Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Elanis
8 Temat postu: Trwałość przedmiotów  PostWysłany: 01 Mar, 2007 - 23:41
Początkujący


Dołączył: 15 Lut, 2007
Posty: 18

Tworzę ankietę bo chcę wiedzieć co o tym sądzi większośc graczy
Otóż czy nie irytuje was problem trwałości przedmiotów? Ktoś tam powiedział że trwałość przedmiotów musi być a na warlocku jest ona idealna. Za przeproszeniem g**** prawda jak może być idealna skoro jest taka sama jak na arkadii albo jeszcze gorsza:
Dla przykladu moja sakiewka przezyla 4 dni a gralem po okolo 4 godziny
plecak przezyl dzien wiecej, nie lepiej jest ze zbrojami minelo piec dni i juz wszystkie mi troche posluza. A co do tego czy musi być ta trwałość to wystarczy spojrzec na nightala czy na barsawie za czasow swietnosci czyli 2/3 faza, w najlepszym wypadku i tak taki sprzet przetrwa 3 tygodnie.

Pozdrawiam,
Elanis


Ostatnio zmieniony przez Elanis dnia 03 Mar, 2007 - 11:02, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yarkom
Temat postu:   PostWysłany: 02 Mar, 2007 - 10:37
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
Witaj
A moze lepiej uzyc zgloszenia bledu?
Czemu tak? A np moj alt ktorym czasem cos sprawdzam ma sprzet ktory zdobyl w ...hmm 2004 roku? Moze miales pecha i jakis zbugowany dostales?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Elanis
Temat postu:   PostWysłany: 02 Mar, 2007 - 15:32
Początkujący


Dołączył: 15 Lut, 2007
Posty: 18

może dlatego ma taki sprzęt że na warlocku gdy nie grasz to on sie nie zużywa, a skoro mówisz że czasem coś sprawdzasz to chyba nie za często? Jest też druga opcja że w 2004 roku trwałośc była większa
a że zbugowany to wątpie żeby 5 różnych przedmiotów kupionych w różnych dniach było zbugowane
Pozdrawiam
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yarkom
Temat postu:   PostWysłany: 02 Mar, 2007 - 18:34
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
Ja bym mimo wszystko sprawdzil. Jesli te przedmioty sa w Orchii kupione to napisz mi (na mudzie) gdzie to sprawdze czy tak ma byc.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 02 Mar, 2007 - 20:46
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Ogladaj zanim cos kupisz w sklepie.
A moze to byl pojemnik przez kogos sprzedany?
Jesli mial bardzo dlugo sluzyc to nie ma bata zeby skonczyl sie po 4 godzinach. chyba ze nastapil jakis blad.
Sprawdzaj zawsze "przetrwaja" przed zakonczeniem - to powinno cie uchronic od stracenia sprzetu nieswiadomie.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Elanis
Temat postu:   PostWysłany: 02 Mar, 2007 - 21:31
Początkujący


Dołączył: 15 Lut, 2007
Posty: 18

3 dniach po 4 godziny
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lokkak
Temat postu:   PostWysłany: 02 Mar, 2007 - 22:42
Mądrala


Dołączył: 25 Kwi, 2004
Posty: 207
Skąd: Edoral
Przed zakupem sprawdzaj w jakim jest stanie dany sprzęt - pokaż <co> - kiedyś występowała taka dziwność, że sprzęt w sklepie i na NPCach się starzał (nie wiem jak teraz). Specjalnie sprawdziłem w logach - ostatni plecak jaki kupowałem moja postać miała przez ponad 13 dni gry (różnica w wieku pokazywanym przez komendę stan), słoiki około 6 dni gry. Jeżeli sprzęt kupiony przez Ciebie miał znacząco gorsze wyniki (a z opisu wynika, że miał) to powineneś zgłosić błąd.

Inna sprawa to sakiewki i mieszki - ich trwałość jest rzeczywiście przerażająco niska.

Pozdrawiam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 03 Mar, 2007 - 09:01
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Z tą trwałością to kicha jest. 8 graczy czy coś nie sprawi problemu jak się przedmioty starzeć nie będą wcale. Albo fajnie by było jakby takie słoiki dało się zbić, a tylko plecaki zużywałyby się bardzo wolno, jak w realu.

A czemu ta ankieta nie działa?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Elanis
Temat postu:   PostWysłany: 03 Mar, 2007 - 11:04
Początkujący


Dołączył: 15 Lut, 2007
Posty: 18

Usunąłem ankietę bo rzeczywiście nie działa, i tak jest tylko tyle graczy że lepiej jak sie beda wypowiadali w temacie

Edit:
Chciałem jeszcze dodać że od razu można by dużo podwyższyć ceny przedmiotów gdyby nie bylo trwalosci, bo kindzal zrobiony bardzo rzadkiego teczowego obsydianu kosztujący 6 zlotych monet to troche przesada Shocked
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Am_
Temat postu:   PostWysłany: 04 Mar, 2007 - 17:49
Chochlik


Dołączył: 18 Kwi, 2004
Posty: 141
Skąd: Prosto z knajpy
Re up:
Ten kindzal jest dla konbkretnych odbiorcow, nie wszyscy moga go zamowic. Moze dlatego po hurtowej cenie sprzedaje ;]

_________________
___________
Bueh*
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Elanis
Temat postu:   PostWysłany: 04 Mar, 2007 - 22:21
Początkujący


Dołączył: 15 Lut, 2007
Posty: 18

No ale mimo wszystko nie uważacie że lepszym by nie było gdyby nie było trwałości, a zamiast tego ceny tak zawyżone że zaczęto by wreszcie nosić średniej jakości bronie?
Bo wystarczy tydzień gry żeby wiedzieć jaki jest najlepszy oręż danego typu. Uważam że należy coś z tym zrobić
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 27 Kwi, 2007 - 00:43
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
Z mojego doświadczenia wynika że trwałość rzeczy na Warlocku rzeczywiście jest rozwiązana doskonale. Szczególnie miłe jest to dla osób nie mających czasu na codzienną systematyczną grę; decydując się na chwilkę przyjemności nie muszą ani biegać nago, ani zaczynać gry ze świadomością że ograniczy się ona do kolekcji sprzętu.

Także stwierdzam że nie zauważyłem zbyt szybkiego zużywania się przedmiotów, więc prawdopodobnie jest to jakiś problem Twojego sprzętu.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 09 Maj, 2007 - 19:20
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Na warlocku przedmioty maja wieksza trwalosc niz gracze:P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006