Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kisc_lawendy
Temat postu:   PostWysłany: 10 Lut, 2013 - 18:53
Chochlik


Dołączył: 08 Paź, 2009
Posty: 149

Wylosowal Ci sie taki. :<<<
Nastepny bedzie slabszy! Uszy do gory! ^____^

_________________
"Deszcz jest jak kwiat, który czuje się na odległość."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kisc_lawendy
Temat postu:   PostWysłany: 10 Lut, 2013 - 18:58
Chochlik


Dołączył: 08 Paź, 2009
Posty: 149

Przynajmniej nie trafiasz. Ja trafiam, ale nie dziala. Very Happy

Jestes w pelni zdrow.
Zielonkawy maly goblin jest ranny.
Strachliwy maly goblin jest w pelni zdrow.
Potezny ogromny goblin jest w pelni zdrow.
> ldatakuj

Zaczynasz kreslic skomplikowany wzor klinga obsydianowego dlugiego kindzalu.
Nastepnie jednym plynnym ruchem, chwytajac obsydianowy dlugi kindzal pod ostrym katem tniesz zielonkawego malego goblina w lewe udo pozostawiajac nikla ranke.
Z okrutna sila kopiesz obiema nogami w korpus zielonkawego malego goblina obalajac go na ziemie. Nastepnie chwytajac obsydianowy dlugi kindzal w obie rece przygwazdzasz jego prawa golen do ziemi.
Cios pozostawia nikla ranke.
> kondycja wszystkich

Jestes w pelni zdrow.
Zielonkawy maly goblin jest ranny.
Strachliwy maly goblin jest w pelni zdrow.
Potezny ogromny goblin jest w pelni zdrow.
---------------------------------------------
Jestes w pelni zdrow.
Zielonkawy maly goblin jest zmasakrowany.
Strachliwy maly goblin jest w pelni zdrow.
Potezny ogromny goblin jest w pelni zdrow.
>
Nieporadnie unikasz ciecia niewielkim goblinskim toporkiem zielonkawego malego goblina.
ldatakuj
MOZESZ ZACZAC KOLEJNY TANIEC SWEJ BRONI.
ldatakuj
Zaczynasz kreslic skomplikowany wzor klinga obsydianowego dlugiego kindzalu.
Wykorzystujac chwile rozproszonej uwagi zielonkawego malego goblina przeskakujesz nad nim w zgrabnym salcie i biorac potezny zamach obsydianowym dlugim kindzalem tniesz zielonkawemu malemu goblinowi
trafiajac w lewe przedramie. Cios pozostawia niewielka rane.
Z okrutna sila kopiesz obiema nogami w korpus zielonkawego malego goblina obalajac go na ziemie. Nastepnie chwytajac obsydianowy dlugi kindzal w obie rece przygwazdzasz jego glowe do ziemi. Cios
pozostawia zauwazalna rane.
>
Musisz chwile odpoczac, poprzedni cios wyczerpal twoje sily.
> kondycja wszystkich

Jestes w pelni zdrow.
Zielonkawy maly goblin jest zmasakrowany.
Strachliwy maly goblin jest w pelni zdrow.
Potezny ogromny goblin jest w pelni zdrow.

_________________
"Deszcz jest jak kwiat, który czuje się na odległość."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 10 Lut, 2013 - 19:00
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Kumam, nikła ranka - 1 hp, zauważalna rana - 3hp. Wink

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 11 Lut, 2013 - 08:20
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

albo przekrecasz licznik i system glupieje Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
rogan
Temat postu:   PostWysłany: 12 Lut, 2013 - 21:37
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 22 Gru, 2012
Posty: 32
Skąd: kraków
Witajcie.
Nie mogąc dłużej znieść bierności wizów w mojej sprawie postanowiłem poprosić prywatnie Ingwara o opinię. Dostałem ją dość szybko... miłej lektury. Co jakiś czas w tekście są moje komentarze, nie chce mi się nawet odpisywać osobno na maila wyczerpująco, wole uogólnić:
"Przepraszam cie ale to co napisales to nie jest konstruktywna krytyka a po prostu narzekania.."
Moim zdaniem to jest krytyka... i nie tylko ja (młody gracz) to pisałem ale też inni, bardziej doświadczeni.


