo o to zeby sie zgadali na expienie. Tylko na logowanie. Skad wiem kiedy moj szanowny brat sie zaloguje? Przeciez nie moge go ani za bardzo o to zapytac na mudzie, ani tym bardziej listownie. Jesli juz jestesmy razem zalogowani to sie to robili listownie, o ile przypadkiem sie nie spotkamy, a zwykle jest tak ze sie spotykamy, w koncu jestemy w jednej gildii.

Co do Drannora ktory niby jest najsilniejszym z braci. Bez umow z gildii to on taki najsilniejszy nie jest. A jesli przemawia do ciebie fakt, ze przegiete reptiliony i przegiete kmarany tez sobie tam w POJEDYNKE nie radza, i zaden krasnal w niekompletnym pancerzu walczacy bronia, ktora dawno nie walczyl nie ma prawa sobie poradzic w pojedynke.

Idzcie we dwoch we trzech... Ech zaczynam miec dosc, bo na zakodowanie pewnych rzeczy ktore leza u kogos na biorku, czekam juz dosc dlugo. Ale co tam...

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 09:24
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Drake z tego co mowisz staty trolli zwiekszyly sie nieznacznie - czyli exp wzrosl o moze 5 %. Czas ubijania trolla za to jakos 2-3 razy. Z uwagi na przegiete podskorne AC i bug globalny z tym zwiazany (AC podskorne o wartosci kirysa dziala jakby zalozyc z 3 plyty na raz, jest po prostu neisamowicie skuteczne).
Wiec to ze Skans ma postepy po tylu samo trollach znaczy ni mniej ni wiecej ze exp obciety tam ejst 3 krotnie. Nie kazdy walczy przegietymi mlotkami, kafarami itp.
Teraz podobnie jak zjawy i behemoty jest to exp tylko dla kolesi z magikami. Tylko ze ostatnie balanse magikow w orchii sprawily ze Magikow nie ma.
Czyli balnas jest taki - Dodajemy tereny gdzie radzic sobie mozna tylko z magikami, a magiki robimy raz na apse, dodatkowo randomowo. Czyli raz na kilka aps... Ja np 12 razy pod rzad sprawdzalem, ubijalem oficera na wyspie wiez i nie mial magika. Lanca tak samo - raz na apse plus random, tak samo skarbiec morglithow. Widze ze ktos pomieszal dwa rozwiazania na raz - to ktore popieram czyli losowosc magikow (np 30-50 % na magika) i to co nie popieram czyli raz na apokalipse.

Powiem szczeze ze ostatni miesiac to dla mnie i nie tylko okres wkurwiania sie wlasciwie. Niespodziewane balanse, obciecia, wzmocnienia... Robi sie identycznie jak na arce. Myslalem ze tu choc troche tego unikniemy. Zreszta widac to w liczbie aktywnych graczy ktora z podchadzacego pod 40 spadla do nastu...
Przez naprawe starych bugow rozumialem - ziolka, walke, zbroje, uniki + parowanie, ucieczka ktora czasem nie dziala (nie sprawdzalem czy juz naprawione bo nie jestem samobojca) zjadanie kilku ziol na raz itp.
Skoro trolle i harpie sa juz niedostepne przydaloby sie cos w zamian. Miejsce gdzie ludzie tam expiacy moga teraz przejsc.
Bo alternatywa sa goby ogry ... i to wszystko.
Harpie ktorym dodano wreszcie infre OK. Ale ich mistrzowskie uniki to tylko pod zawodowki robione, choc i tak Tortur tam sobie nie radzi wiec nie wiem pod ktore ...

