Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 15 Lut, 2013 - 10:37
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

e, ja mam legende goblinska na takie rzeczy wlasnie - tarcza ; ) a ty sobie wbijasz na czym tam chcesz expo
tylko tak, masz racje, nie chce mi sie jej logowac nawet:D
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
rogan
Temat postu:   PostWysłany: 15 Lut, 2013 - 14:58
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 22 Gru, 2012
Posty: 32
Skąd: kraków
No widzisz? tak to jest.
Silni gracze już się nie logują i pytanie jak tu expić... solo mi się nie chce.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
krupek
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lut, 2013 - 11:44
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 06 Paź, 2004
Posty: 49
Skąd: KSC
Możemy się jakoś dogadać, coby expic w większej grupie. Ja również szukam kogoś kto będzie ze mną chciał expic.

_________________
Be Kind, Control Your Temper And Most Of All Don't Abuse POWER.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
mmaniek
Temat postu:   PostWysłany: 18 Lut, 2013 - 10:45
Skryba


Dołączył: 03 Lut, 2008
Posty: 78

Jak ktoś potrzebuje uruka i mu to nie niszczy światopoglądu to też mógłbym się logować, tak to nie ma radochy samemu.

_________________
Kosmaty nieduzy pajak siedzacy na twoim prawym ramieniu opuszcza sie na pajeczynie na ziemie, po czym szybko wraca na swoje miejsce...

Prawie jak Yo-Yo.

Odnajdujesz 666 miedziaki, ktore wczesniej gdzies zapodziales.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kisc_lawendy
Temat postu:   PostWysłany: 25 Lut, 2013 - 22:30
Chochlik


Dołączył: 08 Paź, 2009
Posty: 149

O!

Juz znam dzialanie speca mojego! On leczy mobki (ale tylko wtedy, jak trafie mobka, jak widac)! Smile


Jestes poraniony.
Odrazajacy pasiasty nietoperz jest w pelni zdrow.
Jaskiniowy olbrzymi ogrylion jest na skraju smierci.
Odrazajacy szary nietoperz jest w pelni zdrow.
>
MOZESZ ZACZAC KOLEJNY TANIEC SWEJ BRONI.
ldatakuj
Zaczynasz kreslic skomplikowany wzor klinga starozytnego runicznego sztyletu.
Wykorzystujac chwile rozproszonej uwagi jaskiniowego olbrzymiego ogryliona przeskakujesz nad nim w zgrabnym salcie i biorac potezny zamach starozytnym runicznym sztyletem probujesz ciac jaskiniowego
olbrzymiego ogryliona lecz nie trafiasz.
Z okrutna sila kopiesz obiema nogami w korpus jaskiniowego olbrzymiego ogryliona obalajac go na ziemie. Nastepnie chwytajac starozytny runiczny sztylet w obie rece przygwazdzasz jego prawa golen do
ziemi. Cios pozostawia niewielka rane.
> kondycja wszystkich

Jestes poraniony.
Odrazajacy pasiasty nietoperz jest w pelni zdrow.
Jaskiniowy olbrzymi ogrylion jest ledwo zywy.
Odrazajacy szary nietoperz jest w pelni zdrow.

_________________
"Deszcz jest jak kwiat, który czuje się na odległość."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kisc_lawendy
Temat postu:   PostWysłany: 27 Lut, 2013 - 20:56
Chochlik


Dołączył: 08 Paź, 2009
Posty: 149

Fajnie by bylo miec speca raniacego moby zamiast leczacego moby. : )))

_________________
"Deszcz jest jak kwiat, który czuje się na odległość."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kisc_lawendy
Temat postu:   PostWysłany: 27 Lut, 2013 - 20:58
Chochlik


Dołączył: 08 Paź, 2009
Posty: 149

Tak, masz racje kisciu. Zycze Ci tego!

_________________
"Deszcz jest jak kwiat, który czuje się na odległość."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kisc_lawendy
Temat postu:   PostWysłany: 27 Lut, 2013 - 20:58
Chochlik


Dołączył: 08 Paź, 2009
Posty: 149

Dzieki! Tobie tez zycze wszytkiego dobrego!

_________________
"Deszcz jest jak kwiat, który czuje się na odległość."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 28 Lut, 2013 - 22:36
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

Jako, że Ingwar olał mnie i Liścia ciepłym moczem piszę to:

Jak ten świat stary i wielki mam ogromną chęć zaprezentować Wam - wizowie - "10 letni problem" bo może nie widzicie pewnych aspektów zapatrzeni w kody i inne litery/cyfry.
Otóż mamy piękną wielką orchie. Zrożnicowaną, mamy góry, lasy, kanały, ruiny, cmentarze, nawet wino można kupić i chlać w bramach miast i pod sklepami. Mamy tez expowiska, expowisk jest pelno, tyle co powyzszych. Mnostwo w gorach, lasach, kanalach, ruinach, na cmentarzach. No ok,
moby wina nie pija w bramach, ani pod sklepami, a szkoda. Moznaby opisac zamiast balansowac gildie/moby.

