Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 04 Sty, 2008 - 22:30
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Lokkak napisał:
Dałoby się zrobić aby statek Z Edoral był za darmo? W chwili obecnej jeżeli ktoś się dostanie na wyspę i nie będzie miał środków na powrót to jest upieczony. Nie ma jak zarobić, nie może do nikogo napisać (brak poczty) - jedyne co zostaje to przyzwanie bądź komunikacja pozamudowa.


Pozdrawiam. Sad

Imo powinien byc za darmo w obie strony dla Kocich Gildiowcow. Co do bezgildiowcow to prawdopodobnie zostaje Twoje rozwiazanie, badz jakis quest.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Esail
Temat postu:   PostWysłany: 04 Sty, 2008 - 22:45
Mag Warlocka


Dołączył: 07 Lis, 2003
Posty: 191
Skąd: Opole
Drake napisał:
Lokkak napisał:
Dałoby się zrobić aby statek Z Edoral był za darmo? W chwili obecnej jeżeli ktoś się dostanie na wyspę i nie będzie miał środków na powrót to jest upieczony. Nie ma jak zarobić, nie może do nikogo napisać (brak poczty) - jedyne co zostaje to przyzwanie bądź komunikacja pozamudowa.


Pozdrawiam. Sad

Imo powinien byc za darmo w obie strony dla Kocich Gildiowcow. Co do bezgildiowcow to prawdopodobnie zostaje Twoje rozwiazanie, badz jakis quest.

Witam,

Owszemo moglby byc za darmo ale wtedy trzeba by bylo to wliczyc do taxa gildiowego jak kazde udogodnienie. Chcialem tylko przypomniec ze trwaja prace nad ta wyspa wiec niedlugo zmieni sie ona calkowicie. Do tego czasu radze nosic ze soba troche grosza.

Pozdrawiam,
Esail
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lokkak
Temat postu:   PostWysłany: 05 Sty, 2008 - 02:14
Mądrala


Dołączył: 25 Kwi, 2004
Posty: 207
Skąd: Edoral
Esail napisał:
Witam,Owszemo moglby byc za darmo ale wtedy trzeba by bylo to wliczyc do taxa gildiowego jak kazde udogodnienie. Chcialem tylko przypomniec ze trwaja prace nad ta wyspa wiec niedlugo zmieni sie ona calkowicie. Do tego czasu radze nosic ze soba troche grosza.


A co w takim wypadku jeżeli ktoś padnie i ma lokację startową w siedzibie gildii? O ile mnie pamięć nie myli to niezależnie gdzie padnę to powinno mnie przenieść do tej lokacji (kiedyś przenosiło mnie do Khorad - nawet jak padałem w Orchii). Chyba, że po zgonie zostają jakieś drobne na statek przy postaci. Wink


Pozdrawiam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 05 Sty, 2008 - 05:05
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
"trwają prace"

trzymam za słowo, ostrzę zęby, życzę powodzenia, i nie mogę się doczekać!
(bez ironii)

temat jest pytania, więc nie ograniczając się do wyrażenia emocji, zapytam- czy można się dowiedzieć w jakim mniej więcej kierunku idą zmiany, czego mniej więcej możemy się spodziewać, oraz (niezobowiązująco) w jakim mniej więcej horyzoncie czasowym?

ukłony.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 05 Sty, 2008 - 12:04
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Esail napisał:
Drake napisał:
Lokkak napisał:
Dałoby się zrobić aby statek Z Edoral był za darmo? W chwili obecnej jeżeli ktoś się dostanie na wyspę i nie będzie miał środków na powrót to jest upieczony. Nie ma jak zarobić, nie może do nikogo napisać (brak poczty) - jedyne co zostaje to przyzwanie bądź komunikacja pozamudowa.


Pozdrawiam. Sad

Imo powinien byc za darmo w obie strony dla Kocich Gildiowcow. Co do bezgildiowcow to prawdopodobnie zostaje Twoje rozwiazanie, badz jakis quest.

Witam,

Owszemo moglby byc za darmo ale wtedy trzeba by bylo to wliczyc do taxa gildiowego jak kazde udogodnienie. Chcialem tylko przypomniec ze trwaja prace nad ta wyspa wiec niedlugo zmieni sie ona calkowicie. Do tego czasu radze nosic ze soba troche grosza.

Pozdrawiam,
Esail



No one trwaja gdzies tak od roku 2006 Very Happy

No offence, również życzę kmaranom wszystkiego najlepszego Smile

Ładnej wyspy i w ogóle. Małych kmaraniątek ;p

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 05 Sty, 2008 - 15:42
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Lokkak napisał:
Esail napisał:
Witam,Owszemo moglby byc za darmo ale wtedy trzeba by bylo to wliczyc do taxa gildiowego jak kazde udogodnienie. Chcialem tylko przypomniec ze trwaja prace nad ta wyspa wiec niedlugo zmieni sie ona calkowicie. Do tego czasu radze nosic ze soba troche grosza.


A co w takim wypadku jeżeli ktoś padnie i ma lokację startową w siedzibie gildii? O ile mnie pamięć nie myli to niezależnie gdzie padnę to powinno mnie przenieść do tej lokacji (kiedyś przenosiło mnie do Khorad - nawet jak padałem w Orchii). Chyba, że po zgonie zostają jakieś drobne na statek przy postaci. Wink


Pozdrawiam.

