Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Siarrus
Temat postu: Miejsce logowania  PostWysłany: 26 Cze, 2005 - 20:25
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 26 Cze, 2005
Posty: 31

Czy da sie jakos zmienic to ze po zalogowaniu zawsze wraca mnie do karczmy w olgiornie , bo zaczyna byc to denerwujace Sad

Edit:
Dzieki za pomoc wszystko dziala wystarczylo w karczmie wpisac "spij tutaj" Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Siarrus dnia 27 Cze, 2005 - 12:07, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
qabal
Temat postu: miejsce logowan  PostWysłany: 26 Cze, 2005 - 20:39
Początkujący


Dołączył: 09 Kwi, 2005
Posty: 11
Skąd: warszawa
Chciałbym móc napisać, że wystarczy, byś udał się do innego miasta, lub w okolice innej karczmy. Niestety sam wielokrotnie zauważyłem że to nie przynosi zamierzonego efektu, czego skrajnym przykładem było wracanie na przykład z Thorbad do Paldoh kir.
Z tego co sam zauważyłem najczęściej budzisz się w najbliższym mieście, w którym spędziłeś najwięcej czasu podczas ostatniego logowania, (wyłączywszy z tego kilka lokacji).
Możliwe jednak, że i ja sie myle.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 26 Cze, 2005 - 20:58
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Jeżeli zakończyłeś przechodząc przez większe miasto lub znaczącą wieś to po ponownym logowaniu obudzisz się w karczmie znajduącej się właśnie w danym miejscu. Natomiast po zgonie budzisz się tam gdzie zaczynałeś rozgrywkę lub gdzie wpisałeś (w karczmie) polecenie 'startuj tutaj' czy jakoś tak.
Ja wiem, że to fajnie zakładać nowy temat, ale "Pytania dla początkujących" nadal są właśnie dla takich osób jak Ty.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yarkom
Temat postu: Re: Miejsce logowania  PostWysłany: 27 Cze, 2005 - 07:53
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
Siarrus napisał:
Czy da sie jakos zmienic to ze po zalogowaniu zawsze wraca mnie do karczmy w olgiornie , bo zaczyna byc to denerwujace Sad


Jesli chodzi o Orchie to radzilbym tak zrobic: Jesli uwazasz ze powinienes zasnac w jakiejs miejscowosci a cofnelo cie do Olgrionu to napisz mi list na mudzie to sprawdze. Na terenach ktorymi sie opiekuje raczej dzialaja noclegi. Ale zawsze moze byc tak ze cos sie pominie. Prosze napisz wiec miejscowosci w ktorych byles i NIE zasnales tam.

Oczywiscie najlepiej na MUDZIE. Pozdrawiam
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aran
Temat postu:   PostWysłany: 06 Lut, 2007 - 14:21
Skryba


Dołączył: 23 Lut, 2006
Posty: 63

To prawda, że część terenów wciąż kiepsko sobie radzi z zapamiętywaniem, kto gdzie zasnoł. Tedy ponawiam prośbe Yarkoma - zglaszajcie to.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Siarrus
Temat postu:   PostWysłany: 13 Lut, 2007 - 04:15
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 26 Cze, 2005
Posty: 31

Aran nie uwierzysz mojemu zdziwieniu gdy zobaczylem ze moj post sprzed 2 lat zostal odswiezony Twisted Evil
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006