"Jesli damy wszystkim spece, brak kary za smierc itd jak to wszyscy w watku chchecie jak dlugo myslisz ze ktos kolwiek bedzie gral w warlocka?"
Nikt nie pisał tutaj o zniesieniu kary za śmierć... o obniżeniu ewentualnie. Sam padłem w sobotę na wraku, od tej pory zupełnie straciłem ochotę do gry. Realia są takie, że żeby odrobić straconego expa przy śmierci musiałbym spędzić kolejnych kilkanaście godzin na bardzo nudnym expieniu żeby odrobić straty, później dopiero iść dalej.
Co do speca... przecież spece w niektórych gildiach są żenujące. Ja w rohanie może nie mam jakiegoś słabego, ale walki są tak czy inaczej tak długie, że jak to Drannor napisał można iść do kuchni i spokojnie sobie kawę zrobić. Jak dla mnie nie jest to normalne...

"Do jakich poziomow maja cechy rosnac ot tak sobie.. az od samego przechodzenia w okolicy mobkow zaczna one ginac?"
Hehe... bardzo zabawne. Cechy na początku rzeczywiście skaczą jak szalone, za szybko moim zdaniem, nie ma wcale porównania z tym, co dzieje się później, kiedy to trzeba tyrać godzinami na jakikolwiek skok. Od samego przechodzenia obok nich mobki mają ginąć? Ciekawe, że większość osób mających normalne postacie a nie przepakowane walczą z mobkiem ponad minute...

"Bo w niektorych gildiach do tego to sie teraz sprowadza.."
No tak, możliwe. Zapewne magowie (do których odniosę się później), nazgule... co jeszcze? Maławo ich jakoś...

"Twoja ukochana gildia magow najmocniejszego przeciwnika w grze jest w stanie nie pocac sie w pojedynke ubic i to uwazasz za normalny stan rzeczy?
Jesli tak to ja nie bardzo chcialbym wiedziec co bys chcial robic po jego zabiciu.."
Nie do końca. Jeśli tak jest to magów rzeczywiście trzeba osłabić, jednakże trzeba też zwrócić uwagę na to, że na warlocku nie ma tylu graczy, żeby łączyć się w duże drużyny na jakieś mobki. Dwie, trzy osoby to góra, na więcej zapewne liczyć nie można.

"I prosze cie nie pierdziel mi tu o "gildii elitarnej magow" ktora ktos nagle zrobil dla wybrancow.. albo elita i taka ma zostac.. albo dla mas i ma byc obcieta.. zastanow sie sam czy to co piszesz ma jakiskolwiek sens logiczny."
Hmm... zamknąłeś mi Ingwarze gildię magów przed nosem twierdząc, że jest za mocna. No dobrze, rozumiem- tyle, że wszyscy obecni magowie dalej mogą sobie być w przepakowanej gildii i expić do woli. Nie wiem dlaczego gildia została zamknięta jak się zrobiło więcej chętnych do niej, przecież jak grały stare osoby było wszystko w porządku... prawda?
Nie wypowiadam się co do siły gildii bo nie siedzę w temacie, nie mam kodu ani członkiem nie jestem
"Wracajac do meritum.
Poprawki sa potrzebne ale takie posty naprawde nie przynosza nic dobrego..


Ingwar"
No dobrze, w takim razie gdzie mogę napisać co mi się nie podoba w grze? Osobiście uważam, że gra jest robiona dla graczy... a prostym "nie podoba się, to nie graj" nikt niczego tu nie załatwi. Gdyby narzekała tylko jedna osoba to ok, jakiś mądrala się znalazł i wymaga nie wiadomo czego. No ale ludzie, nie tylko ja udzielam się w tym wątku, więc może warto pomyśleć jednak o takich zmianach, które są potrzebne?

Wydaje mi się, że wizowie nie do końca zdają sobie sprawę jak to jest w świecie graczy. Operują na danych liczbowych, ustalają to i tam, ale nie wiedzą jak trzeba grać, żeby cokolwiek osiągnąć.