Pojawiliście się, a my gracze myśleliśmy, że weźmiecie nasze zdanie pod uwagę. Boicie się wejść na irca, nasze zdanie macie w nosie, ale pamiętajcie, że my też twożymy ten świat. Ale skądże, zamiast zająć sie "10 letnim problemem" - tak zdradze Wam co się pod nim kryje - BALANS EXPOWISK, voila, czar prysł, więcej nie czytamy : P to balansujecie gildie, nie wiem po co, może to lubicie (zamiast sily rzucić na to o czym każdy od 78 roku krzyczy tu i ówdzie)...a leśne dalej leczą specem swoich wrogów. No coż.
Wracając do tematu chcielibyśmy Wam z Lisciem (mam nadzieję, że ktoś inny też się dołączy, a Wy znajdziecie czas, żeby sprawdzić to z nami graczami, wiecei, takie testy, że Wy summonujcie nam moba, my go chlast i sobie liczycie ile czasu trzeba żeby delikwenta uciukać, żeby coś na nim naorać itd. prosta sprawa - tysiąc razy przeprowadzałem takie testy - grind się to zwie ; )
Mam nadzieję, że otworzy Wam troche oczy takie coś.

Żeby nie być goło słownym: mały rekonesans przez expowiska Orchii. Dragh się teraz popisze Wink

Multum zabawy! Zacznijmy od polnocy! Z punktacja 1/10 za caloksztalt z perspektywy cech (Dragh).
Sa to opinie solo expa.
Jestes tytaniczny, ekwilibrystyczny, umiesniony, inteligentny, rozsadny i nieugiety.

Karaluchy w Ranhar-Gar - expo na miare epickiego dla zoltka 10/10 (tylko z uwagi na zoltkow Happy

Las Ogrow - zero expa, gnolle tlucze sie wieki, ogry maja niska wydymke, ale uderzaja jak ciezarowka i expa z tego zero. Zwierzatka tutaj, jak zwierzatka - nic nie warte. Teren wielki, jak manhattan i w polowie lokacji nic nie ma = 1/10. EXP ZERO

Karly - te duze karly za mocne, male za slabe, generalnie moze byc dla kogos z poczatkujacymi srednimi cechami czyt. tegi, ale i tak czysci to sie w moment. EXP ZERO 1/10

Ogryliony - expo nawet fajne dla srednich poznych postaci z cechami mocarny+. Rozrzut mobow i tak jest duze i albo zasadza Ci w tylek, albo Ty zasadzisz. Expo w stylu zabije mobka i pojde zrobie herbatke, zobacze co u dzieci, wyrzuce smieci obejrze Kirka i Spocka w Star Trek. EXP PRAWIE OK 5/10

Orki pod twierdza - spoko dla poczatkujacych postaci (tegi), ale za duzo ich na lokacji w roli wspierakow, EXP ZERO 1/10

Zwierzatka w gorach - -5/10

Harpie - i znow postac na cechach (tegi), powyzej EXP ZERO 1/10

Cmentarz - mega klimat, uwielbiam to expo, gowno moge zrobic tam sam, exp nie wiem, bo nie jestem w stanie nic zabic duzego 1/10

Morghlitchi - 1/10, EXP ZERO (przepraszam morglithow za brak komentarza)

Trolle - rozrzut cech duzy, czasem tluka jak czolg, EXP ZERO 1/10

Teraz w prawo pojdziemy ^_^:

Wioska goblinow - 1/10 EXP ZERO

Koboldy - 1/10 EXP ZERO

Cmentarz 200 - 1/10 EXP ZERO

Wrak - 1/10 EXP ZERO - rozrzut cech mobow smieszny, jeden mnie sciaga 2 kondycje, czasem wcalem, nie wiadomo co bic, strata czasu

Wyspa Wiez - 1/10 ZERO EXPO, malo majestatow, za duzo laza, grupowo, no thank you

To wracamy w lewo:

Pajaki w gorach - 1/10 EXP ZERO

Hobgobliny - 5/10 EXP PRAWIE OK, tyle ze muskularnych, dojrzalych, doswiadczonych hobow za malo. Innych nie oplaca sie bic.