Ragar

ps. Drake wiemy co to sa trolle, na poczatku gry pamietasz jak nam skopaly dupska ? Nie sil sie na UREALNIANIE i tlumaczenie jakies wymyslne, bo rpgowo mozna wytlumaczyc wszystko. Nawet latajace krowy pasace sie w przestworzach... Kwestia jest taka, i z tym zgodze sie z Indhira zeby nie bylo Naglych, bardzo mocnych balansow expowisk - polegajaych na utrudnieniu. Bo jeszcze nie spotkalem sie z ulatwieniem...
TO moze w ramach balansacji dodac troche expa goborom ? Wypuscic grupe testowa i sprawdzic jak bedzie. Chyba ze zalozenie jest takie ze expa ma nie byc nigdzie (Czyli idac za Arkadia, Barsawia....) to wtedy dziekuje bardzo za zmiany.

ps2 - Apropo irca, chcecie robcie swoje kosmiczne fochy.
Tam jest duzo ludzi i zadazaja sie konflikty. Jest tez wesolo i czasem smiesznie. Pol na pol bieze sei na serio, ale glownie to odstresowanie.
Jak slysze takie chore teksty nie wchodze na kanal bo costam i strajk to mi sie tylko smiac chce. Rozumiem ze jak was ktos styra na warlocku to tez przestaniecie grac ? :>

_________________
Milczenie jest często najmadrzejsza rzecza jaka mozesz powiedziec ...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 09:41
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Ja tam nic nie wiem o goborach poza tym ze teraz jakos mocniej tna. A raczej hobgobory, bo snotlingami sie raczej nie zajmujemy.

Co do broni magicznych losowych, raz na apoke, to nie mam zdania. I tak mnie to nie dotyczy, bo jedyny magiczny mlot jest niemozliwy dla nas do wyjecia. Bo kolesia po prostu nie trafiamy. Bylem wtedy z wami. Nie trafilem ani razu, bylem z chlopakami, nie trafil zaden. W koncu dokoptowalismy jakies przypadkowe osoby krasia i kota. I wiecie co? Kot trafil, co wiecej trafil niezle (chyba lekko ranisz). I co? Mloty sa przegiete? No ladnie tylko mamy jeden magiczny mlot, ktory ma max wymagania, w drugiej domenie, ktory jest dla nas nie do wyjecia. Jak sa mloty takie przegiete to dlaczego do cholery nie mozemy zranic tego "kafarzysty"? A wam spokojnie idzie to pazurami? Kto tu jest przegiety? Ech..olac..no offence.

Ac podskorne, Ac podskorne. A skad ty masz takie info? Widziales ten kod? A to ze behemoty sa "chore" to jest do przewidzenia po osobie ich tworcy. I nie mow ze jest tak strasznie zle, bo wy tam expicie, a ja zabilem moze jednego.

Ragar:
Nikt mnie nie styral na IRCu, po prostu dyskusje z takimi kolesiami zostawiam im samym. Przynajmniej mi glowny nie flooduje gildiwoego, i jest ok. Jak mowie, nie chcecie mnie, nie chcecie zadnego info, ja sie nie bede narzucal. A kanal juz mi zaczal wychodzic bokiem dawno temu, wiec to nie jest tak ze ja cos bojkotuje czy strajkuje. Ot czasu szkoda tracic.

A propos tego co mi ktos zrobi na mudzie a czego mi nie zrobi. To jestem bliski zrobienia tego. Odejscia w cholere. Przynajmniej na jakis czas. Jak widze, ze sa zasady ktorych ja musze przestrzegac, z ktorych musze sie tlumaczyc, aleinnych to wogole nie dotyczy. Ja cos obiecalem to musze to zrobic. Ktos cos obiecal to juz inna bajka...i czekamy czekamy...

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 09:57
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Drake mnie zawsze rozpieprza ten tekst no offence bo oznacza - teraz ciebie zjebie Smile
Co do AC to jest po prostu kwestia obserwacji i rozmowy z wizami jak to dziala i nie mialem na mysli Reptow Razz
A dla porownania dodam ze ja sobie magika tez nie moge wyjac :>
Bo go po prostu nie ma :> 12 razy pod rzad nie bylo :>
I nie chodzi o behemoty tylko ale tez zjawy, i pancerz tortura jak sprawuje sie w walce. Pasuje mu znakomicie ale ochrone jaka daje jest duzo wieksza niz dalby zalozony normalny kirys :>
Plus wlasnie behemoty ktore testowalismy. I wlaz na irc jak chcesz pogadac a nie znowu wyskakujesz z kafarem ;P