Uf, znowu się rozpisałem. Pozdrawiam wszystkich grających i kodujących, ja obecnie straciłem ochotę na gre po zgonie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Apophis
Temat postu:   PostWysłany: 13 Lut, 2013 - 08:45
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 29 Cze, 2005
Posty: 47

Oho !

Drogi Roganie, bardzo sie ciesze ze jestem jak najbardziej w stanie rozwiac choc troszke widze mylnych przeswiadczen krazacych o jakze namietnie elitarnej gildii Magow ! Otoz nim mialem niewatpliwa przyjemnosc dolaczenia do jej szeregow jako owczesnie pierwszy i jedyny jej czlonek, bylem rowniez w sumie pierwszym i tamtymi czasy jedynym czlonkiem Jezdzcow Rohanu ! Jakiz ja bylem glupi, ze opuscilem te zacna gildie ! Magowie sa mocni, owszem, ale chyba dopiero w okolicach Arcymaga moga sie w miare rownac ze zwyklymi osilkami. Sa w stanie poradzic sobie w pojedynke z domenowymi bossami i sub-bossami, ale jesli chodzi o czyste expienie, to jest to totalna porazka. W zadnej innej gildii nie expilo mi sie tak niewygodnie jak w Magach. Downtime jest tak wielkim bolem w dupie, ze sie poprostu odechciewa ! A zginac jest niesamowicie latwo ! Wspaniale defensywne czary wymagaja nieustannej koncentracji na walce, aby sie na chwile nie zagapic, bo jak skonczy sie ich dzialanie to momentalnie wyciagniesz nogi i to wcale nie w walce na jakims koks-wraku, ale w byle jakiej Warowni ! Potrzeba nadludzko wysokich mentali aby regeneracja many byla w miare zjadliwa i aby czary zadawaly zadawalajace obrazenia. Rohanczykiem zabijalem dwa do trzech razy szybciej i wiecej niz Magiem, praktycznie bez odpoczynkow. Tluklem co chcialem, wybijalem cala domene, solowalem wszystko poza Nazgulem w MM. Dotargalem sie nawet do nadludzkich bojowek i bylo miodnie ! Strasznie zaluje, ze zmienilem gildie. Magowie fajni na support, ale w zadnym badz razie nie sa silniejsi niz Rohan czy jakies Legendy goblinie w ogolnym rozliczeniu plusow i minusow. No ale zawsze u sasiada trawa jest bardziej trawiasta niz we wlasnym ogrodzie. A i tak Mortir byl najfajniejszy !

Pozdrawiam.

_________________
Fury Injected.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
rogan
Temat postu:   PostWysłany: 13 Lut, 2013 - 13:03
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 22 Gru, 2012
Posty: 32
Skąd: kraków
A ja dalej będę się upierał, że coś musi być z nimi nie tak, skoro wizowie tak stanowczo sprzeciwiają się mojemu dołączeniu do tej gildii.
Ja tymczasem z rohanu nie jestem zadowolony... może też poszedł pod gilotynę ostatnio?
Na tęgim, wprawnym i masywnym na wraku idzie ledwo ledwo, odpoczywać muszę co chwile a exp jest i tak dopiero gdzieś po 15 npcach tak więc niezbyt dobrze.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 13 Lut, 2013 - 16:00
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Tęgi? Proszę Cię;) To są staty zielarza, a nie na wrak;)
Esail zrobił go, kiedy płakaliśmy, że nigdzie już nie ma expa.
Takie staty, jak Ty masz to ja robiłem w 1 dzień na plecach jakiegoś spasa.
Problem jest taki, że z tych spasów to nikt już nie gra...

