Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Warn
Temat postu:   PostWysłany: 24 Lis, 2010 - 21:17
Chochlik


Dołączył: 01 Mar, 2005
Posty: 110
Skąd: Wrocław
Brachu up:
Frustrujące coraz mniej, czas upływa i cóz nam po tym że mamy po te +300 na liczniku cech...

no ale tego nie zapomnę jak ktoś znany mawiał: "od stania expa nie przybywa". Dodam - od nielogowania tym bardziej. Wink
Tylko tu nie o exp sam w sobie chodzi. Niestety.


pozdrawiam serdecznie
W.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 04 Mar, 2011 - 22:05
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Tylko bójdupy mają +300 na liczniku. Razz

Aha... i secondy wizuf! Laughing
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lokkak
Temat postu:   PostWysłany: 02 Lis, 2011 - 18:59
Mądrala


Dołączył: 25 Kwi, 2004
Posty: 207
Skąd: Edoral
Są jakieś miejsca w Orchii gdzie można stragan rozstawić (poza skrzyżowaniem z niziolkiem)?

Jeżeli tak to jakie.

_________________
Pozdrawiam,
Lokkak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 07 Lis, 2011 - 12:26
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Chyba nie, ale myślę, że Garagoth może podłączyć kolejne, jeśli masz taką potrzebę.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lokkak
Temat postu:   PostWysłany: 07 Lis, 2011 - 20:19
Mądrala


Dołączył: 25 Kwi, 2004
Posty: 207
Skąd: Edoral
A to widzisz - koło studni w Habbanai też można rozstawić stragan. Liczyłem jednak na okolice Aer-Morkir.

_________________
Pozdrawiam,
Lokkak
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kisc_lawendy
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lip, 2012 - 19:12
Chochlik


Dołączył: 08 Paź, 2009
Posty: 149

Kojarzy ktos strone z licznikiem cech do Wacka i moze sie podzielic linkiem? ; )))

_________________
"Deszcz jest jak kwiat, który czuje się na odległość."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Orkus
Temat postu:   PostWysłany: 23 Lip, 2012 - 12:13
Początkujący


Dołączył: 14 Paź, 2009
Posty: 22

pewnie mowa o liczniku na skalnym czerepie - ale on coś nie działa już ...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kisc_lawendy
Temat postu:   PostWysłany: 01 Sie, 2012 - 21:08
Chochlik


Dołączył: 08 Paź, 2009
Posty: 149

1. Czy zbieranie ziol po nazwie daje wieksza praktyke w zioloexpie?
2. Czy zbieranie 'rzadkich' ziol wystepujacych np. na bagnach daje wieksza praktyke w zioloexpie?

_________________
"Deszcz jest jak kwiat, który czuje się na odległość."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kisc_lawendy
Temat postu:   PostWysłany: 05 Sie, 2012 - 22:18
Chochlik


Dołączył: 08 Paź, 2009
Posty: 149

Witam.

Jestem poczatkujacy i bardzo dobrze bawie sie.

Sek w tym, ze zabawa ssie, bowiem jak mam wbic title okazuje sie, ze 1100 ryb/topielcow, 1000+ innych (rownie expownych mobow) nie starcza na wbicie odpowiedniego GSTATA w gildii. Pomijam fakt, ze potem musze zajebac tyle samo, a nawet 10x wiecej zeby dostac sie do zawodowki.

Co za tym idzie jaki jest sens idla oraz expa dla zawodowek/rasowek/laymanow, jesli nie ma z kim grac? Co z nowymi, ktorzy nie maja spasow do pomocy w expieniu sie? No kobieta lekkich obyczajów, kazdy pojdzie do jakiegos MMO predzej, niz tu zostanie. To nie era 386 SX.

Gra tu 10 osob gora, jaki jest sens takich progow? Mam spedzac cale dnie, zeby wykazac sie expem oraz poswieceniem, ze jestem wart zawodowki?

Rozumiem zalozenia MMO i 60 graczy online, ale tego nie ma tu i nie bedzie! A moze to przyciagnie wiecej graczy, jesli obnizy sie progi gildii zawodowych?

W tej chwili to zwyczajny zart. Mamy napierdalac idla i expa na opor (nie kazdy ma czas spedzac 10H dziennie na expie) przez pol roku zeby chociazby dostac speca, umy ktore i tak uzywane sa na mobach, a nie na PK (bo takowe nie istnieje, chyba ze komus odpierdoli?)

Wrocilem, bo kocham mudy. Myslalem, ze po latach cos sie zmienilo, ale widac nie. Kazdy ma wszystko w dupie i ewidentnie nie chce, zeby ktos gral na Wacku intensywnie...

_________________
"Deszcz jest jak kwiat, który czuje się na odległość."


Ostatnio zmieniony przez kisc_lawendy dnia 05 Sie, 2012 - 22:50, w całości zmieniany 4 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 05 Sie, 2012 - 22:27
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

wniosek z tego taki, ze tez musisz sie postarac o rodzine ; D
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 06 Sie, 2012 - 07:05
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Drogi Kisciu,

problem polega na tym, że na Warlocku wszystko jest zjebane!