Macie tam kosz jeszcze? Wrzuccie jakas drobnice, powinno dzialac zanim sie cos zmieni.
A ogolnie to jakis quest typu przynies podaj pozamiataj wydawalby sie odpowiedni. Niestety nie znam wyspy i jako tako nic nie jestem w stanie napisac.

Za tym offtopikiem chcialbym dorzucic cos w temacie.

Czy daloby sie dorzucic kilka newsow na glownej stronie (chocby i z zyczeniami, ale jakies info tez chetnie, chocby i z lekka spreparowane). Data ostatniego Newsa na glownej stronie troche deprymuje. Glownie nowych, ale starych powracajacych tez.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Warn
Temat postu:   PostWysłany: 05 Sty, 2008 - 16:41
Chochlik


Dołączył: 01 Mar, 2005
Posty: 110
Skąd: Wrocław
A ja mam pytanie konkretnie do Gasha:

czy czary obecnie funkcjonujące np. leczenie lekkich ran, czy magiczny pocisk były w Twoim zamierzeniu tylko dla ladnej dekoracji i oddania klimatu? Czy ich nie doszacowałeś? Bo z punktu praktycznego wykorzystania w tej wersji są po prostu nieużyteczne

Proszę o odpowiedź Wink

pozdrawiam
W.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Khorgim
Temat postu:   PostWysłany: 05 Sty, 2008 - 18:59
Skryba


Dołączył: 04 Mar, 2007
Posty: 57
Skąd: Głogów
Skoro jestesmy przy czarach ja mam rowniez pytanie. Czy jest planowane wprowadzenie wiekszej ilosci zaklec? I czy stana sie one pozniej bardziej dostepne?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Esail
Temat postu:   PostWysłany: 05 Sty, 2008 - 19:07
Mag Warlocka


Dołączył: 07 Lis, 2003
Posty: 191
Skąd: Opole
Khorgim napisał:
Skoro jestesmy przy czarach ja mam rowniez pytanie. Czy jest planowane wprowadzenie wiekszej ilosci zaklec? I czy stana sie one pozniej bardziej dostepne?


Nowe czary sa wprowadzane na biezaco. Nie licz jednak na jakies firewerki bez gildii zdolnej sie magia poslugiwac.
Zakon ma tych czarow dosc sporo, ich liczba stale rosnie. Podobny zestaw w najblizszym czasie chce takze dac goblinskim szamanom.

Esail
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ghash
Temat postu:   PostWysłany: 05 Sty, 2008 - 20:25
Mag Warlocka


Dołączył: 18 Paź, 2004
Posty: 123

A odnosnie tego co powiedzial Wask to zaklecia, o ktorych zes wspomnial byly chyba pierwszymi na obecnym systemie magii i byly pisane pod wodza Arana i w sumie to nie jestem w stanie sobi eprzypomniec jak to mialo wygladac. Z tym ze jestem pewien ze te o ktorych mowiles pochodza z dosc niskiej kategorii, bo tam uzywalismy klasyfikacji jak w dnd. Ale od umiejetnosci tam tez glownie wszystko zalezy, a moze od mentali, sam nie wiem:)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 07 Sty, 2008 - 13:32
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Ostatnio zauważyłem jakieś lagowanie zarówno na mudzie, jak i na forum.
Czym jest to spowodowane? Uploadujecie jakieś cuda dla graczy, czy Menta coś w firmie majstruje?

A może tylko ja doświadczam lagów? (Ale chyba nie, bo zarówno w domu, jak i w pracy.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Schalazar
Temat postu:   PostWysłany: 10 Sty, 2008 - 22:21
Skryba


Dołączył: 07 Sty, 2005
Posty: 85

Witam,
Drodzy wizowie, błagam zróbcie coś, co jakiś czas wywala z muda i to trzeba dodać bywa w krytycznych momentach. Oby nie posypały się podania o tzw.cofki z tego powodu. (tak jest prawie cały dzień 10.01.2008)

Pozdrawiam

Schalazar Wedrowiec
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 11 Sty, 2008 - 03:37
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Moze bede malo odkrywczy, ale ja jesli mam jakies brzydkie lagi (dzis dochodzily do pieciosekundowych) czy inne rozlaczenia to po prostu nie gram, a juz na pewno unikam sytuacji ryzykownych.
Swoja droga myslalem ze to moja siec (bo to tez laguje), wiec dalem sobie spokoj.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lokkak
Temat postu:   PostWysłany: 11 Sty, 2008 - 21:18
Mądrala


Dołączył: 25 Kwi, 2004
Posty: 207
Skąd: Edoral
Niestety nic się nie zmieniło w sprawie lagów a dodatkowo zniknął kuśnierz wraz z całym warsztatem - można wiedzieć (czy|kiedy) powróci?


Pozdrawiam. Confused
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Esail
Temat postu:   PostWysłany: 12 Sty, 2008 - 10:05
Mag Warlocka


Dołączył: 07 Lis, 2003
Posty: 191
Skąd: Opole
Lokkak napisał:
Niestety nic się nie zmieniło w sprawie lagów a dodatkowo zniknął kuśnierz wraz z całym warsztatem - można wiedzieć (czy|kiedy) powróci?


Pozdrawiam. Confused


W ten weekend Garagoth i Menta maja sprawdzic co sie dzieje z serwerem i skad te lagi. Mam nadzieje ze cos zdzialaja.

Es.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006