Gobory - 1/10 EXP ZERO

Hobgobory - 1/10 EXP ZERO

Minotaury - 1/10 EXP ZERO (ktos ladnie zryl te moby dajac ofens a zero expa, kudos)

Piramida - 1/10 EXP ZERO

Ozywy - 1/10 EXP MEGA, ale coz, nic tam nie zabije Very Happy

Wiec jest bajka, oplaca bic sie hmm w dwoch miejscach i tyle. Powiecie idz do Srodziemia. A w nosie mam srodziemie. Ja chce w Orchii.
Powiecie nie podoba sie to nie graj. A bede gral! A co!

Zal tylko dupe sciska, ze macie tyle expo w Orchii gowno warte, nie odwiedzalne, ze jeden wielki LOL nawet nie wypelni kaloszy, w ktorych zasiaduje jedna wielka miejsce gdzie plecy traca juz swa szlachetna nazwe zwana ZEROWYM BALANSEM EXPA w tej grze.

Teraz to ja solo robie 2-3H minimalne. Czy to normalne?

Ja to podsumuje tak: jedyne co się opłaca to team i na ożywy, które Esail nam zapodał i dzięki mu za to. Problemem są solo expa, a takei też są potrzebne. Wasze syatemy naliczania są tragiczne, face it.

PS. nie bierzcie tego jako atak bo pewnie tak to odbieracie (nie jesteśmy gimbusami co chcą expa tylko mamy swoje lata i możemy osrać wszystko sraczką gorszą niż ta od trolla, ale jak widzicie nie chcemy) ,

MY chcemy WAM pomóc naprawić skostniały syf. Nie bądzcie Wizami, zejdzcie do playerów. EOT
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kisc_lawendy
Temat postu:   PostWysłany: 28 Lut, 2013 - 22:42
Chochlik


Dołączył: 08 Paź, 2009
Posty: 149

Tak, jeszcze dodam ze idee tego muda, jako byciem mudem proaktywnym i expownym tylko dla graczy w druzynach nie przejdzie, bo nie i tyle. Sa solo gracze, wiecej ich nie ma, a mud dostosowany jest do walk druzynowych. Ci gracze, ktorzy przychodza zafascynowani mudem, szybko odchodza odepchnieci aktualnym systemem. Sprawdzcie w logach. : P

_________________
"Deszcz jest jak kwiat, który czuje się na odległość."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kisc_lawendy
Temat postu:   PostWysłany: 28 Lut, 2013 - 22:49
Chochlik


Dołączył: 08 Paź, 2009
Posty: 149

A dla jaj dodam:


ldatakuj
Nie poznales jeszcze swego przeciwnika na tyle by moc go tak zaatakowac.

Zabilem hobow 1000000000000000.
Widac jestem za tepy, zeby wykonac cios na xxx hobie, ktorych taktyke chyba poznac powinienem po tylu mobach, ale nieee.

Kazdy mob dla elfa jest mega ninja i ma swoj styl i trzeba poczekac z wykonaniem speca, az poznamy wroga, coby go uderzyc w czule miejsce, ktore go uleczy. Very Happy

_________________
"Deszcz jest jak kwiat, który czuje się na odległość."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
rogan
Temat postu:   PostWysłany: 28 Lut, 2013 - 22:56
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 22 Gru, 2012
Posty: 32
Skąd: kraków
Ktoś tu aby o mnie pisze?
Na to wygląda... bo dokładnie moja przypadłość została opisana.
Z początku wielka fascynacja mudem, tu gildia, tu exp, potrafiłem 5, 6h spędzić dziennie grając sobie i sprawiało mi to przyjemność.
Teraz jedna wielka miejsce gdzie plecy traca juz swa szlachetna nazwe, od- nie chce mi sie.
Raz- expienie jest masakryczne, samemu nie jestem w stanie nic urobic.
dwa- postawa wizow mnie... dobija? nie wiem czy to dobre slowo. Ingwar moje pytanie o to czy cos jest robione i czy kiedykolwiek bedzie traktuje jak zaczepke, a wiec ja sie czepial juz nie bede, po prostu nie gram.
Teraz szukam tylko jakiegos duzego gracza, ktoremu bedzie sie chcialo wejsc i mnie troche podexpic, bo tylko w ten sposob moge cos osiagnac na tym mudzie, w zaden inny.
No chyba, ze odpale sobie bota na jakims serwerze, zostawie z miesiac... jak wroce moze cos sie naexpi solidnego.
Milego grania! Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ingwar
Temat postu:   PostWysłany: 02 Mar, 2013 - 21:11
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
No i przez takie osoby jak 3 powyzej odniechciewa sie czytac forum, co chyba niniejszym uczynie..