Rohan jest dobry, a nawet bardzo dobry.
Problemem jest odpowiednie "przypakowanie", co jest bardzo trudne solo.
IMO na Twoim poziomie najlepsza jest Moria, exp leci w miarę szybko i możesz sobie przeglądać www klikając kierunek raz na 5 minut:P
W Habbanayi możesz kupić gogle z infrawizją, więc nie trzeba żadnych lamp.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
rogan
Temat postu:   PostWysłany: 13 Lut, 2013 - 16:12
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 22 Gru, 2012
Posty: 32
Skąd: kraków
No właśnie, spasy nie grają i expić ciężko. Ja tego tęgiego robiłem 3 miesiące... gdyby nie zgon pewnie bym miał poziomik wyżej, no ale nie wyszło.
Może spróbuję tą morię, jak trafię :d
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 13 Lut, 2013 - 18:31
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

magowie byli coool przed nerfem gildii, czarow i innych zabaw
tylko patrz czy ci tarcza nie padla bo przeklniesz i morie Wink
spasy nie graja bo nie maja po co, ja nawet mam, moge ciagle rosnac w szybki sposob, ale po co, e-pena zaspokoilem ; )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
rogan
Temat postu:   PostWysłany: 13 Lut, 2013 - 18:57
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 22 Gru, 2012
Posty: 32
Skąd: kraków
Szkoda właśnie, ze spasem to bym przynajmniej coś naexpił.
Nie wiem czy ta moja postać jest taka jakaś ułomna czy co, ale minimalne w morii po 40 minutach i 23 goblinach
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kisc_lawendy
Temat postu:   PostWysłany: 13 Lut, 2013 - 19:58
Chochlik


Dołączył: 08 Paź, 2009
Posty: 149

Mi juz nie chce sie produkowac na ten temat, wygadalem sie pare miesiecy temu w innych topicach, ktorych nikt z gory nie czytal. : PPP

Fajnie, ze w ogole mozna lognac sie i zabic czasem, jakiegos mobka. ; )))

_________________
"Deszcz jest jak kwiat, który czuje się na odległość."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kisc_lawendy
Temat postu:   PostWysłany: 13 Lut, 2013 - 22:29
Chochlik


Dołączył: 08 Paź, 2009
Posty: 149

Sie za dlugo gra (lub, jak kto woli idluje, ale uwazam ze od 10 lat mozna uznac idlowanie za granie) to sie "traci". : PPP


Czujesz, jak doswiadczenie powolutku wycieka ci uszami

_________________
"Deszcz jest jak kwiat, który czuje się na odległość."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 14 Lut, 2013 - 08:49
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

bo żeś zle zrobił rogan;)
1st robisz postać goła, umawiasz sie z kimś, że będzie tarczą (jakiś spas)
i np. na "pierdnij" spas atakuje coś, albo idziesz tam gdzie moby są agro i tylko z tyłu stoisz
najlepsza droga na to żebyś miał staty w miarę szybko
później jak już dojdziesz do zawodówki zorientujesz się, że kurde niby moby zabijam, ale expa 0 Very Happy w solo nic nie naruchasz w miarę przystępnym czasie niestety - progi są za wysokie
pozostaję Ci akcja na Facebooku, że chcesz expić i że wiesz gdzie ale nie masz z kimś, dasz im graty i z 0 na półboskie wskoczycie soon Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
rogan
Temat postu:   PostWysłany: 14 Lut, 2013 - 13:39
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 22 Gru, 2012
Posty: 32
Skąd: kraków
htrug napisał:
bo żeś zle zrobił rogan;)
1st robisz postać goła, umawiasz sie z kimś, że będzie tarczą (jakiś spas)
i np. na "pierdnij" spas atakuje coś, albo idziesz tam gdzie moby są agro i tylko z tyłu stoisz
najlepsza droga na to żebyś miał staty w miarę szybko
później jak już dojdziesz do zawodówki zorientujesz się, że kurde niby moby zabijam, ale expa 0 Very Happy w solo nic nie naruchasz w miarę przystępnym czasie niestety - progi są za wysokie
pozostaję Ci akcja na Facebooku, że chcesz expić i że wiesz gdzie ale nie masz z kimś, dasz im graty i z 0 na półboskie wskoczycie soon Very Happy


Niestety- brakuje mi kontaktów. Jeśli ktoś byłby jakimś dużym spasem to go nawet mogę na idlu wziąć gdzieś i się włóczyć chowając się za nim i expić, no ale powiedz komu się będzie chciało? Ci co są spasami to już im się nie chce grać, a solo jest masakra, masz rację.
Nawet expienie w grupce o podobnych statach (szermierz który ma bardzo podobne do moich) expimy w takim samym tempie jak solo albo i wolniej niekiedy.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006