To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Dhri
Temat postu:   PostWysłany: 21 Cze, 2006 - 19:51
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 23 Maj, 2006
Posty: 34

Ogólnie : uczę się - zawsze można było znaleźć w moim postępowaniu i wypowiedziach margines na to że robię coś nie tak.

Nie wiem jakie obruszaie masz na myśli, może coś zrobiłem nie tak, ale zanim mi to przypomnisz spójrz na siebie czy nie zrobiłeś czegoś kiedyś nie tak jak trzeba.
Nie musze tego udowadniać, poszperaj trochę po forach, słowo przepraszam jest wycofane z obiegu - dla jednej postaci stało się przyzwoleniem na zaatakowanie mnie, wiedziałem że to się stanie, a mimo to wypowiedziałem je.
Niestety nie masz wpływu na to jaką rasą będę grał, żałuję że zamykasz mi jakąś tam drogę ze względu na nieporozumienie. Widać wolisz iść ze wszystkim na łatwiznę - ale ja nie zniknę, ten reptilion nadal będzie chodził po świecie, niestety. Zamiast przyglądać się jak musze odbijać piłeczkę kilku zawziętym kolesiom, im sekondom, sekondom sekondów, mogłeś powiedzieć coś co by to wszystko zatrzymało, a nie wybierasz jedną wypowiedź z całej awantury i dowolnie sobie dopasowujesz do twojego punktu widzenia.
Wiem co to Sud, dla mnie Warlock jest nim po części z wyboru, po części nie.
Pozdrawiam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 21 Cze, 2006 - 21:05
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Ja tam trzymam stronę Dhri (przynajmniej w tej dyskusji). Koleś chciał sobie pograć, a tutaj kuku. :P Zamiast pomóc i nauczyć czy coś to afera forumowa. To chcecie mieć tych nowych graczy czy nie buraczki? :P Spoko... bez skryptów i multiplaya (nie Drake?) raczej Was nikt za szybko nie prześcignie. :PPP
To jest czeski film i w ogóle ale najbardziej mnie zabija obłuda z jaką wciskacie swój kit tym "nowym".
Tutaj nie ma coś jak "fajnie, że jest nowy gracz", tutaj jest: "kuhfa! KoNkUrEnCjA!!!".
Lódzie... idzcie w hój. :)

A ten temat z zajebaniem konika: Jesteście pojebani!!! Chcecie nowych tylko po to żeby ich zajebać. Debile. :)

P.S.
Ghasha: Idź sprzedawać ludzi na ircu a nie udzielaj się na forum jako "bardzo fajny i płodny Harry Potter". :)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 21 Cze, 2006 - 21:13
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
No, zapomniałem parę przecinków i innych. Ale trudno. Tak to jest.

A! Zapraszam NOWYCH na Warlocka. Atmosfera, która Was jebnie na kolana, (do ssania akurat) albo sami dacie spokój po interakcji z graczami (pierwszych spotkacie jakoś po tygodniu... o ile macie szczęście).
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kreciatko
Temat postu:   PostWysłany: 22 Cze, 2006 - 13:07
Skryba


Dołączył: 28 Mar, 2004
Posty: 86

A mi sie nie podoba ze nie moge wykuc mosieznej zbroi bo jeden typ zapomnial zakodowal mosieznych plyt, a teraz nie ma podobno czasu tego skonczyc. Wiec pytanie: po kiego ch*** w ogole sa ci kowale?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ghash
Temat postu:   PostWysłany: 22 Cze, 2006 - 14:30
Mag Warlocka


Dołączył: 18 Paź, 2004
Posty: 123

ah co mnie boli?Smile moze to jak sie tu docenia w ogole czyjs wysilek:) hyhy albo wypowiedzi alkoholika z zyciem jak smietnik, smietnik w opolu:)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 22 Cze, 2006 - 17:35
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Zara pomyślę, że mi zazdrościsz, mój ty niespełniony i niedoceniony "magó".
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kreciatko
Temat postu:   PostWysłany: 23 Cze, 2006 - 11:59
Skryba


Dołączył: 28 Mar, 2004
Posty: 86

Ghash napisał:
ah co mnie boli?Smile moze to jak sie tu docenia w ogole czyjs wysilek:) hyhy albo wypowiedzi alkoholika z zyciem jak smietnik, smietnik w opolu:)

Na meski czlonek komu taka praca? Wink Zrob cos zar porzadnie a nie zaczynasz 1000 rzeczy i nie konczysz! Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 29 Cze, 2006 - 16:13
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Cytat:
Przebywasz w swiecie Warlocka sam, wiec znasz tylko siebie:


Wszyscy odeszli... ciekawe dlaczego...

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yarkom
Temat postu:   PostWysłany: 29 Cze, 2006 - 20:56
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
Bo kilku kretaczy usilnie psulo gre innym... kto to byl? Hmm... Zeby palcem nie wskazywac...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
radrikh
Temat postu:   PostWysłany: 02 Lip, 2006 - 19:55
Skryba


Dołączył: 16 Sty, 2006
Posty: 84
Skąd: z ereboru
Cytat:
Wszyscy odeszli... ciekawe dlaczego...


no własnie ... juz nie ma ciebie Drannor kobieta lekkich obyczajów wśród nas więc ... szkoda udawać
miało być pięknie ... [shutdown -h now].
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ynshrug
Temat postu:   PostWysłany: 16 Sie, 2006 - 20:45
Skryba


Dołączył: 10 Lis, 2003
Posty: 95
Skąd: Nieznane
Tortur gratuluje Ci ze jestes tatusiem, ale wroc na muda!
Tak jak te 3 lata temu, rozwalimy go we dwojke! Very Happy
Pamietasz mnie prawda? Sad

_________________
Zielony, zwany Czerwonym. Ciemno zolty niebieski, z lekkim odcieniem rozowego brazu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 17 Sie, 2006 - 08:36
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Nie da rady. Skasowali mnie nie wyjaśniając nawet o co biega... Ale spoko, może to przez zwyczajny bug, których i tak dalej jest opór na maxa. Wali mnie ta gierka. :P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aran
Temat postu:   PostWysłany: 18 Sie, 2006 - 18:37
Skryba


Dołączył: 23 Lut, 2006
Posty: 63

Jak nazywała się Twoja skasowana postać Tortur?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 18 Sie, 2006 - 23:30
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Jaś Fasola.
Kim ty myślisz, że jesteś małolacie? :P
Idź pobalansować... na linie, albo na trapezie? :PPP
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aran
Temat postu:   PostWysłany: 19 Sie, 2006 - 08:37
Skryba


Dołączył: 23 Lut, 2006
Posty: 63

Rozumiem, że to miało byc...obraźliwe. Nie jest nawet śmieszne. Po drugie, nie pozwolę tutaj wyładowywac swoich żali na Administrację i Czarodziejów w obraźliwy dla nich sposób, całkowicie nieuzasadniony zresztą. To, że jak sam powiedziałeś "wali Cię ta gierka", nie daje Ci prawa do wypowiadania się w ten sposób. Sam chyba jednak nie dorosłeś jeszcze na tyle psychicznie, bo jedynie dziecko mogłoby obrazic całkowicie nieznaną osobę, za to, że nie masz już swojej postaci w grze. Proponuję więc albo ponownie przemyślec swoje stanowisko, albo...obrazic się również na forum. Kolejne tego typu notki będą usuwane, jako nie wnoszące nic wartościowego.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006