Staty rosną prawidłowo tylko do śmiesznie niskiej średniej. Potem jest wolniej, a pozniej hiper-mega-zółwio-wolno. Solo elfem nie da się grać, jak już dojedziesz do tego mocnego, zwinnego, masywnego. W druzynach da się grać, pod warukiem że kręci cie stanie za plecami tanka po 10h dziennie i walczenie z npcami, którym sam nie dasz rady. Ba, którch nawet nie odważysz się zaatakować. Jak jednak sam zauważyłeś w ciągu ostatnich dni, to nawet z tego niewiele wynika jeśli chodzi o przytost cechy w twoim leszczackim elfie:D Jednym słowem - zjebane.

Rozkład cech - na Warlocku jakiś megamózg wymyślił, że cechy będą rosły zależnie od rasy i nie ma możliwości przestawienia tego. Elfy mają najgorszy rozkład, dlatego masz za mało wt aby grać solo. Jednym słowem - zjebane.

System walki - War premiuje jak najgrubsze płyty i do tego tarczę, a twoj leśny elf nie może nosić zbroi, więc masz przesrane. Nie możesz walczyć z silniejszymi od siebie, bo cie zjedza z twoimi unikami i parowaniem, które są słabsze od tarczownictwa. Jednym słowem - zjebane.

Progi awansu w gildiach - zjebane! Oczywistym jest, że wymagania są nierealne i nieadekwatne do AD 2012 i sposobu, w jaki ludzie grają. W dowolnym MMO max level robisz w mniej niż miesiąc i cieszysz sie swoimi skillami przez następnych pare lat na tzw. endgame. Na Warlocku skille robisz parę lat, a zwykle wcześniej rezygnujesz ze znudzenia. To bardzo dziwne, bo mamy tu naprawde duzo expowisk, które mogą uchodzić za endgame, w przeciwieństwie do expowisk mniejszych. Aby jeszcze cię dobić, pozwolę sobie podać dane, które kiedyś dostałem od pewnych osób dotyczące awansu w szermierzach i ZSK(mogą być już nieaktualne). Wyobraź sobie, że na max level w szermierzach potrzebujesz 39000 pokonanych przeciwników i 256 wygranych pojedynków. Przeciwnicy muszą być silniejszi od ciebie, bo inaczej system ich nie zalicza.
Wczoraj przez 11h gry zabilem trochę ponad 200. Czyli 20 killi/godzina. Dokonując prostych obliczeń dowiadujemy się, ze na max level potrzebujesz prawie 2000 godzin. Grając 2h dziennie (więcej to już katorga i chyba nie podchodzi po "fun"). Potrzebujesz 3 lata na max level. Hahaha:) w ZSK z kolei na 5 level potrzebujesz 2 miesiące czasu mudowego,czyli 1440 godzin idla. Idlując po 2h dziennie już za 2 lata będziesz się cieszył swoim poziomem.
Have fun:)
W innych gildiach nie jest lepiej, bo jak sam zauważyłeś "pare pkt" robi się przez kilka dni expiąc po 10h na gigantycznych przeciwnikach. Jednym słowem - zjebane.

Masz więc 2 wyjścia:
1. Zacisnąć kły i tyrać.
2. Guild Wars 2 wychodzi 28 sierpnia.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Orkus
Temat postu:   PostWysłany: 06 Sie, 2012 - 07:50
Początkujący


Dołączył: 14 Paź, 2009
Posty: 22

na niską odwagę elfa - zawsze można się upić i powinien dać radę zaatakować.

A co do ZSK wg mnie idle nic nie daje - przynajmniej z tego co mi (również wizowie) - mówili. Poziom zależy tylko i wyłącznie od ilości pochowanych ciał.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 06 Sie, 2012 - 07:51
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Orkus napisał:
na niską odwagę elfa - zawsze można się upić i powinien dać radę zaatakować.


Tylko, że leśnym nie wolno pić. Ale to mały problem, bo na wraku i tak sami atakują. Chodzi raczej o porównanie z jaką siłą przeciwnika musisz się mierzyć, aby mieć jakiś exp.

Orkus napisał:

A co do ZSK wg mnie idle nic nie daje - przynajmniej z tego co mi (również wizowie) - mówili. Poziom zależy tylko i wyłącznie od ilości pochowanych ciał.


To kolejny problem. Brak jasno określonych zasad awansu w danej gildii. Jednym słowem - *******Wink

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kisc_lawendy
Temat postu:   PostWysłany: 06 Sie, 2012 - 08:57
Chochlik


Dołączył: 08 Paź, 2009
Posty: 149

Very Happy

To w pracy mam lepsze warunki, moby ciekawe wraz ze skillem spokojnie sie bije, czasem wpadnie boss zryty, no ale coz. Awanse leca, exp, kasa, rpg. Szkoda, ze botow nie ma.

Generalnie, loguje sie i mam wrazenie, ze jestem w robocie, a nie na expie, jak w realu. : ppp

_________________
"Deszcz jest jak kwiat, który czuje się na odległość."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 06 Sie, 2012 - 11:03
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

Orkus: chyba kazda gildia w orchii potrzebuje idla ; ) anypowerlevel sh1t ; )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006