Co mam wam napisac.. ze zwieksze expa x10... to pomoze?
No tak bedziecie mieli postepy 10x szybciej ale do kiedy?
I zabawa tez bedzie do kiedy.. az moby beda padaly od waszego spojrzenia?

A gildie balansuje mniej wiecej po to zeby spece Liscia nie leczyly..
EOT

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kisc_lawendy
Temat postu:   PostWysłany: 02 Mar, 2013 - 21:41
Chochlik


Dołączył: 08 Paź, 2009
Posty: 149

I ja dziekuje ci za checi, czas patrzenia na kod i literki i dopasowywania tego wszystkiego.

Ale tu nie o to chodzi. Smile

Tu chodzi o grywalnosc. Smile
Nie ma ludzi na mudzie, bo expic poprostu nie da sie. No po prostu nie da.
No zadaj sobie pytanie, czemu tu nikt nie gra? Przeciez Warlock jest o wiele lepszy niz Arka pod kazdym wzgledem.

Ok ktos zapyta: Udowodnij!
A prosze bardzo - Arka to stereotyp mud, ktory jest jedyna partia w parlamencie mudowskim w polsce i TRZEBA w Arke grac i Ja kochac, a cala reszta to gowno. ; P
Dobra! Logne sie na tego Wacka i pogram! Tu bedzie super!
Ale ekstra, single player, wbilem cechy jest ladnie, a po 2 miesiacach zonk. Istny japonski mmorpg, gdzie zapieprzasz pol dnia po tet 0.000001% EXPA.

Anyway, lapiesz Nas slowkami niczym nie podpartymi, ze Nasze placze sa zbedne i niejasne.

Jestescie wizami, graliscie w to kiedys? Teraz? Niedawno? Expililiscie cos? Tak w sensie ostre 10H np? Nie, bo to nie Wasza rola. Wiec nie mow prosze, ze Nasze placze sa z dupy wziete, bo sa wziete owszem, ale z zupelnie innego swiata, ktorego Wy nawet nie zasmakowaliscie.

No, ale tak jest w zyciu, ze jest hierarchia, Ja, pionek sram w gacie starajac sie cos osiagnac i melduje do szefa, ze jest chujowo, szef idzie wyzej (bo moze tylko forwaedowac), a gore to jebie bo to juz finanse i inny departament, w zwiazku z czym podwyzki nie damy.

Nie wiem o co Wam chodzi. Ludzie chca grac w tego muda, a Wy sie spinacie i upieracie, ze jest ok i nie ma co zmieniac. Zero kontatku z graczami... Dlatego dalem pomysl meetingow comiesiecznych, czy cos zebysmy mogli sie dogadac.

Straszny hardcore utrzymujecie...
...Jeszcze to, ze przestaniesz czytac forum to rozbawia mnie. Sarkazm nakazuje mi zaradzic coby moze za kare moze podbic mi speca, zeby lepiej healowal.

_________________
"Deszcz jest jak kwiat, który czuje się na odległość."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
rogan
Temat postu:   PostWysłany: 03 Mar, 2013 - 08:34
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 22 Gru, 2012
Posty: 32
Skąd: kraków
Ingwarze... nie wiem dlaczego tak piszesz...
Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że wizowie nie mają zupełnego pojęcia o tym, jak to jest od strony gracza.
Pracujecie na danych liczbowych, które nijak nie mają się do rzeczywistości.
Mówisz, że pracujesz nad gildiami? Cała sytuacja zaczęła się miesiąc temu... wtedy to napisałem co mi na duszy leży.
W mudach siedzę od paru ładnych lat, mam znajomych, którzy wizują na arce... nikt mi nie wmówi, że miesiąc naprawiacie jedną gildię, w dodatku żadna nie jest skończona.
Mercer jakiś czas temu wysłał do Garagotha listę zmian w szermierzach, które są bardzo łatwe do poprawienia, większość przynajmniej.
Tutaj najważniejsze są chęci, których jak widać na załączonym obrazku po prostu nie ma.

Ingwar: jeśli przez nas nie chce ci się czytać forum to napisz co według ciebie byłoby dobre dla muda, żeby lepiej się grało i było więcej graczy?
Tylko nie mów, że jest dobrze w tym momencie, bo to śmieszne jest.
Na ekranie powitalnym muda widzimy:
Swiat jest wciaz rozwijany i testowany, dlatego zechciej wybaczyc nam
pewne niedociagniecia i usterki ktore moga sie pojawic podczas twojego
w nim pobytu. Bedziemy bardzo wdzieczni, jesli zechcesz poinformowac
nas o zauwazonych bledach, a postaramy sie je jak najszybciej usunac.
Właśnie większość graczy widzi usterki w grze i jesteśmy tak uprzejmi i informujemy was o nich. Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006