_________________
Milczenie jest często najmadrzejsza rzecza jaka mozesz powiedziec ...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kreciatko
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 09:57
Skryba


Dołączył: 28 Mar, 2004
Posty: 86

Moje zdanie jest takie, nie powinno sie balansowac expowisk poki nie zostanie zbalansowany system walki, teraz harpia staje sie prawie niemozliwa do trafienia nawet bronia z wysokim hitem Wink
Czy dac za nie wiecej expa? hmm raczej nie i tak jest go duzo ale za malo w porownaniu z trollami. Wiec albo jednak dodac, albo wzmocnic trolle, ale wzmocnic wytrzymaloscia a nie jak to sie stalo ostatnio modne przez dodawanie sztucznego AC. Nalezaloby sie sie przyjzec jeszcze np goborom na ktorych jest ciezko a expa nie ma prawie w ogole.
Przed systemem walki powinno jednak zostac zmniejszone AC wszystkich zbroi i to w znacznym stopniu (proponuje 1/2)
Dlaczego?
Sa zbroje przez ktore normalna bronia nie da sie przebic. potrzebujemy magikow (ktorych ostatnio jest malo), a zwykle bronie sa bezuzyteczne.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 10:03
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Drake napisał:

Co do Drannora ktory niby jest najsilniejszym z braci. Bez umow z gildii to on taki najsilniejszy nie jest. A jesli przemawia do ciebie fakt, ze przegiete reptiliony i przegiete kmarany tez sobie tam w POJEDYNKE nie radza, i zaden krasnal w niekompletnym pancerzu walczacy bronia, ktora dawno nie walczyl nie ma prawa sobie poradzic w pojedynke.

Pewnie nie zauwazyles ze zmienilem bron? Umy mi jeszcze nie spadly...
A co do zbroi.....nie wiesz o czym mowisz... Evil or Very Mad

Zreszta....niewazne... Exclamation

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 10:16
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Kreciatko:
Tych zbroi nie da sie przebic na naszym poziomie uma. CO nie znaczy ze nie da sie ich przebic wogole. Pewien banita nie mial najmniejszego problemu ze sforsowaniem mojego wowczas sporego pancerza. dostalem dwie powagi na wejscie. Wiec nie wiem czy to znow tak zle jest. Trolle tez mi sie przebijaja, bo maja uma.

re Drannor:
Ja nie mowie o taktej konkretnie sytuacji, ale zaloze sie ze nie miales full sprzetu. A zauwazylem ze zmieniles bron, oczywiscie. Tylko na co? Na lekki jednoreczny toporek do ktorego nawet nie miales tarczy. I przeciazenie pewnie maxymalne. Wiesz, ja tez nie moge nikogo trafic jak mam na granicy klopotliwego/przeszkadza. Bo tak to po prostu wyglada.

re Ragar:
A co ja bede robil na tym kanale? Dzielil sie moja wiedza z ludzmi dla ktorych jedyna sluszna reakcja jest zgnoic oponenta? Nie udalo mu sie zgnoic, bana dostawalem wielokrotnie wczesniek, i za kazdym razem robilem sobie przerwe od kanalu. Nie mam o czym z wiekszoscia ludzi tam gadac. Slownictwo jest tragiczne, sam nawet zaczalem go uzywac.

A co do Tortura, to ja rzeczywiscie proponuje do tego zajrzec, bo wiesci donosza ze wyjal sobie ot tak szefa hobgoborow. Nie moze byc tak, zeby ktos na mudzie byl niesmiertelny, a teraz to tak wyglada.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 10:35
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Uważam, że zmienianie nagle i na gorsze expowisk jest niedopuszczalne, dzieje się właśnie to, co napisał Krwin - idziesz na expowisko, jesteś przygotowany do pewnego określonego zachowania potworków i dostajesz w dupę, co może się okazać śmiertelne z zawałami.
Poprostu.
I.
PS. A Ingwara poniosło z balansami.
PS2. Nie chciałam nigdy, żeby Warlock był drugą Arką dlatego narazie nie chcę patrzeć na to wszystko.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006